Kako se samozadovoljavate?

Super_Girl:
kako sami sebi pruzate zadovoljstvo? ja nikada ne stavljam prste u picu samo kruzim iznad otvora. ponekad stavljam prst na otvor guze i guram ga u nju. a vi? da li to sada radite? ja da............ :oops: kad ste poceli? ja pre 5god. sad imam 14

???a pocetak sa 9???
ma da i tako je mrmot savio celofan(cokoladu)

ova ima toliko godina 14 kada se ja poljubim u lakat

ha ha ha
 

Prilozi

  • e088.gif
    e088.gif
    8 KB · Pregleda: 212
Ja sa devet godina nisam znala kako se ljubi... a josh da turam prst u guzu?!
Necu ni da radjam decu ako ce mi biti tako "napredna"... Danas prst u guzu, sutra idu na REJV, pa se drogiraju.... kradu autobuse, pucaju na ulici unaokolo, seku prolaznike machetama.... Neka fala....
 
Warden_Assasin:
Ja sa devet godina nisam znala kako se ljubi... a josh da turam prst u guzu?!
Necu ni da radjam decu ako ce mi biti tako "napredna"... Danas prst u guzu, sutra idu na REJV, pa se drogiraju.... kradu autobuse, pucaju na ulici unaokolo, seku prolaznike machetama.... Neka fala....


jao sto si fina :)
 
Moj prvi orgazam je bio sa 5-6 godina .. sasvim sluchajno .. klizala sam niz gelender rashirenih nozica :) Posle sam se stalno vracala na to isto, ne bih li ponovila osecaj. Tek nekoliko godina kasnije sam ukapirala da cu ako sebe diram da dobijem to shto zelim. I opet sam bila nevina do dvadesete.

Znachi, to, u kom uzrastu smo otkrili chari masturbacije, nema veze sa kasnijim destruktivnim ponashanjem, ili preranim ulaskom u seksualni odnos.

Dalje, ako se takvo rano iskustvo masturbacije nije desilo nama, ne znachi da se nije desilo drugome.

I na kraju, rana masturbacija ne moze da se vezuje samo za danashnju generaciju dece.
 

Back
Top