Naocare

Sasa_

Početnik
Poruka
23
Da vas cujem savremeni muskarci!Nosite li suncane naocare??Mislite da to samo cine fenseri ili ne?Vodite racuna o njihovoj marki?Mislite da je vazan UV filter?I koliku sta cifru pukli na njih ,naravno ako ih posedujete!
 
UV zračenje je precenjeno. Ima nebrojeno ljudi koji nikada ne nose naočare za sunce i ništa im ne fali kad je vid u pitanju. Moraju zbog nečega naočare koštati 200 i više evra i onda sa UV filterima možeš ceo dan gledati u sunce. Pardon, Sunce!
 
da..moram...ma kakav sam ja fenser....neophodno je da imam cvikere...suzio bih kao ...kao..udovica na suncu........... imam police....i imam fossil.....a sa dioptrijom ponekad...kad ne nosim sočiva imam gucci dioptrijske...........koliko sam platio...pa mnogo........al moram i nisam fensi...
uv se podrazumeva....uv nalepnicu ti zalepe i na plastičšnjacima na zelenjaku.....fora je u staklima i prelamanju svetlosti...a jaka svetlost pravi ožiljke na rožnjači.......foto optika ....carl zeis.. lol....opširno je za objasniti...pitaj oftalmologa....ili bolje nemoj..šta te briga ako imaš dobar vid...
naskuplje naočare koje sam video koštale su 600 e ........mislim da je bio neki valentino.....................toliko su bile roožne da ih ne bih ni kao rajf nosio........ko turbo ganci...
 
Mare:
UV zračenje je precenjeno. Ima nebrojeno ljudi koji nikada ne nose naočare za sunce i ništa im ne fali kad je vid u pitanju. Moraju zbog nečega naočare koštati 200 i više evra i onda sa UV filterima možeš ceo dan gledati u sunce. Pardon, Sunce!

Napraviti UV je bilo skupo pre 30 godina.. danas je to matora tehnologija i ima$ je na skoro svim naocharama
 

Back
Top