Problem u Counteu Maxnet

Kobass

Zainteresovan član
Poruka
256
E ovako, ocu da poudim. Counter 1.6 multiplayer, igram sa drustvom na maksnet serveru vec mesec 2, i od pre neki dan kad mi udje na maksnet blokira se counter. Znaci ako odem ctrl del, na task menager i uradim end task, komp najnormalniji. Svi drugi serveri hoce samo taj nece. Tu mi igra celo drustvo i ne znam sta da radim. Znaci zavrsi se load, udje na mapu i samo odjednom FREEZ.Zna neko o cemu je rec?!?!?!
 
Kobass:
E ovako, ocu da poudim. Counter 1.6 multiplayer, igram sa drustvom na maksnet serveru vec mesec 2, i od pre neki dan kad mi udje na maksnet blokira se counter. Znaci ako odem ctrl del, na task menager i uradim end task, komp najnormalniji. Svi drugi serveri hoce samo taj nece. Tu mi igra celo drustvo i ne znam sta da radim. Znaci zavrsi se load, udje na mapu i samo odjednom FREEZ.Zna neko o cemu je rec?!?!?!


ja sam banovao mnogo ispa koji ti je nick i koji ti je isp pa cu da ti resim zz
 
Pa sto? Ne kapiram... Sta da radim zbog toga? SBB sam! Nijednom me nikakav admin nije opominjao, igrao sam cesto 2 meseca, svi su me tamo i znali. Ne razumem. Kako da se vratim da igram? Ako treba da promenim nick, promenicu, to mi jedino pada na pamet kao nesto zbog cega bi me kick, ali cudno mi niko me nizasta nije opominjao...
 
Kobass:
Pa sto? Ne kapiram... Sta da radim zbog toga? SBB sam! Nijednom me nikakav admin nije opominjao, igrao sam cesto 2 meseca, svi su me tamo i znali. Ne razumem. Kako da se vratim da igram?



nemozes u toku je 100% banovanje adsl korisnika i otalih statickih adresa a svi koji imaju dinamic ip(ima ih mnogo ) dobijaju ban celog opsega .

a to sto pitas sto jer se prepucavamo vec 5 dogina sa maksentom a ja sam sada damo ROOT
 
maleni, tako ti je to kad te banuju... veruj mi... meni je slicno samo sto mi pokaze >>not responding<<!! navodno "koristili ste cheat"... istina, dobro ti ovaj kaze, probaj da ga reinstaliras, ako ne, reci ortacima da nadju drugo mesto za bleju, il ti lepo uzmi original steam... to sam ja uradio, al sam se zezno, banovali su mi kompletan modem... ***, takav je zivot, samo ne znam kome da se zalim
 
pazi... svaki put kad se spojish na net dobijesh svoj IP... kao tvoja adresa stanovanja ;)... sad ako imash dinamichku svaki put kad se spojish na net dobijesh drugachiju (ali je jedan njen deo uvek isti, prvih nekoliko brojeva), a statichka je takva da svaki put kad se konektujesh da cesh dobiti istu IP adresu i ona je u principu vrednija zbog toga shto se ona koristi za servere i sajtove... npr kompjuter koji je server krstarici ima statichku IP jer da ima dinamichku svaki put bi morali da prijavljuju novu IP na domen www.krstarica.com ali to je vec druga pricha ;)
 

Back
Top