Provod koji vam je zauzeo posebno mesto u srcu i sećanju!

СТВАР СЕ ДЕСИЛА ПАР ДАНА ПРЕ СВЕТОГА ЛУКЕ. А НАЈАВЉИВАНА ЈЕ ЈОШ ОД МАЛЕ ГОСПОИНЕ. ОКО ЦЕЛОГ ДОГАЂАЈА ЈЕ ВЛАДАЛА СКРОЗ ЧУДНА АТМОСФЕРА. ТО ЗНАЧИ ДА СУ СВИ БЕЗ ИЗУЗЕТКА И БЕЗ ОКЛЕВАЊА ХТЕЛИ ДА ОДУ ТАМО. ОБИЧНО СЕ ТО НЕ ДЕШАВА ЈЕР УВЕК НЕКО СЕРЕ ДА МУ СЕ НЕИДЕ ИЛИ ДА РАДИ СУТРА УЈУТРУ ИЛИ ТАКО НЕШТО.
СЕЋАМ СЕ СВЕГА И АКО УОПШТЕ НИСАМ БИ ОДВАЉЕН КО ДУПЕ. БИЛО ЈЕ ТОПЛО И ПРИЈАТНО ВЕЧЕ. КАО ПО ОБИЧАЈУ НАЈЕДОХ СЕ ДА БИ СЕ БОЉЕ НАЛИЈО. И КАО ПО ОБИЧАЈУ ПУСТИХ МАЛО КРВ И ЧАС, КОЛОВРАТ И МИСТРИТ ЈЕР ТО СЕ НА ЖУРКАМА НЕ ПУСТА. ПОСЛЕ ИЗИДОХ НАПОЉЕ ДА СКУПЉАМ ЧОБАНИЈУ. И ЈАО! ОНДА ВИДЕХ МИТРА.
ЦИПЕЛЕ И ЕЛЕГАНЦИЈА ПОНТАЛОНЕ, ФЕНСИ БОДИ МАЈЦА, ТРЕНДИ ПАРФЕМ, ЗАЛИЗАНА И ЗАУЉЕНА КОСА. У РУЦИ БУКЕТ ЦВЕЋА. ЈАО, ***** ТЕ ЖИВОТЕ! НАШТА ЈЕ ТАЈ ТИП ЛИЧИЈО. ДА НЕ ПОМИЉЕМ И ТЕТОВАЖУ СВЕЖУ КОЈУ ЈЕ НОСИО НА РУЦИ.
И ОНДА… КРЕНУЛА ЛУДНИЦА, МАЦКЕ ВРИШТИ У АУТОБУСУ. ЈА И САЛЕ УМИРЕМО ОД ШЕГЕ И ГЛЕДАМО У НЕПОЗНАТОГ САПУТНИКА НА СУСЕДНОМ СЕДИШТУ КАКО СЕ СМИУЉИ ИСПИЈАЈУЋИ WEIFERT 0.5 LIMENKA. ОСТАТАК НАС СМИРУЈЕ МАЦКЕТА, МАДА НЕЗНАМ ЗАШТО.
УЗИМАМ НА ТРАФИКИ ПАКЛУ WINSTON 100s И ПАЛИМ ЈЕДНУ ЗА УСПУТ ДО ЛОКАЛА ЗВАНОГ КАМЕЛОТ КОИ СЕ ИНАЧЕ НАЛАЗИ ИСПОД ТАШМАЈДАНСКОГА ПАРКА. ЛОКАЛ ЈЕ ДО ЈАЈА И УНУТРА ЈЕ КО У ЛАВИРИНТУ. ЗАБАДАМО СЕ У СЕПАРЕ У ПОДРУМУ , ПОИЧИЊЕМО ДА МЕШАМО ЦИРКУ. МАЦИЋ МУЉА НЕКУ ГУАРАНУ И ПЕЛИН , НАКОН ПАР ГУТАЉА ДОДАЈЕ И ПИВО УНУТРА. ПРВИХ ЧУКУ ВРЕМЕНА ЛОКАЛ ЈЕ ПУСТ И ЈЕДИНО МИ У ЊЕМУ. ПОСЛЕ УЛАЗИ ЈОШ МНОГО ЉУДИ И НАСТАЈЕ КЛАСИЧНА АТМОСФЕРА КАО НА ЖУРКАМА. У ТАКВОМ МЕТЕЖУ И КРКЉАНЦУ ЧОВЕК СЛАБО ПАМТИ И ПОВЕЗУЈЕ ДОГАЂАЈЕ. ОД УНУТРА ШТО СЕ ЗБИВАЛО ПАМТИМ САМО ОНО КАД ЈЕ МАЦКЕ РЕКО ГОМИЛИ ДА МУ СЕ ПОТПИСУЈУ ПО ОДЕЋИ И ПОВРЕМЕНЕ ПОСЕТЕ КЛОЊАРИ. ОД ОКО ДВАНЕС СВЕ ВАЖНО СЕ ЗБИВАЛО НАПОЉУ. ЈЕР ЈА ИНАЧЕ ЈАКО ВОЛИМ ТАКОЗВАНИ ЧИЛ АУТ ТЕ САМ ОБИШО КРУГ ОКО КВАРТА СА САЛЕТОМ. КОЈИ ЈЕ ПРИ ТОМ ДОБИЈАО НАПАДЕ ИСКРЕНОСТИ. ОВО КОНКРЕТНО ЗНАЧИ ДА ЈЕ СЕ САЛЕ БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ ГОВОРИО О ПСИХИЧКОМ СТАЊУ СВИХ ИЗ КРАЈА. ТАЈ САЛЕ ЈЕ БИО СТРАШНО РАЗБИВЕН ТЕ СМО НАКОН ИСПАЛЈЕНЕ ГЛЈЕ У ЛОКАЛНОМ ПАРКИЋУ ОТИШЛИ НАЗАД ДА ЈОШ ПИЈЕМО. НЕСТАЛО ЈЕ ПИВЕТА АЛИ НЕ И СВЕГА ОСТАЛОГ ПОЧЕЛИ СМО ДА УБИЈАМО ВИНО И ТУ ЈЕ БИО ЊЕГОВ КРАЈ. ЂУСКАО ЈЕ МАЛО И НАПУСТИО ЛОКАЛ. У МЕЂУВРЕМЕНУ ЈЕ СЕ НЕКА МИЈА СМУВАЛА СА НЕКИМ А МИТАР И ЂОКОШ СУ ПУРЊАЛИ ВУСПРА СА МАЦКЕТОМ НА ДНУ ЛОКАЛА А ПОСЛЕ И НАПОЉУ ГДЕ ИМ СЕ ПРИДРУЗИО И ЈЕДАН ОД УГОСТИТЕЉСКИ РАДНИКА.
САДА ДОЛАЗИ ОНО НАЈЛЕПШЕ САЛЕ СЕДИ ИСПРЕД ТРАФИКЕ И ПЕГЛИРА
ОД ПРЕКО ПУТА ЗОВЕ МЕ НЕКО. ИЗ МРАКА ИЗЛАЗИ ДАРЕ ОРТАК СА ФАКСА: У МЕЂУВРЕМЕНУ ЦИМАМ УЛИЦНОГ ПЕРАЦА ДА ПОЗАЈМИ МИ ЦРЕВО НА МИНУТ ДА ИСТУСИРАМ ПИЈАНОГ САЛЕТА. НИЈЕ СЕ ДЕСИЛО. ПОСЛЕ УВОДИМ ОРТАКА СА ФАКСА УНУТРА И ПОСЛЕ ПАР МИНУТА ЛЕГАЛИЗУЈЕМ ЧОВЕКА. ДОК СУ ПРЕ 10 МИНУТА ПАВЛЕ И МИКИ ИСПЉУГАЛИ ЗА АКЦИЈУ. НАКОН НЕОГ ВРАМЕНА ОВАЈ ЛИК ОДЛАЗИ . ПРОНАЛАЗИМ САЛА АЛИ НИЈЕ СЕ ОПОРАВИО И НИЈЕ БИО ЗА МЕЂУ ЉУДЕ ТЕ САМ СЕ СА ЊИМ ПРОСЕТАО ТУ ОД САВЕЗНЕ ДО БАГИ ПЕКАРЕ ПА НА БАС.


