PA PA PDV

snezac

Zainteresovan član
Poruka
421
Samo da Vas obavestim da je pokrenuta akcija pa pa pdv :) :) , za umanjnej pdv-a na bebi hranu,opremu....
svi koji zele da daju svoj doprinos mogu da potpisu peticiju na linku :lol:

http://www.bebac.com/index.php?show=pdv

Ja sam stavila link na kutku za trudnice ,ali posto mnogi od Vas nemaju potrebu da tamo idu pomislih da je ovako bolje.

Unapred se zahvaljujem svima koji zele da ucestvuju u peticiji. :o :-)
 
cak i da ga ukinu mislim da roditelji i nece imati velike vajde od toga. plasim se da cemo placati ste pare ali bez pdv-a :(.
prodavci bebi opreme drze bezobrazno visoke cene, moze im se.
u svakom slucaju, potpisujem peticiju, jedino mi je nije jasno da li je u pitanju smanjenje sa 18% na 8% ili ukidanje.
 
Podrzavam i ovaj i svaki drugi vid borbe protiv alavih pedercina, koji u Srbiji zele bas na bebama da zaradjuju, tj. ucenjujuci roditelje i istresajuci im zadnji dinar iz dzepa.
PU, M... VAM PEDERSKU!
 
Pa evo ja jos uvek mislim da je upitanju smanjenje sa 18 na 8, ali je tu pitanje marzi,kao sto rece lady me prodavci ce se verovatno vec snaci da zadrze razliku za sebe...Ali videcemo. Mozda i ne bude tako:)
 
lady me:
cak i da ga ukinu mislim da roditelji i nece imati velike vajde od toga. plasim se da cemo placati ste pare ali bez pdv-a :(.
prodavci bebi opreme drze bezobrazno visoke cene, moze im se.
u svakom slucaju, potpisujem peticiju, jedino mi je nije jasno da li je u pitanju smanjenje sa 18% na 8% ili ukidanje.


Tacno tako.

Jedino da uvedu povracaj poreza sa racunom.
 
Ja sam za to da ostane porez, a da se od tih para pobiju bube u decijim bolnicama, kupe kreveti da i mame mogu da spavaju (a ne u stolicama pored bolesne dece), da se renoviraju bolnicka kupatila, opreme sobe klimama, da odlazak na takvo mesto ne bude trauma, da se po parkovima postave klupe i ljulje i slicno (i naplacuju kazne onima sto ih lome-cisto za nauk, po dzepu), da se lepo ulozi da bi se lepo vratilo. Kako je to u Srbiji na nivou bajke, isto mislim i za ukidanje poreza na roditeljsku radost.
Postati roditelj nema cenu, i zarade na ljudskim emocijama niko se nece odreci.
 
sanja:
Ja sam za to da ostane porez, a da se od tih para pobiju bube u decijim bolnicama, kupe kreveti da i mame mogu da spavaju (a ne u stolicama pored bolesne dece), da se renoviraju bolnicka kupatila, opreme sobe klimama, da odlazak na takvo mesto ne bude trauma, da se po parkovima postave klupe i ljulje i slicno (i naplacuju kazne onima sto ih lome-cisto za nauk, po dzepu), da se lepo ulozi da bi se lepo vratilo. Kako je to u Srbiji na nivou bajke, isto mislim i za ukidanje poreza na roditeljsku radost.
Postati roditelj nema cenu, i zarade na ljudskim emocijama niko se nece odreci.


Gde ti zivis?????
 

Back
Top