bios i procesor

necaziki

Početnik
Poruka
1
bios mi ne prepoznaje procesor tj. prijavi ga kao amd sempron ali oznaku 3000+ ne prijavljuje.
par poznanika mi je reklo da trebam da flesujem bios. kako bi to trebalo da se odradi? ploca je msi nforce 3. :-(
 
necaziki:
bios mi ne prepoznaje procesor tj. prijavi ga kao amd sempron ali oznaku 3000+ ne prijavljuje.
par poznanika mi je reklo da trebam da flesujem bios. kako bi to trebalo da se odradi? ploca je msi nforce 3. :-(
A zar bi moralo da ti prijavi? Taj sempron se vrti na 1.6 GHZ ako se ne varam
 
E,ovako imam jedno pitanje ne znam sta sam uradio ali kad god upalim neku igricu npr.Battlefield 2 pokrene se neki bios i piše:Begining dump of physical memory pa da li neko može da mi kaže šta da uradim
 
E,ovako imam jedno pitanje ne znam sta sam uradio ali kad god upalim neku igricu npr.Battlefield 2 pokrene se neki bios i piše:Begining dump of physical memory pa da li neko može da mi kaže šta da uradim
Ovakva greška može da se javi u raznim slučajevima. Obično je neki hardverski problem u pitanju, ili loša podešavanja parametara pri overclocku. Ako si overclockovao mašinu probaj da vratiš sve na default, a ako nisi pokušaj sa reinstalacijom Windowsa na čistu particiju i pokretanja igre bez da instaliraš išta od dodatnih programa (izuzev onoga što je neophodno, tj. svih neophodnih drajvera).
 

Back
Top