ON I JA....i njegov ortak...

Plan je da nikad ne bude ni jedan kod kuce.Mogu da se zadrze koliko zele, ali fazon je u tome da se oni snadju u zivotu i organizuju tako da u stvari ne zele da se zadrzavaju, a ne da se ne zadrzavaju samo zato sto ja to ne zelim.Da je Mirjana na mom mestu ili neka druga devojka ona bi to smatrala da je do tancina dogovoreno i ugovoreno sa obzirom na to da sam smo se SMS om dogovorili oko toga: Nema da se pita gde ko ide i sta radi i sa kim, i nema dovodjenja druge devojke.
 
Ovo na izgled jeste san svake devojke, ali ako ti je zaista stalo do dechka i zajednice sa njim nemoj se upushtati u zajednichki zivot u troje...na pochetku moze biti zanimljivo medjutim dosta cesh izgubiti a malo dobiti...

zapravo jasno i glasno gledaj svoje prioritete:
ili dve kite ili brak... nema okolishanja :D
 
Zena u braku, vencala se lepo, bila svadba, ima decu, porodicu, i ona kad ima jos jednu kitu, ona onda toliko ruzno izgleda kao strasilo, iz ociju joj viri ruznoca, koliko smo puta apsolvirali da lepota dolazi iznutra, a ta zena je iznutra kao da su se ukrstile dve zivotinjske vrste, dinosaurus i jos neka vrsta, izaberite koja vam se svidja.
 
topmodelsica:
Zena u braku, vencala se lepo, bila svadba, ima decu, porodicu, i ona kad ima jos jednu kitu, ona onda toliko ruzno izgleda kao strasilo, iz ociju joj viri ruznoca, koliko smo puta apsolvirali da lepota dolazi iznutra, a ta zena je iznutra kao da su se ukrstile dve zivotinjske vrste, dinosaurus i jos neka vrsta, izaberite koja vam se svidja.

Vala bash, treba se odluchiti...nije lako sedeti na dve kite bez konsekvenci ;)
 
Ja sam, inace, protiv tog zajednickog zivota pre braka... imace vremena u braku da budu zajedno, da usrece i/ili smore jedno drugo...
Ali posto danas mnogi idu na tu varijantu, malo sam olabavila po tom pitanju... mada ipak, nije to nacin da se izbegne katastrofa u buducnosti, cak se nikad ni ne vencaju il se vencaju, pa stalno porede zajednicki zivot nekad i sad... to je varka, al ajde... moderno je...
U troje, naravno, ne treba da pristanes.
 
Ne valja uvek ici na snagu. Ja sam sad opustena, necu da dovedem jednog decka do ocajanja da ne bi nekog ubio, a inace to sto se lozi na svaku rec, to ce njemu biti mali problem, vrtimo se u krug, dok ne dodje do jednog malog incidenta, pa ponovo. On se vrti, i ja sa njim, a ja postepeno idem dalje, a on se vrti i vrti, i vrti, pitam se da li i on pravi nesto ozbiljno pored te vrteske...
 

Back
Top