Tokio Hotel vs US5

Hahah uparavo suproto...antifanovi TH-a vecinom znaju sta je prava stvar....bar znaju sta ne valja.....
Niko ih ne podnosi zato sto su ****** i veze nemaju o muzici....i na stelu su postali poznati 100%....



Svaka cast †Overkill†....:super::super:

Zato sto se momci nesto tripuju da su zajebani (kao nesto nadrkani) i tekstovi su njesra vidi se da im neko sa strane to pise i pevac im je debil!! A kod US5 e oni ako nisu derposi..Pogotovu onaj plavi lik i tekstovi kao i muzika su sami po sebi pederski izgledaju kao neki jadnici!!

Niste u pravu uopshte!Naprotiv, mi fanovi odlichno znamo shta valja, a shta ne valja!:evil:Vi antifanovi ako toliko mrzite Tokio Hotel, nije razlog da ih toliko pljujete!Pre svega dosta mi je vashih tracheva o Tokio Hotelu!!!:otkacio:TOKIO HOTEL JE KONZA
 
Poslednja izmena:
Ni TH ni US5... Ne zna se ko je gori, a ni koji fanovi ovih grupica vise smaraju. Taj TH mi se smucio a njihovi fanovi jos vise. Oni zive za ove retarde, sanjaju dan kada ce ih upoznati, mrze svakog ko ne voli njihovu omiljenu grupicu... Ma prsli su. Inace pomenute grupe slusaju samo deca.
 
Sta da pucas??Fanove silovati jer to samo slusaju devojke!!:mrgreen:

Te devojke su svakako bolje ribe od onih koje slusaju gorgoroth.

Recimo ova,istreso bi je ko suvu sljivu.Ne bi je ni pitao sta slusa :hahaha:
62217-emo-girl-2.jpg


Ili ova,decka bi joj prebio i nju bi opet istreso :rotf:
f_emoboyandemm_4fba0b2.jpg
 

Back
Top