Putin - misljenje

SiIent Bob:
Kad si pobegao iz Laze?...
lol.gif

Sta ti je potrebno za lecenje?
Ja ti prorucujem dolazak u Moskvu, imamo vrhunske strucnjake.
 
SiIent Bob:
Ti si umislio da si neko drugi, što sasvim lepo govori da si za Lazu...
lol.gif

Tvrdish da sam histerican?
Ja dobro znam ko sam, a ti si taj ko je umislio da sam ja umislio da sam neko drugi.
Ko tu pati od histerije, a?


Ti ocito imas neki problem/potrebu da se svadjas sa nekim.
Ne znam kako se to zove, ali recimo nek je konfliktofilija.
 
Vladimir Putin:
Tvrdish da sam histerican?
Ja dobro znam ko sam, a ti si taj ko je umislio da sam ja umislio da sam neko drugi.
Ko tu pati od histerije, a?


Ti ocito imas neki problem/potrebu da se svadjas sa nekim.
Ne znam kako se to zove, ali recimo nek je konfliktofilija.
lol.gif
lol.gif
lol.gif


http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4440746&postcount=1
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4441005&postcount=76
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4440799&postcount=73
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4440768&postcount=4
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4440691&postcount=57

I tako redom...
 
Putin stigao u Zagreb
Ruski predsjednik Vladimir Putin doputovao je dans u Zagreb kako bi kao posebni gost sudjelovao na Energetskom summitu jugoistočne Europe na poziv domaćina, hrvatskog predsjednika Stjepana Mesića.
Putin će u Zagrebu na marginama summita održati bilateralne susrete s predsjednicima Hrvatske, Srbije, Bugarske, Crne Gore, BiH i Makedonije

Putinov dolazak u Zagreb pratile su jake mjere sigurnosti, pa tako ni termin slijetanja njegova zrakoplova nije bio poznat do posljednjeg trenutka.
Uz ruskoga predsjednika Vladimira Putina, koji je pozvan kao posebni gost, na skupu će sudjelovati predsjedavajući Predsjedništva BiH Nebojša Radmanović i predsjednici Bugarske Georgi Prvanov, Rumunjske Traian Basescu, Albanije Alfred Moisiu, Crne Gore Filip Vujanović, Makedonije Branko Crvenkovski i Srbije Boris Tadić. Sloveniju će predstavljati ministar za razvoj Iga Turk, a Grčku zamjenik ministra razvitka Anastasios Nerancis. Rad sastanka na vrhu pratit će i predstavnik Europske komisije.
Putin će u Zagrebu na marginama summita održati bilateralne susrete s predsjednicima Hrvatske, Srbije, Bugarske, Crne Gore, BiH i Makedonije.
"Predsjednik s velikim interesom očekuje niz bilateralnih susreta, s predsjednicima Hrvatske, Srbije, Bugarske, Crne Gore, BiH, Makedoniji kako bi, među ostalim, čuo njihovu ocjenu stanja na Kosovu...", rekao je pomoćnik ruskog predsjednika Sergej Prihodko, a prenose ruski mediji.
Međutim, on je rekao da se parametri rješavanje kosovskog pitanja neće razmatrati.
"To (kosovsko) pitanje je prije svega pitanje konsenzusa među kosovskim Albancima i Srbima", kazao je.
Prihodko je izrazio nadu da će ovi bilateralni susreti ruskog
predsjednika prvenstveno "dati poticaj" razvoju ekonomskih odnosa.
Na kraju Energetskog summita očekuje se usvajanje deklaracije o načelima uzajamnog djelovanja na području energetike koja bi trebala odraziti zainteresiranost zemalja regije za jačanje suradnje na tom polju, rekao je Prihodko.
kako je u ZG.???
 
Obersturmfuehrer:
znaci pre 2 godine je odlikovao srboubice i ustase, al sad je okrenuo drugi list :D:D
ziveo majstore...

Када би био више објективан могао би и сам да ронађеш одговор, али пошто ниси, ево:


Putin od Mesića traži olakšice za investicije
Subota, 23. jun 2007. 11:33

Ruski predsednik Vladimir Putin, koji u nedelju stiže u Zagreb, od hrvatskog predsednika Stipe Mesića tražiće olakšice za ruske investitore, kao i otvorenije učestvovanje ruskih kompanija, posebno u energetskom i turističkom sektoru, na tenderima i u privatizaciji, saznaje zagrebački "Jutarnji list".

Putin, koji će u Zagrebu učestvovati na Energetskom samitu zemalja jugoistočne Evrope, razgovaraće sa hrvatskim predsednikom Stjepanom Mesićem i o Kosovu i Metohiji.

Mediji podsećaju da je stav Zagreba da je plan specijalnog izlasnika UN za Kosmet Martija Ahtisarija dobra osnova, ali da se Hrvatska na protivi nastavku pregovora Beograda i Prištine.

Takodje, Putin bi iz Zagreba mogao američkom predsedniku Džordžu Bušu poslati poruku čija će sadržina biti slična onoj iz Minhena, a koja je na Zapadu protumačena kao uvod u novi hladni rat, spekulišu hrvatski mediji.

Na samitu čiji radni deo počinje u nedelju u podne u zagrebačkom hotelu "Vestin" učestvovaće predsednici Srbije, Crne Gore, BiH, Makedonije, Rumunije, Bugarske, Rusije, Albanije, Hrvatske, dok će Sloveniju i Grčku predstavljati ministri za strateški razvoj.

Na kraju samita biće objavljena deklaracija o kojoj, kako pišu hrvatski mediji, još nije postignuta sag lasnost učesnika.

(MONDO/agencije)


*************************************************************

п.с. Како ти оно волиш да кажеш: ИНТЕРЕСИ СУ У ПИТАЊУ ! :lol: :lol: :lol:
 
malo iz naftalina :)
http://forum.krstarica.com/threads/129431

Jerry Ropero:
Po svedocenju ovog hrvatskog specijalca bivseg Stipe Mesic im je naredio svojevremeno da u akcijama protiv Srba ne zarobljavaju nikoga, vec da ubijaju sve redom!

Vas "dobri demokrata" , partner Tadica i Kostunice - Stipica Mesic!

eremita:
Што се чудиш, па је л' рекао и сада су недавно пустили снимак ДА СУ 'РВАТИ ПОБЕДИЛИ ДВА ПУТА У 2.СВ.РАТУ........

i taj je dobio medalju od prijatelja srba putina :D:D
 
Putin je jedan mali napaceni covek, sa kompleksom inferiornosi. Mali diktator koga su mucili u skoli i on zato poceo da trenira da bi se osvetio. Preneo je to i na vlast i sada je zamislio da je faca, a u sustini je mali davljenik. Samo se bojim da zbog tih kompleksa ne napravi neko njesra.

Samo ga malo bolje pogledajte i videcete ko je zapravo on. I da procitate neki text Ruske opozicije da vidide stvari iz drukcijeg ugla. A ne ovo sto mi slusamo na nasim medijima.
 
I nije poenta da se tresu u gace (lol). Promasio si temu. Poenta danasnjeg sveta je partnerstvo. Ti mislis da bi Rusi mogli da zive bez trgovine sa EU i SAD?! Ne bi. Ne boje se oni jedni frugih, vec saradjuju i nalaze nacine da premoste prepreke...
 

Back
Top