KK Crvena Zvezda

Jel još neko primetio suptilno napušavanje između Simonovića i Gudurića kada su nam napravili onu seriju? Ili sam to ja nešto istripovao...
Nisi utripovao,jesu se malo počastili, Simon mu je s pravom prebacio...Gudura se previše zaigrao i u tom periodu je imao 3/4 izgubljene lopte illi promašaje iz loših pozicija. Svakako da je to Radonjić morao da saseče.
 
Treba izdržati ovo sve do kraja,ludnica!!
Ni rezultati ostalih nam ne idu na ruku.
Nisam ni mislio da možemo kada smo u blagom padu forme i bez Jovića da pobedimo Olimpijakos ali opet su me iznenadili borbenošću i bili na domak velike pobede.
Šteta,možda će ovo i biti presudno za top 8,ipak smo sami krivi bez obzira na onu kontraverznu odluku jajare Javora.
 
Radonjić je već sad sa ovom ekipom napravio ekstra rezultat. Treba ići na pobjedu i večeras i protiv Uniksa i mirni smo. A za ovo protiv Olimpijakosa smo sami krivi. Prvo na kraju regularnog dijela nikako nismo smjeli pustiti šut za 3 poena. A na kraju produžetka je odmah trebalo praviti faul a ne braniti se.
 
Fino pogurana Darusafaka sinoc ali to se i ocekivalo za glavnog sponzora EL.
Mi na drugu stranu osim toga sto ni srece nemamo sto se rezultata ostalih tice igramo kljankavo bez preko potrebnog Jovica u ovim vaznim utakmicama.
Kako im Bog da u Turskoj,voleo bih da nas iznenade (kao sa onom nenadanom serijom od 7 pobeda) jer su zaista nakon svega prikazanaog do sada zasluzili TOP 8.
 
Izbacili smo se sami ( mada ja vjerujem da možemo dobiti Darušafaku ). Da smo samo Žalgiris dobili kući sad bi nam bilo svejedno. A realno morali smo i Darušafaku.

Takođe smo par utakmica mogli da izgubimo ali je preteglo na našu stranu. A "bratski" Oly je igrao protiv nas kao da im život zavisi od toga. Kao da će ih u slučaju poraza poslati na Samotrakis da čuvaaju koze...Protiv Turaka, Efesa.. se nisu nešto pretrgli.
Želim im da ne vide F4.
 
Dokaz koji godinama gledamo od mladih partizanki kako i kada igraju protiv nekog drugog tima njima je visegodisnji ubica mozdanih vijuga zvani KK Crvena zvezda uvek i na svakom mestu u vec njihovim izmucenim mozgovima:
- "Izgubismo i olaksasmo prigradskom rivalu skrljaljuci Botrajta i Arapovica, a dijabola Tomas ti se kezi u lice i zavrsi zdrav i prav :( " (za ovaj tuzni smajli na kraju najvise mi je milo)
- "Jos cemo da ih posaljemo sakata na cigane.. "
- "Naravno, zao mi je i sto saljemo ove kilavce na Pantere u finalu, gde ocekivano nece pruziti nikakav otpor..."
- "Tamo ce popusiti lagano od garavih. Ni tu nema dileme."
Jedino dobro u svemu ovome je to sto i oni imaju vere u nas da prolazimo crnogorsku mafiju ;)
A inace prva finalana se igra tek 10 aprila a do tada mi vec i ovako sakati i preumorni trebamo da odigramo protiv crnogorskih i turskih mafijoza.
 
Ne znam odakle nedostatak blama da se drugi klubovi nazivaju mafijasima dok iza tvojih klubova stoje Covic i braca Vucici, prljav posao odradjuje jedan Vesic, a sponzorise po politickoj liniji onaj tipicni domaci privrednicki sljam tipa Matijevic, ili tajkuni iz lipe nase, uz crne pare po plemenskim linijama iz CG.

Ah znam, ljudi koji su menjali svoj klub za FMP, mogu da progutaju sve. I gutaju.
 
Bilo bi lijepo da se prođe Budućnost i počisti Cedevita, onom malom smradu da se vrati za ono ruganje protiv Partizana.
Neko od naših igrača bi mu trebao uručiti loptu na kraju, pa makar on u tom momentu i na tribinama bio.
 
Ne znam odakle nedostatak blama da se drugi klubovi nazivaju mafijasima dok iza tvojih klubova stoje Covic i braca Vucici, prljav posao odradjuje jedan Vesic, a sponzorise po politickoj liniji onaj tipicni domaci privrednicki sljam tipa Matijevic, ili tajkuni iz lipe nase, uz crne pare po plemenskim linijama iz CG.

Ah znam, ljudi koji su menjali svoj klub za FMP, mogu da progutaju sve. I gutaju.
I sta,to je sve?? Od celog posta ti se dohvatio mafije :eek:
Znao si da budes pricljiviji a sada si spao na nivo ove tvoje Mlitisavke i austrijske devojcice :lol:
Bilo bi lijepo da se prođe Budućnost i počisti Cedevita, onom malom smradu da se vrati za ono ruganje protiv Partizana.
Neko od naših igrača bi mu trebao uručiti loptu na kraju, pa makar on u tom momentu i na tribinama bio.
Kome da se vrati za ruganje,njihovoj mladjoj braci 'el si lood ?
Neka se teraju zajedno,ko ih ebe!
 
Koliko samo skacu na svaku sudijsku odluku, a Belosevicu sve tesko da pogura. :hahaha:

Naravno, domacine FMP-Arene smatram kvalitetnijim protivnikom, a uz standardnu covicevsku logistiku, rezultat tesko moze da izostane. Sigurica.

Evo ih opet drmaju koseve. :hahaha: Kakvi imbecili.

Bez sale, ja kontam da se bahatija i odvratnija ekipa nije pojavila u kosarci uopste. Ovoliko skakanja, grimasa, urlikanja, psovanja, bahatosti medju igracima, sluzi na sramotu kosarci generalno. Ajde da je samo jedna utakmica pa da oprostis.
 
Poslednja izmena:
Kme, kme,kme.... kakvi ste seljaci pokazali ste u nedelju u rodnom vam gradu.
I seti se Duloa i psovanje dece sudijama. Ne postoji ništa odvratnije od vas i raspalog vam maga.
Al uzdajte se sada u Cedevitu kada vas je Budućnost izneverila. Tu je i Faka...
 

Back
Top