Tatoo ili piercing ?

Kakve ovo ima veze sa muzikom? Ne volim pirsinge. Tacnije bilo bi me briga kad bi neko uradio ali ja licno nigde ne bi stavio. Crtanje po telo mi je okej dok ga ne ovekovecis jer onda si prsao. Mozda neka crno bela ne mnogo velika. Ali to kad se zajebes onda si ga prsao. Istetoviras ime neke ili nekog pa te taj zajebe il' prestane da ti se svidja ili tako nesto. Ili istetoviras ime grupe pa ih zamrzis. A najgore oni debili sto su tetovirali svastike pa onda shvatili da je nacizam sranje pa prezvrljavali.
 
ako zelite da kupite neki novi album zato ga traziti 20god samo otidjite na www.cdprodaja.com
1cd a album 1€
1cd 2 albuma 1,5€
1cd 3 albuma 2€
dakle mozete da narucite 3 albuma po cjeni dva ili na dvd... ima te cjenovnik na sajtu pa vidite

takodje ako vam trebaju neke pjesme 15 pjesama se racuna kao album a jedan video spot se racuna kao 2 pjesme tako da 7spotova jedan album

takodje mozete da kupite filmove,igrice,program ma svasta

SAMO KAD NARUCUJTE PISITE TIPA
IME PJEVACA/GRUPE*********
IME ALBUMA**********

NARUDZBINE NA WWW.CDPRODAJA.PICZO.COM ILI PP((PM)PRIVATNA PORUKA))
 
Ocean_state:
Kakve ovo ima veze sa muzikom? Ne volim pirsinge. Tacnije bilo bi me briga kad bi neko uradio ali ja licno nigde ne bi stavio. Crtanje po telo mi je okej dok ga ne ovekovecis jer onda si prsao. Mozda neka crno bela ne mnogo velika. Ali to kad se zajebes onda si ga prsao. Istetoviras ime neke ili nekog pa te taj zajebe il' prestane da ti se svidja ili tako nesto. Ili istetoviras ime grupe pa ih zamrzis. A najgore oni debili sto su tetovirali svastike pa onda shvatili da je nacizam sranje pa prezvrljavali.

Tako je, u potpunosti se slazem.
 
piersing imam i prosto ga obozavam...htela sam da busim i jesik ali su me odgovorili...
nemam nista protiv tetovaza ali onih normalnih skromnih koje se rade radi licnog zadovoljstva a ne da bi se pokazivale drugima...i to planiram da uradim,nesto po svom ukusu!
 
..pa i tattoo i piercing...treba da radim oboje, chim skupim kintu( matorci ne daju)....ali da tatto ima neko znachenje, trulo mi je da se radi tatto iz nekog fazona ili kao "to je u modi". Pre neki dan neki gari bio u studiu da se tetovira, i kad ga je devojka pitala shta ce, on joj rekao " pa shta se sada nosi, to mi uradi"..e to mi je skroz trulo...
 

Back
Top