NAJVECA NEBULOZA IZ NEKOG NOVOSADSKOG KAFICA ILI SA KONCERTA

KRIPL BASTARDS U DONJEM DELU LONDONA,,,,,,GRAJND KOR KONCERT,,,,NEKA DEBEKA ZENSKA MI SE PRIVUKLA I SPOPALA ME,,,,,,LICILA MI JE NA NEMICU SVE DOK NIJE OBJASNILA DA JE IZ NEGOTINA(MOZDA I IZ JABUKOVCA) KORPULENTNA METALKA NAJSLICNIJA ONOJ DEBELOJ ZENSKOJ IZ FILMA KAKO SAM SISTEMATSKI UNISTEN OD IDIOTA,,,,,,,,,CEO KONCERT SAM GLEDAO GDE DA POBEGNEM,,,,

NAJRAVOUCENIJE NIJE TO BILO VECE KOJE JE OBELEZIO KONCERT,,,,

VEC VECE STUDENTKINJE IZ NEGOTINA,,,,,,, :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
marginalac:
KRIPL BASTARDS U DONJEM DELU LONDONA,,,,,,GRAJND KOR KONCERT,,,,NEKA DEBEKA ZENSKA MI SE PRIVUKLA I SPOPALA ME,,,,,,LICILA MI JE NA NEMICU SVE DOK NIJE OBJASNILA DA JE IZ NEGOTINA(MOZDA I IZ JABUKOVCA) KORPULENTNA METALKA NAJSLICNIJA ONOJ DEBELOJ ZENSKOJ IZ FILMA KAKO SAM SISTEMATSKI UNISTEN OD IDIOTA,,,,,,,,,CEO KONCERT SAM GLEDAO GDE DA POBEGNEM,,,,

NAJRAVOUCENIJE NIJE TO BILO VECE KOJE JE OBELEZIO KONCERT,,,,

VEC VECE STUDENTKINJE IZ NEGOTINA,,,,,,, :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
'eeeeeebo te, u kojoj to " zanimljivoj geografiji " nalaziš sve te čudesne lokacije : ovde mitološki Jabukovac, na obližnjoj temi zaseok - heroj Junkovac, itd. .... :shock:
 
najvece nebuloze i gluposti se desavaju po malim mestima,,,,,,,,,a ovo je jedna sa kraja 2005 kad su DZEKSON 5,,,svirali u donjem LONDONU,,,,dosla su neka 2 lika i htela su da se ucure za manju kintu od upada na koncert,,,,,,debeli vratar se derao NEEEE NEEEMOZE.....onda su ga tipovi dogurali do vrata ali posto su skontali da je sumo i da ne mogu da ga pomere platili su kartu...............
 

Back
Top