Moderator na Fudbalu - Vaš stav???

Kakav je preostali moderator na Fudbalu???

  • Moderator je odličan (bez mane)

    glasova: 7 23,3%
  • Moderator je dobar (ok al' može se to i bolje odrađivati)

    glasova: 3 10,0%
  • Moderator je loš (često se gubi i kiksira u raspolaganju ovlaštenja)

    glasova: 1 3,3%
  • Moderator je očajan (katastrofa od objektivnosti)

    glasova: 15 50,0%
  • Suzdržan stav

    glasova: 4 13,3%

  • Ukupno glasova
    30
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.717
Pa da saberemo utiske!! Dakle, svi mi ovdje svojevremeno smo imali načelan dogovor o postavljanju dva moderatora iz oba tabora "večitih"!!! U u međuvremenu jedan od njih izjasnio se da svoje ingerencije prepušta drugom i međuvremenu jedan se povukao u svojevrsnu pasivu (valjda rezigniran :roll: )!!! To i nije nekakav poseban problem, ali to i nije baš bio dio opšteg dogovora prema kojem su moderatori na Fudbalu i imenovani!!! Da li ste i koliko zadovoljni radom moderatora na Fudbalu? :?: :roll:

Kako ocjenjujete moderatorski rad na Fudbalu???
:roll:

Ajmo svi sad polako redom, koristeći se demokratskim principom izjašnjavanja na kojem se (između ostalog) zasniva dijalog na Krstarici, iskoristite ovu priliku i dajte prilog u javnom preispitivanju kvaliteta rada moderatora na Fudbalu!!! :roll:
 
Zadovoljan.Srećan sam što se glupe teme kojih ima mnogo odmah zaključavaju.Ne mogu da shvatim ljude Jedan otvori temu Ronaldinjo ili Kristijano, a drugi Kristijano Vs Ronaldinjo...Ili Najbolji igrač na ostrvu, a drugi otvori Lampard ili Džerard ili tako neka poređenja.
Sve u svemu Zadovoljan!
 
Dve teme su problem na ovom forumu. Teme koje su posvecenje vecitima. Na ostalim nema problema, uglavnom se diskutuje kako treba da se diskutuje. Fluid, uredjuej nasu temu, ja sam sasvim zadovoljan kako to radi. Nema glupih postova cigana, ne moramo da ih slusamo kako palamude na nasoj temi. A sto se tice teme posvecenje Zvezdi, tu ne zalazim, tako da ne znam sta se tamo dogadja. Dakle sto se mene tice, slazem se sa Vanjrom, ZADOVOLJAN!
 
Sherlock:
Dve teme su problem na ovom forumu. Teme koje su posvecenje vecitima. Na ostalim nema problema, uglavnom se diskutuje kako treba da se diskutuje. Fluid, uredjuej nasu temu, ja sam sasvim zadovoljan kako to radi. Nema glupih postova cigana, ne moramo da ih slusamo kako palamude na nasoj temi. A sto se tice teme posvecenje Zvezdi, tu ne zalazim, tako da ne znam sta se tamo dogadja. Dakle sto se mene tice, slazem se sa Vanjrom, ZADOVOLJAN!
To nije zasluga moderatora vec generalni stav i postovanje Delija da na vasu grobarsku i grobljansku temu ne dolazimo!!!
A ovo drugo lazes. Mleli ste na nasoj temi do iznemoglosti. I tebi je jedno vreme to bila jedina tema na kojoj si postovao.

Sto se tice mog stava po anketi mogu da kazem da su se oba moderatora izgubila u svom poslu.
 
Po mom misljenju oba moderatora su super. I Charger (ili kako god hocete da ga zovete :D ) i Fluid su prema meni uvek bili maksimalno pravedni. Svidja mi se sto se glupe teme zakljucavaju, pa se tako u korenu sasecu glupe diskusije. Ne znam sta se desava po temama o 'vecitima" jer tu ne zalazim, ali koliko mogu da primetim sve ostale teme odlicno funkcionisu. Ima rasprave cak i svadje ali za to nisu krivi modovi nego nasa netolerancija.
 
Adresa za žalbe je admin, pa preko privatne poruke ko smatra da mi ne radimo kako treba neka napiše i žali se.

