KK Crvena Zvezda

ЕВРОЛИГА 2017-2018

1. КОЛО: Жалгирис - К.К. Црвена звезда (13. октобар)
2. КОЛО: К.К. Црвена Звезда - Барселона Ласа (21. октобар)
3. КОЛО: Химки - К.К. Црвена звезда (24. октобар)
4. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Макаби (26. октобар)
5. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Бросе Бамберг (2. новембар)
6. КОЛО: Уникаха - К.К. Црвена звезда (10. новембар)
7. КОЛО: К.К. Црвена звезда - ЦСКА (15. новембар)
8.КОЛО: Олимпијакос - К.К. Црвена звезда (17.новембар)
9. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Баскониа (23. новембар)
10. КОЛО: Реал Мадрид - К.К. Црвена звезда (1. децембар)
11. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Анадолу ЕФЕС (8. децембар)
12. КОЛО: Валенсија - К.К. Црвена звезда (15. децембар)
13. КОЛО: Фенербахче Догуш - К.К. Црвена звезда (19. децембар)
14. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Панатинаикос (21. децембар)
15. КОЛО: Емпорио Армани - К.К. Црвена звезда (29. децембар)
16. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Жалгирис Каунас (5. јануар)
17. КОЛО: Анадолу ЕФЕС - К.К. Црвена звезда (11. јануар)
18. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Химки Москва (16. јануар)
19. КОЛО: Макаби - К.К. Црвена звезда (18. јануар)
20. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Олимпијакос (26. јануар)
21. КОЛО: Баскониа - К.К. Црвена звезда (2. фебруар 2018.)
22. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Емпорио Армани (9. фебруар 2018.)
23. КОЛО: Бросе Бамберг - К.К. Црвена звезда (23. фебруар 2018)
24. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Уникаха Малага (2. март 2018.)
25. КОЛО: Барселона Ласа - К.К. Црвена звезда (9. март 2018.)
26. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Валенсија (16. март 2018.)
27. КОЛО: Панатинаикос - К.К. Црвена звезда (20. март 2018.)
28. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Фенербахче Догуш (22. март 2018.)
29. КОЛО: К.К. Црвена звезда - Реал Мадрид (30.март 2018.)
30. КОЛО: ЦСКА - К.К. Црвена звезда (6. април 2018.)
 
U danasnjem intervjuu, trenutni trener Partizana Muta Nikolic govori da nije dzentlmenski sto Zvezda Partizanu preuzima skautovane igrace. Osvrnuvsi se na ovo dvoje nasih sto su dosli iz americke koledz kosarke.

http://www.mozzartsport.com/vesti/m...ica-nece-ni-igrati-menadzeri-su-sakali/174073

Iako Mutu cenim i kao naseg bivseg trenera, iako se ovo ne odnosi na njega kao licnost, vec na njega kao trenera Partizana, mogu samo jos jednom da potvrdim, karma je stvarno kucka. Jer kada ono sto si ti radio nekada, sada dolazi i obija ti se o glavu, onda nema drugih reci nego karma i kucka. Jos od Tomasevica, dugacka je lista igraca koji su bili vazni srafovi u Zvezdi, a zavrsili u Partizanu. Dosta je i onih igraca za koje se ne zna da ih je Zvezda selektovala, pocela pregovore, a onda su zavrsili u komsiluku, za vece pare.

Jedan poseban slucaj koji je meni ostao urezan u secanje je bio Djuro Ostojic. Zvezda je napravila tim za novu sezonu, ali preko leta sponzori su se povukli, a novooformljeni tim je apelovao na drzavu i drustvo da pomogne. Deo tog tima i tog apela bio je i Djuro Ostojic. Onda je nekoliko dana nakon tog apela Djuro Ostojic presao u Partizan, ne odigravsi nijedan zvanican mec za Zvezdu. Ono sto je ostalo od nase tadasnje uprave, na celu sa Laletom Lucicem, dao je slicnu izjavu kao sada Muta. Nije dzentlmenski, nije dobro za srpsku kosarku itd... Tada jos uvek nov predsednik Partizana Predrag Danilovic dao je jednu hladnu i pomalo cinicnu izjavu u fazonu "ko vam je kriv kada nemate da platite igraca a mi imamo". Ta izjava je bila maltene prorocanska, jer je nacin odnosa Partizana prema Zvezdi u dugom periodu ostao takav. Da ne govorim koliko su takvi transferi izazivali orgazam kod navijaca Partizana, gde je Zvezda na taj nacin ponizavana. Bilo je 13 godina orgijanja. "Je.bi kucku... Ku.rva gasi se... Otimaj... Dominiraj".

