opozicijsko okupljanje??!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
rile_laki_oblak:
da li neko hoce da se 15.08 okupi ispred zeleznicke stanice?
bolje 300 m dalje,ispred bioskopa partizan...tu je i sex shop,ako neko kojim slucajem zaboravi neko pomagalo ili sta vec

Partizan_IB_02-2201318-2.jpg
 
E slushajte ljudi...
Preterali ste. Citam vas danima i pitam se dokle cete sa takvim zlobnim komentarima kojima zaista nema mesta. Narochito shto oni dolaze od onih koji se nisu usudili da se pojave ni na jednom okupljanju. Ja zaista imam pametnija posla neko da se bakcem sa nezahvalnim, neodgovornim dokolicharima, koji ce uvek naci razlog zashto da te pljuju jer ne znaju za bolje ponashanje.
Krstarica je nazalost postala mesto koje mi samo i iskljucivo izaziva negativne emocije chim se pojavim i prochitam neku nebulozu.

Shto se tiche okupljanja , ja okupljanje mogu uvek da napravim preko pp-ova ili okretanjem telefona ljudi sa kojima sam u kontaktu. Izgleda da je vrlo glupo to shto sam i pokushala da komuniciram javno.
Sve u svemu, nalazite se sami ja dizem ruke od ove priche.
 
trachara:
ja se javno izvinjavam leptircici
postujuci na ovoj temi nisam imala nikakve zle namere :(


Hey, nema veze ovo sa tobom. Vrlo je jasno na koje ljude se odnosi ovaj post (ima ih par, shto na ovoj temi, shto na drugim temama)...
Ja verujem da ce se ekipa vrlo lepo snaci i bez mene, kao shto je vec i recheno. A ja svoju ekipu sa kojom cu ici na beer fest vec imam, tako da mi je svejedno. Pozdrav
 
Butterflies And Hurricane:
E slushajte ljudi...
Preterali ste. Citam vas danima i pitam se dokle cete sa takvim zlobnim komentarima kojima zaista nema mesta. Narochito shto oni dolaze od onih koji se nisu usudili da se pojave ni na jednom okupljanju. Ja zaista imam pametnija posla neko da se bakcem sa nezahvalnim, neodgovornim dokolicharima, koji ce uvek naci razlog zashto da te pljuju jer ne znaju za bolje ponashanje.
Krstarica je nazalost postala mesto koje mi samo i iskljucivo izaziva negativne emocije chim se pojavim i prochitam neku nebulozu.

Shto se tiche okupljanja , ja okupljanje mogu uvek da napravim preko pp-ova ili okretanjem telefona ljudi sa kojima sam u kontaktu. Izgleda da je vrlo glupo to shto sam i pokushala da komuniciram javno.
Sve u svemu, nalazite se sami ja dizem ruke od ove priche.


nemoj tako Dobrila ja mislio samo zbog tebe da dodjem. :(
 
Butterflies And Hurricane:
E slushajte ljudi...
Preterali ste. Citam vas danima i pitam se dokle cete sa takvim zlobnim komentarima kojima zaista nema mesta. Narochito shto oni dolaze od onih koji se nisu usudili da se pojave ni na jednom okupljanju. Ja zaista imam pametnija posla neko da se bakcem sa nezahvalnim, neodgovornim dokolicharima, koji ce uvek naci razlog zashto da te pljuju jer ne znaju za bolje ponashanje.
Krstarica je nazalost postala mesto koje mi samo i iskljucivo izaziva negativne emocije chim se pojavim i prochitam neku nebulozu.

Shto se tiche okupljanja , ja okupljanje mogu uvek da napravim preko pp-ova ili okretanjem telefona ljudi sa kojima sam u kontaktu. Izgleda da je vrlo glupo to shto sam i pokushala da komuniciram javno.
Sve u svemu, nalazite se sami ja dizem ruke od ove priche.

Šta se ti ložiš?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top