Razlozi neverstva

artisti

Zainteresovan član
Poruka
140
E, da...mozda je ovakva tema postojala vec hiljadu puta, ali ono o cemu bih hteo da
popricamo je nesto staro, ali novo - zensko neverstvo. Novo zato sto sam primetio da u su se u poslednje vreme devojke neverovatno promenile. I nije u pitanju varijanta gde sam ja los u necemu pa me varaju - posto vec duze nisam ni imao vezu nego - ja sam taj sa kim varaju! Ja sam tu kao "faca", ali mi je vec i to dosadilo i pocelo malo da me vredja i povredjuje.
Svaka nova koju upoznam ili decka i ne spomene, pa posle otkrijem da postoji, ili opusteno prizna da je u vezi, i nastavimo flert k'o da nista nije bilo. Ne prozivam ih zbog toga, i ne varaju mene, ali eto, cisto me zanima zasto? Zasto ne ostave onog ko im ne odgovara, zasto tako opusteno ulaze u bilo sta? Nisam ja bas bilo sta, ali suvise lako sve to ide, suvise lako... Cak sam se ovih dana smorio, pa kad me jedna pitala kada cemo izaci lepo sam joj rekao "ne mozemo jos da izadjemo, moram valjda malo da se potrudim oko tebe..." Jos se ja bunim sto mi smanjuju cimanje! Ali eto nestala je romantika, a meni to fali...pocinjem da smaram, nastavljate temu:-)
 
Nije nestala romantika,nego ona cuvena igra toplo-hladno.Po mom misljenju osobe koje varajuzapravo ne znaju sta hoce.Mada ne mora da znaci.I meni se desi da ne znam sta hocu,pa o5 ne varam decka.Niti sam ikada prevarila nekog.
 
artisti:
Cak sam se ovih dana smorio, pa kad me jedna pitala kada cemo izaci lepo sam joj rekao "ne mozemo jos da izadjemo, moram valjda malo da se potrudim oko tebe..." Jos se ja bunim sto mi smanjuju cimanje! Ali eto nestala je romantika, a meni to fali...pocinjem da smaram, nastavljate temu:-)
Eto. Gde je sad Aca da ovo pročita? :?
 
valjda zbog ne zadovoljstva u vezi....prevara dolazi kada nestanu ona pozitivna i najlepsa osecanja koje te vezuju za tog nekog...
a neki opet varaju iz ciste potrebe da se ne bi osecali sputano...neko jednostavno koliko god se trudio ne moze da se skrasi uz jednu osobu i bez obzira sto je voli nastavlja da trazi sa strane...
ja licno ne volim prevaru,tj ne volim da je primenjujem...zamara me i tera me da lazem sto ne znam i isto tako ne volim..
ako osetim da bih zelela da budem sa drugim to znaci da stara veza mora da se prekine jer bezmisleno je muciti oboje lazima i obmanom...
 

Back
Top