Ko su nasi preci???

Ko je u pravu?

  • Evolucionisti

  • Kreacionisti

  • Ni jedni ni drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
crow:
:evil: ko kaze da ne postoje nevidljive koze???

zamisli shta mi se desilo... jedan drug kaze gledo neku epizodu morbidnog mu crtanog filma
a prichali neshto o onoj novoj emisliji na b92 o Varvarima starog veka
pa bilo u kontekstu

i kaze: Sede u Stounhendzu neki izmishljeni likovi, neki Shii il shta vec i bude onog Charobnjaka... onog be iz legendu o Arturu...

:evil: "izmishljeni"!? HA!

zezam se...

vidish
ona analogija ne stoji

jer bog nije ekvivalent dobru

Bog je Bog
da je to isto
ne bi postojale 2 rechi

i dalje tvrdim da je chisto bogohuljenje od strane kvazihriscana kad Bogu daju ljudske osobine! 8) al to je vec njihov problem

ovo sa berberinom je josh zeshci sofizam :D

pa svi ti, kako da kazem, ubogi ljudi su mnogo vishe u svim vernichkim tripovima nego ovi koji su imali vishe srece

pa su i dalje ubogi, a ovi drugi zdravi... :(

a,recimo, imash milion i 1 zlikovca koji po toj analogiji ne da nisu prihvatili dobro kao izbor
vec.... :evil:

pa su em puni kinte
em na vlasti

em nastavljaju sa "odsustvom dobra"


mani se smarash takvim prichicama
nema nicheg pouchnog u njima
(mozda bi i bilo kad bi makar osnove logike sofisti ugradili u njih...)
nisu one pisane za tebe, obera, boginju, shakala, mene...

imaju one publiku 8)


:lol: :lol: :lol:
 
Бог је само потреба људи да успоставе одређене ''моралне'', друштвене принципе.
Библија је скуп митова, прича...е сад...обично је у митовима на специфичан начин скривена истина, обавијена велом тајне...буквално тумачење Светог писма(и они који тако раде) мени делује смешно...Зашто је Бог створио Адама и Еву као одрасле људе?
Не верујем у догму религије али не верујем ни у Дарвинову теорију(не у целини)...мислим да би требало у школе увести предмет који би се бавио проучавањем дела Ериха фон Деникена:lol:....ми смо са друге планете....шалим се, наравно
Чињеница је да ће људи пре прихватити пријатну неистину него непријатну истину! Најлакше је рећи да нас је Бог створио и затворити очи.
:cool:
 
crow:
(...)

mani se smarash takvim prichicama
nema nicheg pouchnog u njima
(mozda bi i bilo kad bi makar osnove logike sofisti ugradili u njih...)
nisu one pisane za tebe, obera, boginju, shakala, mene...

imaju one publiku 8)
Ovo je tvoja priča i zašto pokušavaš da je stišaš? Nemoj da ostajem bez priloga za knjigu. ;-)

Mene zanima ova kombinacija: Adam i Eva su imali sinove...

Žene su im došle iz Darvinove varijante... a gde su muški?

Sjebo Kain i njih ko Avelja?

Da li su i žene muškaraca sledećih generacija pristizale iz Darvinove priče?

Čije je to? Prvi put vidim...

postanjecopyzf9.jpg
 
Rujevit:
Бог је само потреба људи да успоставе одређене ''моралне'', друштвене принципе.
Библија је скуп митова, прича...е сад...обично је у митовима на специфичан начин скривена истина, обавијена велом тајне...буквално тумачење Светог писма(и они који тако раде) мени делује смешно...Зашто је Бог створио Адама и Еву као одрасле људе?
Не верујем у догму религије али не верујем ни у Дарвинову теорију(не у целини)...мислим да би требало у школе увести предмет који би се бавио проучавањем дела Ериха фон Деникена:lol:....ми смо са друге планете....шалим се, наравно
Чињеница је да ће људи пре прихватити пријатну неистину него непријатну истину! Најлакше је рећи да нас је Бог створио и затворити очи.
:cool:

E sa ovim se slazem u potpunosti...nekima ljudima je to zaista potrebno, to neko strahopostovanje da bi se oduprli zlim nagonima...nekima je jednostavno ta vjera potrebna da bi lakse gurali kroz zivot, ono kao padovi i usponi...ne smeta meni sto ljudi vjeruju da bi lakse prolazili kroz zivot ali meni to nije potrebno, ja svrsto stojim na zemlji i vjerujem u sebe...ali me nervira kad se od svega toga pravi citava fama, citava kultura sa nekakvim nazovi cinjenicama a nigdje dokaza...i sad nauka treba da dokazuje sve to, da dokazuje religiju umjesto da ova dokazuje sama sebe...
 
lj_950:
Ovo je tvoja priča i zašto pokušavaš da je stišaš? Nemoj da ostajem bez priloga za knjigu. ;-)

Mene zanima ova kombinacija: Adam i Eva su imali sinove...

Žene su im došle iz Darvinove varijante... a gde su muški?

Sjebo Kain i njih ko Avelja?

Da li su i žene muškaraca sledećih generacija pristizale iz Darvinove priče?

Čije je to? Prvi put vidim...

postanjecopyzf9.jpg


E vidiš frende ova slika je 95 % točna!!!

Prvi čovijek Adam(Ne radi se o osobi imenom Adam, već doslovno o
«Zemljaninu» jer «Adam» upravo to i znači, budući da potječe iz istog
korijena kao Adamah, «Zemlja». Ali, taj izraz je ujedno i igra riječi, posebno
DAM, što znači «krv») je hibrid polučovjeka(ženske jajne stanice) Boga (sperme,muške spolne stanice) i onoga koji je iznosio trudnoću nakon oplodnje ženskog Boga 10 mjeseci!!!
 
lj_950:
Ovo je tvoja priča i zašto pokušavaš da je stišaš? Nemoj da ostajem bez priloga za knjigu. ;-)

Mene zanima ova kombinacija: Adam i Eva su imali sinove...

Žene su im došle iz Darvinove varijante... a gde su muški?

Sjebo Kain i njih ko Avelja?

Da li su i žene muškaraca sledećih generacija pristizale iz Darvinove priče?

Čije je to? Prvi put vidim...

postanjecopyzf9.jpg

ma kakvi darvinovi majmuni.... 8)
jel bila eva tu? jeste!

jel bila lilit tu? jeste... 8)
 

Back
Top