hag odlucuje

adem_ks:
mislis da bi ti lakse bilo kad bi radila ko crnkinja


eeee ademe pa ti znas da budes veoma duhovit....a jel znas ovaj :wink:


ide eremita za beograd pa svakih par kilometara na rubu ceste stoji stoper...
stane eremita pa pita prvog( posto ne zeli albanca da poveze) ej de mi molim te reci tulumba...prvi stoper odgovori tuljumba...ma brezi bre tamo necu da te vozim...stane kod drugog pa ga isto pita ..reci tulumba...on kaze tulumba...
eremita ce odusevljeno...upadaj burazeru dokle ides...
i voze ti se oni tako par kilometara, raspricali se..postali pravi drugari...pa ti stoper upita eremitu..ej de majke ti de mi reci zasto si me pitao da kazem tulumba....
pa da znam jesi li siptar ili nisi..odgovori mita...

a nas se adem od srca nasmije i odgovori mu....eeeej lega bas si mi ti ljukava ljija..
 
otkacena slavonka:
eeee ademe pa ti znas da budes veoma duhovit....a jel znas ovaj :wink:


ide eremita za beograd pa svakih par kilometara na rubu ceste stoji stoper...
stane eremita pa pita prvog( posto ne zeli albanca da poveze) ej de mi molim te reci tulumba...prvi stoper odgovori tuljumba...ma brezi bre tamo necu da te vozim...stane kod drugog pa ga isto pita ..reci tulumba...on kaze tulumba...
eremita ce odusevljeno...upadaj burazeru dokle ides...
i voze ti se oni tako par kilometara, raspricali se..postali pravi drugari...pa ti stoper upita eremitu..ej de majke ti de mi reci zasto si me pitao da kazem tulumba....
pa da znam jesi li siptar ili nisi..odgovori mita...

a nas se adem od srca nasmije i odgovori mu....eeeej lega bas si mi ti ljukava ljija..

a da znas da je mitke bas takav, mislim ne mos ga prevarit bre pa..... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top