Ali onda dosao prokleti Smit Nolan i danas se taj narativ promenio. Danas je "Drzavo pomagaj... Vucicu seceru... Covicu lopove... Dajte pare... Dajte jos para... Smeniti SNS upravu... Nije Zvezda nego FMPDIVA... Dajte pare... Lopovi pokrali ste nas... Dajte pare.... Dajte paare... Dajte pare".

Dakle 13 godina dominirali, kako kazu "nabijali komplekse", urnisali, gasili, zarili, a danas prosjaci i to oni agresivni. Da nije bilo tih 13 godina danas ne bih sa ovakvim zadovoljstvom citao ovakve zalopojke protivnickog kluba. Sa velikom dozom uzivanja pratim situaciju. Ova karma je inace nastavila da radi. Mislio sam da je vrhunac ponizenja kada im ne damo sansu ni da zaigraju sa nama, jer nisu vredni toga, vec ih nasom filijalom razmontiramao. Ali ovo je jos lepse. Uradite nam lepo skauting, zapocnete pregovore, mi im se zahvalimo na uradjenom poslu i uberemo te igrace. Moram da priznam da postoji veliko uzivanje u tom sadizmu. Nadam se da ce se detaljno pracenje KKCZ od strane Partizanovih navijaca nastaviti, jer to je siguran nacin da produzimo nasu dominaciju.
 
To vise govori o tebi kao covek a sadizam je osecanje zadovoljstva usled izazivanja ili zadavanja bola drugima. Ne znam u kom svetu to moze biti dobra stvar.
O tome kakav je Muta a kakav Covic je izlisno govoriti. A njih dvojica ne mogu da se porede ni u jednom segmentu. Covic definitivno sadista i zato se svima gadi a obozavaju ga njemu slicni a Muta definitivno nije ma koliki Grobar bio i ma koliko ga mrzeli.
Nijedan komentar koji sam procitao na nekoj vesti o Zvezdi ili Partizanu na nekom portalu moze samo da me zgrozi kakvi ljudi postoje koji se raduju tudjoj nesreci ali ne moze da me pretvori u nesto slicno njima. Ako se poistovecujes sa njima onda nisi nista bolji. Bolje da radis na tome da imas svoje misljenje a da tudje ne utice previse na sopstveni razum.
 
Poslednja izmena:
To vise govori o tebi kao covek a sadizam je osecanje zadovoljstva usled izazivanja ili zadavanja bola drugima. Ne znam u kom svetu to moze biti dobra stvar.
O tome kakav je Muta a kakav Covic je izlisno govoriti. A njih dvojica ne mogu da se porede ni u jednom segmentu. Covic definitivno sadista i zato se svima gadi a obozavaju ga njemu slicni a Muta definitivno nije ma koliki Grobar bio i ma koliko ga mrzeli.
Nijedan komentar koji sam procitao na nekoj vesti o Zvezdi ili Partizanu na nekom portalu moze samo da me zgrozi kakvi ljudi postoje koji se raduju tudjoj nesreci ali ne moze da me pretvori u nesto slicno njima. Ako se poistovecujes sa njima onda nisi nista bolji. Bolje da radis na tome da imas svoje misljenje a da tudje ne utice previse na sopstveni razum.

Jel ovaj tvoj humanizam i renesansa vaze oduvek, ili od kada je Zvezda preuzela dominaciju u kosarci. Da li da citiram tvoje saborce kako su se nasladjivali Zvezdinim propadanjem. Kako su likovali. Ono staro "U pobedi se ne ponesi u porazu se ne ponizi" nije vazilo za vas. Vi ste cinili sve suprotno tome. Sada kada se situaciju promenila, sada ste svi puni mudrosti. Vi se zgrazavate na ovo ili ono sto ste do juce cinili. Tvoj komentar je samo dokaz da ste pored svih poremecaja koje kao navijaci imati i dalje vrhunski licimeri. I sada molim za tisinu, dok divnu muziku svira gospodja Karma.
 
