odevni predmeti

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
e a kako se vi oblachite.......one zhene navalile ovako onako stikle ovo ono...je l ste vec imali temu o tome??? je l ste mashtoviti? ili samo jedno isto...je l vam gadna kravata..a sako...zasto vas ej toga sramota...u stvari cini mi se da se recimo arhitekte lepo oblace tj kao vode racuna
ne znam.....to me cak malo i plasi kad ih vidim valjda me podsecaju na zene
je l vam super sako a ispod majica kao soni iz poroka majamija ili vam je gadno i taj fazon
e ako me neko sad zeza obrisacu adresu u svom imenu
e mozda ste i imali temu ne znam
da li su vam otac i majka najbolji prijatelji
 
Ja sam hteo da budem Soni Kroket kad sam bio mali...ili Mek Harper...iz Cover up-a.
Al hebiga ne nosim sakoe i kravate,odela..jesam kao mali kad me naterali par puta ali nije to za mene.
Ja sam vishe za opushtene varijante....da je do mene ja bi svuda isho u pidzami.
 
e a pa shta nosish npr

e imala sam ovde opet sranje pa sam obrisala svela sam na konkretno to mi ne lezi sada

ma nemam pojma moras konkretno ili letish ja sam neizivljena seksualno pa sam onda karakterno uzhasna
 
hello_world:
e a kako se vi oblachite.......one zhene navalile ovako onako stikle ovo ono...je l ste vec imali temu o tome??? je l ste mashtoviti? ili samo jedno isto...je l vam gadna kravata..a sako...zasto vas ej toga sramota...u stvari cini mi se da se recimo arhitekte lepo oblace tj kao vode racuna
ne znam.....to me cak malo i plasi kad ih vidim valjda me podsecaju na zene
je l vam super sako a ispod majica kao soni iz poroka majamija ili vam je gadno i taj fazon
Arhitekte nose crne rolke kad je hladno ili koshulje sa podignutom kragnom kada nije. Nekad puste i fazoniranu bradicu. Kad predju 40. spopadne ih noshenje kozhnih jakni, a posle 50. vole da poziraju sa lulom. Mnogi puno piju a ima i dosta samoubistava.

Sako/kravata ne volim, osecam se kao u jebenoj uniformi.
 
(I nisam li očekivao, Jagodinka, da će se iza vas, kada već ne beše ispred, pojaviti naočiti građevinski radnik mršavog zdravlja, sjajan gentleman s malom, galantnom bradicom, sa monoklom na levom oku, golemom lulom mežd zubima i urednim rukavicama na rukama, u odelu golubije sivom sa žutćkastim reverom, koje bi spram vaše haljine, posve ružičaste, stajalo u prekrasnom kontrastu! : )

Način na koji se muškarac oblači nepogrešivo otkriva kakav je on ljubavnik. Savremenko u crnoj rolki i kožnoj jakni je možda seljak, ali romantičan. Sebe ne smatra seksualno posebno privlačnim i misli: "Moraš me prihvatiti takvog kakav sam".
 
Ja volim kad muškarac ima neki interesantni modni detalj. Naravno, bitno je ne samo šta se nosi, nego da i osoba koja nosi zna kako da nosi određeni odevni predmet. Da joj liči. Ja sam upoznala nekog momka kome su fetiš kaiševi. Ima ih sa raznim interesantnim šnalama, čak ih kombinuje sa nekom sportskom garderobom, a sve to deluje nekako... veoma privlačno...
volim kad muškarac nosi sako i košulju, nemarno otkopčanu...
 
Enfroz2891.:
Pa obichno.....pantalone,farmerice,trenerke,majce...ali sve crno...crno,crno,crno.
Ne bash originalno,ali to sam ja.
I ja se slicno oblacim,mada sam odskora poceo da kupujem i crni donji ves.I ja isto volim slicno,ali ja vise onu casual varijantu u fazonu "obucen sam,bas me briga",ili sto bi ja znao da kazem "ne oblace me ni prada ni gucci,vec obucem ono sto mi cuci",mada znam i da se skockam kad su neke svecanije prilike.I opet,volim tamnije boje(crno pa se ne vidi),belu volim,i uvek gledam kad se oblacim da budem "sav u tonu".
 
jao jagodice teo sam te zovem al je sve poprimilo neochekivane tokove bio sam rastrzan s vremenom...


ne znam obio sam pola bga da nadjem mushq garderobu u indija shopu i tjorak...otju malo lan ovo ono...ne znam ja sam iz skejt shpajza?...heee nisam
 
Meni je ovakava odeca kool :D

PP00746.jpg
 
LePiaf:
Arhitekte nose crne rolke kad je hladno ili koshulje sa podignutom kragnom kada nije. Nekad puste i fazoniranu bradicu. Kad predju 40. spopadne ih noshenje kozhnih jakni, a posle 50. vole da poziraju sa lulom. Mnogi puno piju a ima i dosta samoubistava.

Sako/kravata ne volim, osecam se kao u jebenoj uniformi.

e a sako/ne kravata to isto nije ok? bar za ..... ne znam de se danas ljudi lepo oblache

e nose i vijetnamke ne znam sigurno jos nesto uvek kad prodjem arhitekturom se sarene

ne znam rekla bih ti johs nesto al nemam nista pametno a sta fali uniformi zene voel oficire

sve sam gora i gora uzas a kao zivot mi se kao sredio a meni sve crnje
 
kakav je ljubavnik neko ko se uvek isto oblachi? npr uvek isti tip majice i ne skida se u sandale

kad razradjujemo temu jeeee

bansi ti se faks zavrsila............. joooooj

ocu i ja

valjda necu ubiti nekog
 

Back
Top