Sado Maso odnos

e jbg Blondy nista od nashih tunjavih forumasha...:P
...evo ja bi te oshinula bitchem , stavila ti stiklu na ledja , pa ti prelazila nezno bicem preko mace....
...rekla bi ti da si bila mnogo mnogo nevaljala devojcica i da cu sad da te kaznim :mrgreen:
 
Rob je onaj koji služi ne zato što voli nego zato što nema izbora.....

Kad su onomad oslobodili crnce ropstva, mnogi su ostali tu gde jesu i nastavili dobrovoljno da sluze .. jer nisu ni znali shta ce sa sobom .. a nije im ni smetalo da im neko drugi trasira svakodnevicu. Neki ljudi pronalaze svoju satisfakciju u chinjenju drugih ljudi zadovoljnima. Pa to ti je slichno onome shto neki mushkarci prichaju posle seksa ... draze mi je da nju zadovoljim nego da ja svrshim, ili .. moje zadovoljstvo je u tome shto je ona svrshila, iako ja nisam. Meni je to malo nejasno i ne bih mogla nikad tako da rezonujem, al` razni ljudi, razne cudi.
 
Vesela_zena_beogradska:
Kad su onomad oslobodili crnce ropstva, mnogi su ostali tu gde jesu i nastavili dobrovoljno da sluze .. jer nisu ni znali shta ce sa sobom .. a nije im ni smetalo da im neko drugi trasira svakodnevicu. Neki ljudi pronalaze svoju satisfakciju u chinjenju drugih ljudi zadovoljnima. Pa to ti je slichno onome shto neki mushkarci prichaju posle seksa ... draze mi je da nju zadovoljim nego da ja svrshim, ili .. moje zadovoljstvo je u tome shto je ona svrshila, iako ja nisam. Meni je to malo nejasno i ne bih mogla nikad tako da rezonujem, al` razni ljudi, razne cudi.
.........ohoho .........veselko pocheo si da ga shiljish .................... :lol: :lol: :lol:
 
.........ohoho .........veselko pocheo si da ga shiljish ....................

Kambodza, je l` mogu da te lepo zamolim da ne talasash vishe .. mislim, ok je da ne_komuniciramo, ok je da prichamo normalno, ok je da razmenimo neki PP, kao shto vec jesmo .. ali, brate, nemoj da palish&zarish narodne mase :)

Vesela, ovaj zutac stvarno misli da si musko?

Ne misli uopshte, slab mu je misaoni proces .. :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Kambodza, je l` mogu da te lepo zamolim da ne talasash vishe .. mislim, ok je da ne_komuniciramo, ok je da prichamo normalno, ok je da razmenimo neki PP, kao shto vec jesmo .. ali, brate, nemoj da palish&zarish narodne mase :)



Ne misli uopshte, slab mu je misaoni proces .. :)
....najaci si ............ :lol: :lol: :lol: .....ti bogca a ja nisam primetio gde sam ostavio mozak ........... :grin:
 
kambodza:
....najaci si ............ :lol: :lol: :lol: .....ti bogca a ja nisam primetio gde sam ostavio mozak ........... :grin:
je, rista, ak si bash shtel da si ga izmjerish bush se razocharal.
ovdje se cinoberi furaju sa pimpecima, pa ak si i ti pri
njima, yebate kaj da ti velim, to ti je otprilike mozak ko frtalj qurza,
izvinjavam se...
 

Back
Top