Blizanci

Ala nas sada napljuvaste posteno,ali nije tako stvarno niste fer! Ja sam blizanac i bukvalno sam okruzena blizancima............Ok u pravu ste,sa nama nikada ne znate na cemu ste i neki poslovi koji nas ne intersuju umemo jako traljavo i povrsno da odradimo,ali u dve stvari sam 100%sigurna:
1.ako imas blizanca za pravog prijatelja znaj da ce za tebe ruku u vatru staviti i nikada te nece zajebati
2.ako uspes da skrasis blizanca pored sebe znaj da ces definitivno tada osetiti sta znaci kada te neko iskreno voli,mada je jako retko jbg
 
$ ChUpA $:
Ala nas sada napljuvaste posteno,ali nije tako stvarno niste fer! Ja sam blizanac i bukvalno sam okruzena blizancima............Ok u pravu ste,sa nama nikada ne znate na cemu ste i neki poslovi koji nas ne intersuju umemo jako traljavo i povrsno da odradimo,ali u dve stvari sam 100%sigurna:
1.ako imas blizanca za pravog prijatelja znaj da ce za tebe ruku u vatru staviti i nikada te nece zajebati
2.ako uspes da skrasis blizanca pored sebe znaj da ces definitivno tada osetiti sta znaci kada te neko iskreno voli,mada je jako retko jbg

Tačno....8)

I to podebljano i sve ostalo....
 
2.ako uspes da skrasis blizanca pored sebe znaj da ces definitivno tada osetiti sta znaci kada te neko iskreno voli,mada je jako retko jbg[/QUOTE]

Kako skrasiti Blizanca??? Mislim da je prosto nemoguće...
Ono što ja znam jeste da ne vole kontrolu, ne vole "ozbiljne" razgovore, ne vole da planiraju ništa u životu, ne vole da im neko popuje jer sve najbolje znaju...
Moraš se potruditi da za njihove izlete uvek imaš maksimalno razumevanje..jer eto..dešava se...
Da li su Blizanci u stanju iskreno da vole? :-(
 
Moguce je skrasiti blizanca... (mada je to prvih 20 godina bilo tesko :lol: )
Mozemo da se promenimo, nije problem. Samo da nadjemo neki dobar razlog... Ko zeli da ga nadje naci ce ga.
Mogu da pristanem na vodjstvo, samo da se bar nesto uverim da taj neko zna sta radi. Imam nekoliko oblasti koje me interesuju i zelim da cujem ako vidim da neko zna vise. Ako nekoga interesuje nesto sto ja znam, pokusacu da mu ljubazno (ranije nije bilo previse ljubazno :| ) objasnim.
Procitao sam, i primenjujem, planiranje... kratkorocno i dugorocno... jer bez planiranja nema uspeha.
A to da volim da znam najbolje... mislim da se to nece promeniti - ali je promenjen pristup do toga. Sada se smeskam samo 'unutra' a ne 'prema svima okolo i neograniceno'. To je jedna od promena koju sam napravio, a koja mi se najvise svidja.

I naravno... ako izadjemo malo iz svog 'bozanskog-prepametnog-savrsenog' JA... mozemo da volimo :D :D :D
 
$ ChUpA $:
Ala nas sada napljuvaste posteno,ali nije tako stvarno niste fer! Ja sam blizanac i bukvalno sam okruzena blizancima............Ok u pravu ste,sa nama nikada ne znate na cemu ste i neki poslovi koji nas ne intersuju umemo jako traljavo i povrsno da odradimo,ali u dve stvari sam 100%sigurna:
1.ako imas blizanca za pravog prijatelja znaj da ce za tebe ruku u vatru staviti i nikada te nece zajebati
2.ako uspes da skrasis blizanca pored sebe znaj da ces definitivno tada osetiti sta znaci kada te neko iskreno voli,mada je jako retko jbg

Ma hiljadu posto tacno! U mom slucaju pogotovo pod brojem jedan - koga ja prihvatim kao prijatelja, nema te stvari koju joj/mu necu uciniti. Ali zato je dovoljno jednom da se razocaram pa da vise nemam zelju nista da mu/joj ugodim. Mislim ostanemo mi prijatelji, ali uvek ostane to zrnce sumnje koje me posle sprecava da "stavim ruku u vatru" za njega ili nju.
 
Ja sam u stvari cula da postoje visi i nizi tip blizanaca..u smislu da su ovi nizi lazljivi,nepouzdani,dvolicni,a ovi visi su kao prefinjeniji,iskreni,itd..

Ja znam da ja laz prezirem, i onog trenutka kad me neko slaze taj je u mojim ocima paooo...u provaliju bez dna. Onda pocinjem da mu se rugam, da ga ismejavam,ma ocu da ga unistim od zezanja zato sto je takav slabic..

Elem,za muskarce blizance,ovaj poslednji sto sam se nesto vidjala s njim je 71 god. A po ponasanju 18 god, pravi tinejdzer.Sve one fore kad smo bili deca.Ma dete 1000%.A nema nista gore kad se muskarac ne ponasa kako mu dolikuje. Toliko je imao bisera da je to neverovatno.

Jer muskarci blizanci jes' da imaju taj sarm, ali od strastvenosti ili nekog zavodnickog stila i umenja, ni u tragovima...
 
Ja isto prezirem laz, a stalno citam kako su blizanci lazljivi i teski spletkarosi. Ako ikad lazem to je onda kad bas ne vidim drugog izlaza, mada uvek se bolje osecam kad mogu da kazem istinu jer od lazi prvenstveno nadrljam samo ja.
A u zivotu sam upoznala samo par muskih blizanaca, i to me jedan posteno razocarao (da napomenem da nisakim od njih nisam bila u vezi), a sa ostalim sam bila u stvari samo na cao cao. Mnogo se bolje slazem sa zenskim blizancima, moja sestricina, recimo, je blizanac i nas dve se extra slazemo.
Blizančice rules!!
 
Ja samo da pozdravim blizancice. Osecam se ovde ko u svojoj kuci. A vi bi mogli bas nesto i da iznesete da se popije...........piiiiiiiiivo bi bilo najbolje na ovu vrucinu. Ili ste se stisli nesto veceras. :-D :-D :-D
 
Izvoli, izvoli.....

TocenoPivo.jpg


Vrni samo posle kriglu na "Brod", će me tepaju ako nedostaje inventar...:D
 
miraaa:
Ne bih ja to nazvala povlačenjem...Ja umem da spustim loptu i pružim nekom šansu da me ubedi u suprotno...:) Ako može naravno...
Ja ne znam zašto, ali prosto se lepim za Blizance...
Teški su, vrlo im je teško udovoljiti..i najgore od svega je što se sa problemom ne suočavaju, već ga odlažu za kasnije...U fazonu, rešiće se sam od sebe...
Duhoviti, da, slažem se sa tobom...Uvek me oraspolože, i zaista uvek ali uvek oprostim...svaku glupost...
...joj @miraaa.....ajde da se ulepimo ja i ti.... :D :D :D .....
 
AKHENATON:
Mani molim te, ajde što će me biju, to manje više, nego će mi skresaju platu....mož misliti kad kod vodolije na "Brodu" šankerišem...:D

Idem sad da pavam, umoran sam...
Laku noć....

Vidi, vidi ti ovo.....cccc.........Ajd što moram da brojim krigle, a što moram da lupam recke na burencetu?
 

Back
Top