To što se dotični gospodin koji je otvorio temu ponaša anarhistički, šalje privatne poruke drugim korisnicima i govori im kako da provociraju, napadaju i vređaju moderatora samo njemu služi na čast.

Onda neka vam je PRIJATNO glasanje, ako vam odgovara da neko bude provociran i vređan bez prava da se brani. Pošto se radi o moderatoru, moderator nije iskoristio svoje pravo da odstrani takve ljude sa foruma, već je kroz razgovor pokušao da objasni nekim ljudima da ne treba širiti mržnju, što oni naravno nisu uradili već su nastavili sa provokacijama i dalje. Da li to znači da ako se sad neko pojavi na forumu i počne da vređa i provocira bilo kog korisnika ovog dela foruma, da treba da ne reaguje jer je eto neki ljudi smatraju da je to samo njima dozvoljeno da rade i da se tako ponašaju? Da li moderator onda treba da pusti vređanje tih istih koji su pre toga vređali i smatraju to normalnim sa njihove strane? Ako je tako onda ajdemo u anarhiju... tj. ajdete u anarhiju... da se ukine banovanje (mada skoro da ga i nije bilo) i slične stvari, da vidimo na šta će sve da izađe. Niti smo mi plaćeni za ovaj posao, niti imamo ikakavu satisfakciju, tako da meni nije teško da pritisnem Close Tab.
Gospodo, vi koji vam ne odgovaraju ovakvi moderatori lepo krenite na drugi neki ozbiljniiji i veći forum na nekoliko dana. Samo što će se tih nekoliko dana pretvotiri u samo jedan. Onda ćete dobiti po ušima 100% sa ovakvim ponašanjem i vratiti se ovde da nastavite pobunu jer zaboga pa ovo vam je jedini život koji imate.

Neka svima služi na čast onako kako sude drugima.
 
@FLUID Totalno si u pravu i totalno se slazem sa tobom. Preterano je glupo osudjivati nekoga zbog nekih gluposti ili zbog neke licne osvete.
Modovi postoje da bi se na forumima odrzao kakav-takav red, a krajnji je bezobrazluk kako se neki clanovi ponasaju,a posle se zale kad budu banovani. Kad bi svako kontrolisao sam sebe ne bi bilo potrebe za modovima,a posto je to tesko mora da postoji neko ko ce odradjivati "prljav" posao i ko ce se konstantno svadjati sa ostalima.
Charger je upravo zbog ovakvog ponasanja zeleo da vise ne bude mod, ja sam bila jedna od onih koji su glasali za to da se vrati, sada mi je krivo. Neki ljudi nikada nista ne nauce. Da se ovako nesto desava na stranim forumima pola korisnika bi bilo banovano.
 
@JekaiGeorge
OK je što se ti slažeš, jednostavno nisi povodljiva.
Ne radi se samo o stranim forumima. Član sam još jednog našeg foruma gde svaki dan padne neverovatan broj banova zbog raznih stvari, neki bi rekli da su sitnice, ali nisu. Da se takva pravila primenjuju ovde sigurno polovina bi već bila banovana na duži period. Na sreću, za sad na forumu još nisam dobio nijednu opomenu. Čuvam se. :D
 
v.v.ilic:
To nije zasluga moderatora vec generalni stav i postovanje Delija da na vasu grobarsku i grobljansku temu ne dolazimo!!!
A ovo drugo lazes. Mleli ste na nasoj temi do iznemoglosti. I tebi je jedno vreme to bila jedina tema na kojoj si postovao.

Sto se tice mog stava po anketi mogu da kazem da su se oba moderatora izgubila u svom poslu.
Kada sam ja poslednji put ostavio post na vasoj temi?
Ovo plavo je skroz netacno.
 
Sherlock:
jeko welcome back! :lol:

Sa jednog foruma, jedan clan je banovan sa recenicom, parafraziram: "idi na Krstaricu pa se tamo zayebavaj!" Svaki drugi kometar je suvisan.
FLuid pocni da lupas banane. Jedino tako ovaj forum moze da se dovede u redu.
Pozz Sherlock.. :D

Eto sve si kazao... Katastrofa sta se sve ovde tolerise.

@Xavi Naravno da znam. Clan sam nekoliko foruma i nigde nije dozvoljeno ovo sto je ovde.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top