Ne, ti nisi dobro procitao upis. Pomenuo sam da Mutu cenim, ali taj deo ti je promakao. Ipak, svaki novi trener Partizana u kosarci mora da prodje inicijaciju u okviru koje ce medijima ukazati na veliku belosveCku zaveru protiv prostitucije i standardno kukanje na nemanje para. Muta se onda zali na menadzere ali podseti nas da su igraci, koje je on zeleo prvo u Dinamiku, a onda u Partizanu, zavrsili u Zvezdi, sto prema njegovom misljenju i merilima "nije dzentlmenstki". Onda samo bacis nekoliko gospodskih poteza Partizana u vidu Tomasevica, Vujanica , Ostojica, Robertsa, Luke Bogdanovica, da ne idemo dalje, ali tada nastupa amnezija.

"Kur.va gasi se", "Cigani gde su vam kosevi", "Puni kuc.ku", Podsmevanja i prozivanja van granica pameti i to ne samo sa tribina, vec i iz stolica vasih trenera, clanova uprave. U glavama mislili ste da cete vladati zauvek. Sada kada ste na kosarkaskoj deponiji, sada ste puni mudrosti i razumevanja. Drzite neka predavanja o postenju, ali ko o cemu, Partizani o postenju.

Ti sebe izdvajas, nisi kao neki, ti si produhovljeni navijac, sa visokim moralnim i ljudskim osobinama, prosto se zgrazavas nad nekim stvarima. Ti si naravno licimer. Vise komentarises Zvezdine teme nengo Partizanove. Obavezno imas misljenje o svemu sto se desava u Zvezdi. To sto koristis pristojan recnik samo te cini jos gorim licimerom. Znam da si ti, kao mnogi tvoji saborci, u vasim glavama najposteniji, najprincipijalniji, najmoralniji. Kada sami sudite o sebi vi ste najbolji. Kada vam mi sudimo ili kada vam sudi zdrav razum,, vi ste ozlojedjeni licimuri koji cekaju da se javi neka sila nebeska i vrati stvari kakve su nekad bile. Dok se to ne dogodi izigravacete narikace na internetu gde cete, u nemogucstvu da vidite sopstvene greske, krivce traziti u velikoj uroti.
 
I sada molim za tisinu, dok divnu muziku svira gospodja Karma.

Gospodja Karma ce vam i FMP ugasiti, Legenda trenutno duva u balon ko blesav, pa cete opet traziti novi klub da mu nataknete crvenu petokraku. ;) Onda cete na 15 godina opet zaboraviti na kosarku... Savet je da unapred krenete da pravite alternativnu istoriju, mislim na vas fobotkove sa RSB-a, da imate spremno kad vam se opet namesti neki novi Djindjic, Vesic, Vucic, Covic, i slicno. Posto ovo sad izgleda potpuno debilno, jbt koliko vi imate izmisljenih izjava Danilovica? :lol: Svaki drugi-treci put cujem neku novu.

PS: Jesi li sad naucio imena svojih igraca, u kom od vasih klubova igraju, gde su, sta su, od kojih bolesti su bolovali...:lol:
 
To vise govori o tebi kao covek a sadizam je osecanje zadovoljstva usled izazivanja ili zadavanja bola drugima. Ne znam u kom svetu to moze biti dobra stvar.
O tome kakav je Muta a kakav Covic je izlisno govoriti. A njih dvojica ne mogu da se porede ni u jednom segmentu. Covic definitivno sadista i zato se svima gadi a obozavaju ga njemu slicni a Muta definitivno nije ma koliki Grobar bio i ma koliko ga mrzeli.
Nijedan komentar koji sam procitao na nekoj vesti o Zvezdi ili Partizanu na nekom portalu moze samo da me zgrozi kakvi ljudi postoje koji se raduju tudjoj nesreci ali ne moze da me pretvori u nesto slicno njima. Ako se poistovecujes sa njima onda nisi nista bolji. Bolje da radis na tome da imas svoje misljenje a da tudje ne utice previse na sopstveni razum.

Imaš li dokaza da je Čović sadista? Imaš li možda reference na osnovu kojih si doneo zaključak i na kraju, imaš li kvalifikacije i ako imapš da li si izvršio sve potrebne preglede(ispitivanja) da bi doneo zaključak (dijagnozu) sadista?

- - - - - - - - - -

Gospodja Karma ce vam i FMP ugasiti, Legenda trenutno duva u balon ko blesav, pa cete opet traziti novi klub da mu nataknete crvenu petokraku. ;) Onda cete na 15 godina opet zaboraviti na kosarku... Savet je da unapred krenete da pravite alternativnu istoriju, mislim na vas fobotkove sa RSB-a, da imate spremno kad vam se opet namesti neki novi Djindjic, Vesic, Vucic, Covic, i slicno. Posto ovo sad izgleda potpuno debilno, jbt koliko vi imate izmisljenih izjava Danilovica? :lol: Svaki drugi-treci put cujem neku novu.

