Za doktora(savet)

A

Anonumus

Gost
Musjo sam i na polnom organu oko glavica izasle su mi kao neke bradavicice velicinepola pirinca
to vec imam dze vreme
sta bi trebalo a radim ako znate reci te mi!!!!! :oops:
 
Trebalo bi da posetite dermatologa,moguce je da su u pitanju kondilomi ali ne bih da se zakunem.U svakom slucaju za takve probleme i njihovu terapiju su nadlezni dermatovenerolozi.
 
dr:
Trebalo bi da posetite dermatologa,moguce je da su u pitanju kondilomi ali ne bih da se zakunem.U svakom slucaju za takve probleme i njihovu terapiju su nadlezni dermatovenerolozi.
Ja imam nesto slicno ali neznam kako to da objasnim to jest sram me je da odem kod dermatologa jer je stvar malo komplikovana. Evo sta je problem, kada mi je u erekciji onda po celom mom polnom organu mogu se videti male bradavice ili njima nesto slicno i vidljive su kako sto reko samo u erekciji do sada nisam imao problema sa partnerima ali me to strasno nervira jer mogu da se napipaju pa moj penis nema onu kaku treba glatku kozicu vec hrapavu povrsinu molim vas za pomoc i da mi objasnite sta bi moglo da bude u pitanju. Nemoj te mi reci da idem kod dermatologa jer me je sram ali ako bas moram uputite me sta da kazem i kako da objasnim problem.
 
dr:
Ma manite me te price sramota,kakva sramota...svasta.Lepo otidjite kod dermatologa i recite ja imam izvesne promene na penisu,mislim stvarno ljudi pa nismo u srednjem veku. :roll:
Doco sto si takva daj neki savet nemogu da se prtljam zbunicu se bojim se da ne lupim nesto ne budi takva nesto danas nisi razpolozena.Pleaseeeeeeeeeeee
 
Nisam neraspolozena nego brate mili u sred Beograda 2004.god tebe je sramota da odes kod lekara.Lepo udjes i kazes dobar dan :lol: i onda kazes znate meni su se pojavile nege sitne kao bradavice na penisu pa ako mozete da me resite sekiracije sta je to u pitanju...pa nisi valjda toliko stidljiv.
Ajde budi junak,pa nece dermatolog da te pojede.
 
Uh ,kad udjes u ordinaciju i kazes im kako imas promene na penisu ,ima svi da padnu u nesvest od smeha . :D Znas li ti koliko se taj doktor nagleda dnevno takvih penisa ?Zato netreba da te bude sramota .Nece ti na slavu dolaziti ,pa da te sad stid sto ces svoj penis da mu pokazes .Aj sad saberi se i trkom sutra kod dermatologa :wink:
 

Back
Top