Bush je novi Hitler!

Titus

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.014
Prvi muslimanski kongresmen Keith Ellison iz Minesote uporedio je Busha sa Hitlerom. I ne samo to...optuzio ga je da je odgovoran za 11-ti septembar i uporedio taj dogadjaj sa paljenjem rajhstaga, koji su izveli nacisti a za to optuzili komuniste i ojacali Hitlera do te mere da je mogao da radi sta hoce...

Veoma jake optuzbe, slozicete se?


http://www.prisonplanet.com/articles/july2007/140707_b_likehitler.htm
 
Potpuno je u pravu za 11. septembar.Nakon njega je Amerika jaca nego ikad i moze da radi sta joj se hoce.Mislim da su Ameri znali sta ce se desiti 11.-og i da su namerno zazmurili.Za sve je kriv naftaski lobi oko Busa.
 
minos:
Potpuno je u pravu za 11. septembar.Nakon njega je Amerika jaca nego ikad i moze da radi sta joj se hoce.Mislim da su Ameri znali sta ce se desiti 11.-og i da su namerno zazmurili.Za sve je kriv naftaski lobi oko Busa.
Ima jedna epizoda South Parka cija je poenta od prilike ovo: "uvek ces imati 1/4 retarda (bas ta rec) koji ce verovati da je Amerika sama sebi napravila 11. sept". Znaci redardi je pravo ime za te ljude. Samo citiram ljude :D
 
11.septembar je farsa koja je iskorištena samo da bi Bush krenuo u niz ratova protiv muslimana u svijetu! Da je njemu zaista do demokratije i mira, davno bi kao što je napao Irak trebao napasti i Sjevernu Koreju, ali problem je što ta država nema nafte kao islamske zemlje...
 
Bošnjak:
11.septembar je farsa koja je iskorištena samo da bi Bush krenuo u niz ratova protiv muslimana u svijetu! Da je njemu zaista do demokratije i mira, davno bi kao što je napao Irak trebao napasti i Sjevernu Koreju, ali problem je što ta država nema nafte kao islamske zemlje...
Cekaj, da li i ti hoces da kazes da je Amerka srusila svoje nebodere? Nisi i ti valjda "retard"


#napomena: primeticete da rec "retard" stavljam pod navodnike da ne bi ispalo da sam ja to rekao ;)
 
Ha-Nocri:
Ima jedna epizoda South Parka cija je poenta od prilike ovo: "uvek ces imati 1/4 retarda (bas ta rec) koji ce verovati da je Amerika sama sebi napravila 11. sept". Znaci redardi je pravo ime za te ljude. Samo citiram ljude :D


ovo je tocno...isto kao sto je tocno da svijet nije vise isti kao prije 11. sept., i nista vise nije isto..nazalost na ustrb prava, sloboda i demokracije..
 
Ha-Nocri:
Ima jedna epizoda South Parka cija je poenta od prilike ovo: "uvek ces imati 1/4 retarda (bas ta rec) koji ce verovati da je Amerika sama sebi napravila 11. sept". Znaci redardi je pravo ime za te ljude. Samo citiram ljude :D

Blago tebi dok ti u South Parku objasnjavaju realnost...moracu i ja da pocnem da pratim tu seriju, bice mi lakse...

p.s. da li znas da preko polovine Amerikanaca ne veruje u zvanicnu verziju 11-tog septembra? To je malo veci procenat od 1/4. A, pazi, to su glupi Ameri...
 
Ha-Nocri:
Cekaj, da li i ti hoces da kazes da je Amerka srusila svoje nebodere? Nisi i ti valjda "retard"


#napomena: primeticete da rec "retard" stavljam pod navodnike da ne bi ispalo da sam ja to rekao ;)

E, jaki su ti argumenti, stvarno si genije...Evo, ja sam retard, jer kad neko poput tebe da tu kvalifikaciju, cast je nositi je...
 
Bošnjak:
11.septembar je farsa koja je iskorištena samo da bi Bush krenuo u niz ratova protiv muslimana u svijetu! Da je njemu zaista do demokratije i mira, davno bi kao što je napao Irak trebao napasti i Sjevernu Koreju, ali problem je što ta država nema nafte kao islamske zemlje...

Naravno da je farsa. Pa to je i retardima jasno, samo ne svim retardima, ima i tu nijansi...
 
slavonija:
ovo je tocno...isto kao sto je tocno da svijet nije vise isti kao prije 11. sept., i nista vise nije isto..nazalost na ustrb prava, sloboda i demokracije..

Nista vise nije isto bilo i nakon paljenja rajhstaga. Nadam se da sam preterao u poredjenju.Nadam se zbog svih ljudi na planeti, to sam hteo reci. Mada se plasim da je ovaj momenat otvorio novo poglavlje u nasim zivotima, daleko suptilnija forma terora se nadvija nad nasim glavama nego sto je bio cetvrti rajh.
 
Ha-Nocri:
Ima jedna epizoda South Parka cija je poenta od prilike ovo: "uvek ces imati 1/4 retarda (bas ta rec) koji ce verovati da je Amerika sama sebi napravila 11. sept". Znaci redardi je pravo ime za te ljude. Samo citiram ljude :D

A tebi je Saut Park izvor mudrosti?

Za mene su retardi oni koji veruju da je par budjavih Arapa uspelo da"zavrne"najmocniju imperiju na svetu i sve njene tajne sluzbe.E,ti su pravi retardi! :roll:
 
Titus:
Blago tebi dok ti u South Parku objasnjavaju realnost...moracu i ja da pocnem da pratim tu seriju, bice mi lakse...

p.s. da li znas da preko polovine Amerikanaca ne veruje u zvanicnu verziju 11-tog septembra? To je malo veci procenat od 1/4. A, pazi, to su glupi Ameri...
E da znas koliko je to dobra crtana serija za odrasle. Al' tebi se verovatno ne bi svidela. Rekao bi kakva je ovo glupost. A oni sve lazi i licemerje tako lepo pljuju da nemas pojma ;)

Nije polovina nego cetvrtina. Ne slusaj adikalske podatke ;)
 
Ha-Nocri:
haha

Ne bi ti skontao South Park ;)

Zamisli oni veruju u to. ccccc. Ne mogu da verujem kolik su to isprani mozgovi :-?

Ne razumes ti to,decko..umesto da si naveo neki pravi izvor u vezi 11.-og septembra,a ti..Saut Park!Ja bih se ubio da me obrazuje Saut Park!Mogu da se kladim da si nesto poput Mr.Gerisona.. :roll:
 
minos:
Ne razumes ti to,decko..umesto da si naveo neki pravi izvor u vezi 11.-og septembra,a ti..Saut Park!Ja bih se ubio da me obrazuje Saut Park!Mogu da se kladim da si nesto poput Mr.Gerisona.. :roll:
Kakav SP kao cinjenicni izvor. Ja sam samo rekao da tamo fegete kao sto si ti nazivaju pravim imenom, "retardi" :lol:
Nista vise ;)
 

Back
Top