PS: Jesi li sad naucio imena svojih igraca, u kom od vasih klubova igraju, gde su, sta su, od kojih bolesti su bolovali...:lol:

Kada vas ta gospođa nije ugasila, neće ni FMP a ni nas:
"Počeću od KIćanovića kada je godinu dan pre prelaska u Partizan imao potpisanu pristupnicu za Zvezdu
Željezničar ga nije puštao, godinu dana kasnije potpisuje za Partizan i pod okriljem interesa košarke iako i tu Željezničar nije
dao saglasnost KSJ umesao i napravio kompromis.
Živković u Zvezdi iako je vec godinu dana odradio kazne ostala jos godina dana Kićanović u Partizan iako je morao da bude
kaznjen zbog potpisane dve pristupnice.
Dragan Todoric iz Sloge iako je Zvezda ga htela Sloga ga je na kraju pustila u Partizan i tu se nesto KSJ mesao ne znam tacno sve detalje.
Vlade Divac potpisana pristupnica za Zvezdu nalazi se na Kiopaoniku na pripremama sa juniorima kada su dosli iz Partizana
i pod pretnjom pistoljima ga bukvalno oteli i odveli.
Tomasevic i Vidacic u paketu 1995 godine veliki novac u pitanju i prolaz u reprezentaciji zagarantovan.
Milos Vujanic placeno jednom celniku Zvezde da ne isplati dugovanja prema Vujanicu kako bi ovaj mogao da predje u Partizan.
Djuro Ostojic gde je glavnu ulogu odigrao menadžer i direktno prebacio u Partizan.
Bogdanovic iako su svi propisi bili na strani Zvezde komisija preglasala za Partizan.

Pitas me za druge klubove evpo ovako iz glave cu ti nabrajati neke gde ste uzimali igrace a nikada platili obestecenja za njih ili ste platili ali boga pitaj kada
Milutinov, Tepic, Milosavljević, Andjusic, Mcvan, Djekic, ima ih verovatno jos ali se nisam toliko time bavio iskreno.

Zvezda je ono sto ja znam ukrala Partizanu Radovica koji je igrao godimu dana napravio sranje bio dozivotno diskvalifikovann kao igrač
vratio se u Soplit i napravio Jugoplastiku.
Stamenkovic koji u prvom trenutku trebao da predje u Zvedu ali zbog tadasnjih propisa da iako bilo koji klub iz tvoje matične republike
izrazi zainteresovanost za tog igraca on ne moze preci u klub iz neke druge republike pa tako je umesto u Zvezdu zavrsio u Jugoplastiku.
Nije se nesto tamo proslavio trazio ga Partizan ali valjda svojom greskom oko dolaska aviona ili sta vec docekali su ga iz uoprave Zvezde i
postao je Zvezdin kosarkas koji ce ostati upamcen po pobedosnom kosu nad Cibonom 1979 godine kada je Zvezda tom pobedom definitivno
izborila opstanak a Partizanu doneo titulu jer je Cibonu izbacio iz trke za naslov prvaka.
Petar Rakicevic ali to je vise bila vasa greska sto ste hteli mimo kluba da uzmete igraca a imao je validan ugovor sa Metalcem."

Malo bahatosti od strane prepoštenih.
 
Nazivam te onako kako te dozivljavam. Nema potrebe da ulepsavam da ne bih ispao licimer.

Imas potrebe itekako, ne samo zbog mene nego i zbog drugih. A procitaj pravila foruma mozda brze shvatis.

- - - - - - - - - -

Imaš li dokaza da je Čović sadista? Imaš li možda reference na osnovu kojih si doneo zaključak i na kraju, imaš li kvalifikacije i ako imapš da li si izvršio sve potrebne preglede(ispitivanja) da bi doneo zaključak (dijagnozu) sadista?

Da li je potrebno dokazivati ono sto se vidi iz aviona? Verujem svojim ocima i svom sudu i ne treba mi diploma da bi iskazao svoje misljenje. A na osnovu svega sto je on izjavio u novinama i za medije lako je utvrditi sadizam jer uziva u svojim pakostima i ne stidi se da ti kaze javno.
 