ДА ОЦЕНИМ СТВАР
ЛОКАЦИЈА И МЕСТО 1 0 0 %
АЛКОХОЛ 5 0 % НИСАМ ЉУБИТЕЉ БГ И ЈОШ У МАЛИМ ФЛАЈКАМА И КОЛИЧИНАМА
МУЗИКА 8 0 % ПРИЈАТНА МУЗИКА
АТМОСФЕРА 9 0 %
ЧИЛ АУТ ПРОСТОР 1 0 0 % И НЕВЕРУЈЕМ ДА ЋЕ ИГДЕ БИТ БОЉИ
УКУПНО 8 4 %


i tako ocenjujem sve zurke, ova je imala za sada najveci procenat
 
FrE@k:
Pišite o izlascima, zezanjima, dešavanjima ... koja pamtite i volite! Gledajte da to ne budu "izašao/šla sam i napio/la sam se do besvesti i bilo mi je sjajno" dešavanja, već ona koja vam izvlače osmeh na lice i bude lepe uspomene!


E prvo da pohvalim temu...veoma pametna tema....
A izlasci su mi iz godine u godinu sve lepshi...Ove godine pogotovu jer su punoletstva mojih vrshnjaka pa chak je i moje bilo lepo.
Najbolje sam se provela ove godine u januaru kod drugarice na punoletstvu.Stvarno je bilo super....
 
e pa jbg...ja moram o pijanstvu...ja cu ga se secati po dobrom provodu...
taj dan sam sjedinio rucak i veceru u jedan obrok,a pre tog obroka sam popio 2 pelinkovca a posle jela 2 piva...otisao sam sa drustvom u disko,tamo smo pili piva ko stoka...onda smo izasli napolje i kupili jos piva,pelinkovca i vermuta...i kad se sve to izmesa dobije se supstanca koja se u narodu naziva "pegla",a njena hemijska formula je:xyzxzyyzx...i tako...a sledeceg jutra furanje na tekmu...kao da nista i nije bilo
 
micika_015:
nema na chemu....

Imam jedno pitanje za sve.Jel se lepo provedete na nekoj zurci i kada uopshte ne pijete alkohol ili to ipak nije to bez alkohola?
naravno mico da ima provoda bez alkohola...ali npr..kad idem na mesta kao sto je div....tamo se smorim ziva...jedino jednom kad sam pila malo..bila sam vesela raspolozena..i nisam marila za okruzenje...muziku..i tako to...

kad si na praovm emstu sa pravim drustvom..alkohol nije potreban da bi se dobro proveo,zar ne ;)
 
micika_015:
Jaooooo kako je to romantichno......uh..... :grin:
jeeeste....bilo je predivno....a sad...sad cekam.....trebalo bi sutra da dodje..ako bog da....ne javlja se na telefon...ustvari nedostupan je..ili zauzet....ne mogu da ga dobijem..a sinoc mi salje poruke..aaaaaa ..ubicu se....ubiti...
nisam ga videla godinu dana....
a stvarno su to bili trenuci za pamcenje..to nikad necu zaboraviti.....svaki sekund proveden sa njim...
 
Za dobar provod nije potreban alkohol. I kada pijem, ne preterujem, nije mi potrebno da se napijem pa da kazem da mi je bilo do jaja... Slazem se sa Natasom, kada si u pravom drustvu ili sa osobama do kojih ti je stalo nebitno je gde se nalazite...
Jako mi je ruzno kada vidim devojku mrtvu pijanu (ili, jos gore, kada se folira da je pijana). Ni momci nisu mnogo bolji tada, ali ipak:)...
 

Back
Top