Muskarci u zene a zene u muskarce...

ja sam seljak i pristajem da budem i ostanem seljak i da mi to jos strasno godi...ima istine u svemu ovome..al verujem da nije tako..razvaljuju se devojke vise neko nekad jer su znatno slobodnije,otvorenije i to sto zele uzimaju odmah..nema vise,pogledi,drugarice i kombinacije..sad je seks kao kad odes u prodavnicu..uzimas bez pitanja i puno razmisljanja..:)
 
Poslednja izmena:
Sve mi se cini - muskarci omeksali, postali feminizirani, od smoga, stresa, ekonomskih frustracija... - otupjelih nagonskih potreba, bez zelja i potreba za zenama i djevojkama. Zenska strana popunjava vakum sve agresivnija u ponasanju, inicijativi, pristupu i upoznavanju, sve se vise prikazuju a ovi sve manje zainteresovani...kada se dvoje vode za ruku ona vodi i vuce njega kroz masu...Koliko god bile atraktivne i provokativne sve su manje interesantne ovim nezainteresovanim... Postujuci svaciju privatnost na nacin da nezelim vise da cujem i pitam nego sto je neko sam spreman da kaze - namjerno sam prekrsio to pravilo ponasanja i momke studente medicine zavrsnih godina koje srecem kod prijateljice - bez djevojaka ' upitah onako otvoreno i vulgarno pojednostavljeno da bi bilo lakse shvaceno:*jel Vi jeb...e sta**? Dobio sam odgovor da to rade samo seljaci i da nisam upucen u tokove savremenog ponasanja. Pristajem da budem i ostanem seljak i da mi to jos strasno godi...

ja se slazem sa svakom reci ovog teksta

- - - - - - - - - -

ja sam seljak i pristajem da budem i ostanem seljak i da mi to jos strasno godi...ima istine u svemu ovome..al verujem da nije tako..razvaljuju se devojke vise neko nekad jer su znatno slobodnije,otvorenije i to sto zele uzimaju odmah..nema vise,pogledi,drugarice i kombinacije..sad je seks kao kad odes u prodavnicu..uzimas bez pitanja i puno razmisljanja..:)

....sada je sve stvar izbora...kako izaberes ...tako je
eva je naprimer izabrala pogresnu jabuku 'pogresnu po bogu' po meni nije bila pogresna
 
Sve mi se cini - muskarci omeksali, postali feminizirani, od smoga, stresa, ekonomskih frustracija... - otupjelih nagonskih potreba, bez zelja i potreba za zenama i djevojkama. Zenska strana popunjava vakum sve agresivnija u ponasanju, inicijativi, pristupu i upoznavanju, sve se vise prikazuju a ovi sve manje zainteresovani...kada se dvoje vode za ruku ona vodi i vuce njega kroz masu...Koliko god bile atraktivne i provokativne sve su manje interesantne ovim nezainteresovanim... Postujuci svaciju privatnost na nacin da nezelim vise da cujem i pitam nego sto je neko sam spreman da kaze - namjerno sam prekrsio to pravilo ponasanja i momke studente medicine zavrsnih godina koje srecem kod prijateljice - bez djevojaka ' upitah onako otvoreno i vulgarno pojednostavljeno da bi bilo lakse shvaceno:*jel Vi jeb...e sta**? Dobio sam odgovor da to rade samo seljaci i da nisam upucen u tokove savremenog ponasanja. Pristajem da budem i ostanem seljak i da mi to jos strasno godi...

Pa hteo ti to ili ne, ali na zalost glupi ljudi u vecini vise hebu nego pametni. Isto tako glupi ljudi imaju vise dece nego pametni. Pametni ce stati, porazmisliti, cek da zavrsim fax, cek da otplatim stan, znas ono, normalne stvari pre nego pocnem da sirim gene, dog glupi ljudi: Mnjnjaaaaa gladan sam, hebe mi se, prdi mi se..
 
Pa hteo ti to ili ne, ali na zalost glupi ljudi u vecini vise hebu nego pametni. Isto tako glupi ljudi imaju vise dece nego pametni. Pametni ce stati, porazmisliti, cek da zavrsim fax, cek da otplatim stan, znas ono, normalne stvari pre nego pocnem da sirim gene, dog glupi ljudi: Mnjnjaaaaa gladan sam, hebe mi se, prdi mi se..

jeste \
ali pitanje je sta li je pametnije od ta dva
jer vrlo lako ti pametni mogu da propuste voz
...na koji ce se ti-glupi -kako ih nazivas ukrcati prvom prilikom
..ja u ovom slucaju glasam za glupe
 
jeste \
ali pitanje je sta li je pametnije od ta dva
jer vrlo lako ti pametni mogu da propuste voz
...na koji ce se ti-glupi -kako ih nazivas ukrcati prvom prilikom
..ja u ovom slucaju glasam za glupe

Pa pitanjue je u sta se ukrcavaju, sta zele od zivota, sta za njih zivot jeste i td.

- - - - - - - - - -

Svako moze da jede, hebe, se'e. i umire, to je prosto.
 
A i taj sex, vrednuje se previse. Previse je ljudima postavljen kao neki cilj. Nadji devojku, hebi bla bla bla, glupost. Nista posebno u sexu..Ni ne bi ni trebalo da bude.

..pa odgovor je samo u ljudima..tj na primer u tebi
samo ti mozes znati sta ti odgovora ,,,kada ti to postane jasno
niko ne moze da ti nametne da nedjes devojku ako hoces recimo da budes sam
 
Sve mi se cini - muskarci omeksali, postali feminizirani, od smoga, stresa, ekonomskih frustracija... - otupjelih nagonskih potreba, bez zelja i potreba za zenama i djevojkama. Zenska strana popunjava vakum sve agresivnija u ponasanju, inicijativi, pristupu i upoznavanju, sve se vise prikazuju a ovi sve manje zainteresovani...kada se dvoje vode za ruku ona vodi i vuce njega kroz masu...Koliko god bile atraktivne i provokativne sve su manje interesantne ovim nezainteresovanim... Postujuci svaciju privatnost na nacin da nezelim vise da cujem i pitam nego sto je neko sam spreman da kaze - namjerno sam prekrsio to pravilo ponasanja i momke studente medicine zavrsnih godina koje srecem kod prijateljice - bez djevojaka ' upitah onako otvoreno i vulgarno pojednostavljeno da bi bilo lakse shvaceno:*jel Vi jeb...e sta**? Dobio sam odgovor da to rade samo seljaci i da nisam upucen u tokove savremenog ponasanja. Pristajem da budem i ostanem seljak i da mi to jos strasno godi...

sto ovoliko preuvelicavas ... nije ti to niko rekao da to rade seljaci, ili ako je rekao vjerovatno si mu pricao kako ti to po haustorima i kako das svakom gaboru da ga prima ...
 
Jeste tako i zalosno je, prolazis ulicom i ne znas vise dal je musko ili zensko :sad2:
A ovo sa studentima medicine, ne razumem, to vec nije neki reprezentativan primer sto si naveo...
Malo je prostacko pitanje, nije seljacko, ali sta znam, meni ne bi smetalo da cujem da sam na njihovom mestu, mozda vise nacin na koji se kaze... :)
 

Back
Top