Covicu je mesto minimum na sudu, da se ispita za nekoliko teskih krivicnih dela, sto kriminalnih sto privrednih, a njegovi iznajmljeni navijaci se odmah bacaju u njegovu odbranu. :whistling:

Malo bahatosti od strane prepoštenih.

To sto potencirate ti i onaj RSB-fobotko je nesto do zla boga smesno. Cu, "kradje" igraca. Znate, postoji nesto sto se zove "trziste". Zato je Mutina prica smesna, kao sto rekoh... Dal je ovaj ili onaj igrac presao kod nekog drugog...

Necu ni da pominjem koliko imas rupa. Sa jedne strane, trazis dokaze i lekarska uverenja da se jedan izlapeli medijski manijak i kriminalac, koji je pricao proteklih godina svakojake bolestine i lazi, proglasi sadistom, a onda mrtav ladan pricas kako je nekome placeno da stopira isplatu Vujanica da bi ovaj otisao. Dokaz? A dok pricas o Tomasevicu, isti taj Muta dobro zna i pricao je, kako su igraci dolazili kod vas iz njegovog Beocina, a trebali su negde drugde, Topic recimo, a kada nije tada je trazen Tomasevic, i sl.

Zapravo, jedini pravi otimac i mafijas u celoj toj prici je vasa legenda Nebojsa Covic, koji je krao igrace iz ciste bahatosti ili iz licne finansijske koristi, i to od vas, recimo, ili kada je svesno gomilao i vezivao klince da ne bi bili drugde, ili kada ulazi u gotovo svaki transfer koji rival pokusava ostvariti, e da ne rival ne bi imao ni pisljivog Novaka.. A sada vam je legenda, natakao vasu petokraku na svoj klub i vi navijate i branite neodbranjivo, prekrajate istoriju, izmisljate.

A to sto ce se klubovi boriti oko Tomasevica, Divca, Vujanica, Bogdana Bogdanovica, i sl... apsolutno normalna stvar.

A te pistolje ostavi za razgovor sa gazdom-legendom. Mozes i za snajper da ga pitas.

PS: Koliko nemas pojma govori i taj spisak igraca za koji "nisu placana obestecenja". Pa jbt, za pola njih se ni nije trebalo placati. Jel ti znas odakle je, kada i kako Macvan recimo dosao prvi put u Partizan? Ajd, ne luduj sa stvarima kad ocito ne znas...
 
Poslednja izmena:
Potrebno je Deki. Po tvome "vidi se iz aviona" sledi da je KK Partizan od 2000 imao svu pomoc vlasti, otimao igrace, pretio sudijama... Da li se slazes?

Delimicno. Pomoc drzave ili sponzora sigurno. Pretio sudijama, gepekovao i ostale gluposti je iz kuhinje cetnickog vojvode u pokusaju. Partizan je oduvek imao dobru skolu kosarke i nije mu bila potrebna pomoc sudija da bi dobijao utakmice. Dovoljno je pogledati imena igraca koje je plasirao i sve ce ti biti jasnije. Imao je par igraca koje je kupio od Zvezde tipa Vujanic, Tomasevic. Nije oteo kako se pise ovde vec ih je kupio od Zvezde. A ovde se sada radi o onome da komsiji crkne krava. Partizan je trazio igrace koje Muta pominje ali im je "suptilno" objasnjeno da ce im bolje biti u Zvezdi. Naravno finansijski aspekt je tu velika stavka a Zvezda je trenutno mnogo mocnija ali valjda ovi iz Partizana znaju vise o tome cim se Muta buni. Sigurno je da je u pitanju prljava igra. Primer takve igre je Rakicevic koji je uzeo avans od Partizana od 10.000 evra a onda se naprasno predomislio i skrenuo u Zvezdu gde je jedva dobio neki minut da odigra a u Partizanu bi bio standardan. E to je otimanje. Ne kazem da su u Partizanu bili cvecke. Naprotiv i tamo je bilo sljama svakojakog ali jedan covek koji danas vlada srpskom kosarkom prevazilazi sve standarde prljavog. Treba ocistiti mafijase iz sporta ali sve dok se politicari muvaju u Partizan i Zvezdu bice krvi do kolena a oni ce se bogatiti na racun drzave a pustice da se navijaci iskolju izmedju sebe.
 
Poslednja izmena:
Ma Muta se buni da pravi sebi alibi. Ovi transferi su cista stvar, Panterima fale domaci igraci posle egzodusa ovih proslosezonskih neisplacenih, zato dovode raspalog Keselja, npr. Ovi su izabrali klub gde mogu igrati EL i dobiti vise novca, recimo Jankovic je potpisao da dobije 350,000eu za 2 sezone (ima i trecu opciono), a u Partizanu bi dobijao 200,000 za 3 sezone, i jedino bi imao garantovane minute, sto ovde nece imati ukoliko Legenda dovede nekog stranca iz EL, kao sto je zeleo Koltona Ajversona iz Makabija.

Dakle, cista stvar. Naravno, Legenda je tokom prethodnih sezona napravio toliko svinjarija i to ne iz razloga sportske borbe pa makar i na finansijskom i organizacionom planu (sto je i dalje sportska borba), vec iz ciste obesti i bahatosti, verovatno jer je mali neostvareni kompleksas i to se zestoko odrazilo na mentalno zdravlje. Bahata vladavina u srpskoj kosarci je mala zamena za ono sto je pokusao u politici, tu vrstu moci...
 
Nemoj ti moderatore da mi spocitavas pravila foruma, ionako brises ono sto te pogadja.

A ovo je grobarska filozofija. Kada oni dovode igrace koji su igrali za Zvezdu ili koje je Zvezda skautirala to je trziste. U obrnutom slucaju otimacina i sadizam. Posle se pitate sto uzivamo u ovim momentima, kada je nas klub doimnantan a vas u pomijama.
 
Deki los ti je primer, ako je uzeo avans od Partizana, a imas ugovor sa drugim klubom koji vazi, napravio si prekrsaj. I klub i igrac. Ovo moze da spada u kategoriju pokusaj "otimanja igraca" Metalca od strane Partizana.
Koju je to skolu kosarke imao Partizan tj ima je sada?


E sada procitas post iznad tvog i shvatis ko sve pise po forumu.
 
Nemoj ti moderatore da mi spocitavas pravila foruma, ionako brises ono sto te pogadja.

A ovo je grobarska filozofija. Kada oni dovode igrace koji su igrali za Zvezdu ili koje je Zvezda skautirala to je trziste. U obrnutom slucaju otimacina i sadizam. Posle se pitate sto uzivamo u ovim momentima, kada je nas klub doimnantan a vas u pomijama.

Ja zaista nisam kukao sto ste vi trazili Bogdana Bogdanovica, sto ste doveli ovu dvojicu pre nas, ili sto ste doveli Djokica odavno, i slicno. Kao sto vi ne kukate sto vam je Covic drpio Radmana zbog NBA obestecenja. A neke stvari jesu bile iz bahatosti i obesti, tipa ponude za Peru Bozica ili Milosavljevica (dok se nije afirmisao nego bio "samo" ljubimac), ulazenje u vise transfera samo da Partizan ne bi doveo ni pisljivog Novaka, ili dovodjenje Rakicevica da mase peskirom.

Budi malo realan, skini RSB naocari. To sto ti pricas su pricice isfabrikovane od strane (od Vesica placenih i od Covica "informisanih") navijaca koji imaju rupu od 15 godina u pracenju kosarke, ili su poceli da je prate tek od kada je Vucic dosao na vlast. Zapravo, svet nije crveno beli, kao sto nije ni crno beli.
 
Imas potrebe itekako, ne samo zbog mene nego i zbog drugih. A procitaj pravila foruma mozda brze shvatis.

- - - - - - - - - -



Da li je potrebno dokazivati ono sto se vidi iz aviona? Verujem svojim ocima i svom sudu i ne treba mi diploma da bi iskazao svoje misljenje. A na osnovu svega sto je on izjavio u novinama i za medije lako je utvrditi sadizam jer uziva u svojim pakostima i ne stidi se da ti kaze javno.

Apsolutno, ako se postavlja dijagnoza potrebno je to i metodološki potkrepiti.
Slavica Đukić Dejanović u jednom testu kaže sadizam je način doživljavanja orgazma nanošenjem bola seksualnom objektu....e sada ako uzmemo to kao neku istinu, da bi postavio dijagnozu morao bi da si njegov psihijatar ili predmet sadizma.
Nadam se da nisi ovo drugo a za prvo, ne verujem, dakle proizvoljnost vrišti iz tvog posta. Da se razumemo, ne volim Čovića jednako kao što ne volim DV-a ( a zašto bih i voleo te osobe) ali mi se ne sviđa postavljanje dijagnoza.
 
Poslednja izmena:

Back
Top