Treba mi pomoc neznijeg pola...

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
427
Evo ovako> Ima jedna devojka, mnogo mi se svidja, vec smo 3 puta izashli (pristala je da izadjemo chim sam je pozvao prvi put i dala mi broj telefona), problem je u tome shto ona ne zivi u istom gradu gde i ja, zajedno idemo na fakultet, pa je vidjam samo nedeljno jednom sad za vreme ispita, ali ta stvar sad moze da se promeni. Planiram da cetvrti put odem u njen grad, kupim joj dve ruze (crvenu i zutu) i kazem joj da izabere jednu, zavisno od znachenja crvene i zute boje ruza.
Moje pitanje je> poshto ja nisam navalentan tip, jel sam po vama vec posle prvog izlaska da uradim ovo shto planiram ili smatrate da je ovo ovako idealno, kupio sam joj bio i bombonjeru, cak sam joj i nacrtao dva crteza (poshto volim da crtam) i snimio joj cd sa pesmama tipa, "Piloti - Tajna je u tebi skirvena, Bojan Delic - Voza, Sasa Kovacevic - Jedina si vredela..."
E sad evo jos jednog pitanja> poshto bi hteo da ceo taj dan provedemo zajedno, da li da joj ruze dam kad stignem tamo, znachi sednemo negde i kazem joj da izabere ili na kraju dana, mada ne znam kako cu to izvesti, jer ne znam gde tamo ima cvecara a ne znam da li ce ruze izdrzati ceo dan.

Inache Vec dve nedelje jedva da ishta jedem, ne mogu lepo da spavam, poludeo sam a devojka mi se mnogo svidja.
 
Cek bre, a zasto bi ti njoj uopste dao "pravo izbora". Ima da bude tvoja ili nicija ;) bar ovih dana.
Elem, moj primer: upoznala sam svog sadasnjeg momka (i buduceg muza) preko neta, znaci nismo se ni videli, ali smo dva meseca chatovali i culi se telefonom, a onda je konacno dosao dan susreta. Oboje smo se vec bili zaljubili, ali hetli smo jos i fizicki da se uverimo da se "slazemo". I, pogodi sta se desilo ;) Vec dve godine smo zajedno. Ja iz NS, on iz VA, on studira u BG, ja radim u NS. Vrlo interesantno, ali je uspelo. Ali, evo konkretno momenta kada sam ja shvatila da mu se jako dopadam: u tri sata nocu, ili ujutru, komponovao mi je pesmicu, napisao tekst na engleskom, odsvirao, otpevao i sve to snimio i poslao mi mejlom. Ja sam bila, u najmanju ruku, odusevljena, mada sam znala da je jos u vezi s jednom devojkom (ali veza je vec bila jako klimava, pa sam ipak lako poverovala da mu se svidjam). Posle toga sam iz inata cekala da mi prvi otvori dusu konkretno recima, a ne samo delima ;)
Hocu reci, u napad!!! Mislim, OK, svakako ce na kraju biti njena odluka, ali gledaj da joj ne das mnogo izbora ;) lepo joj stavi do znanja da ti se dopada (ne moras joj pominjati nesanicu i dijetu ;) ). Rizikuj, jer ko ne reskira ne profitira. Budi spreman i na odbijanje, ali to samo 0,1%, ostalo nek ti budu sanse da pristane na obostrano zadovoljstvo :D
 
zamisli kad imamo isti problem? Samo sto se meni svidja muskarac koji zivi u drugom dalekom gradu. Stalno mu saljem stihove.Uzgred i ja slabije jedem i sve me to nebi cudilo da smo studenti kao Ti i devojka koja ti se svidja, nego su mojea deca studenti.
Ruze, svakako ali je odvedi u cvecaru da tamo izabere. I jos nesto pocni da jedes, devojke ne vole zgolje, cak ni kad su zaljubljene, a za ljubav treba energije. SRECNO!!!
 
Znachi sad sam kao u Merlinovoj pesmi "Kad covjek voli zenu, pishe joj pjesme i chuva straze, kad covjek voli zenu na sve je spreman osim da joj kaze."
Ova devojka mi se ozbiljno svidja, i fizicki i kao osoba, pa ne bi hteo da zajebem stvar.
Videcemo shta ce biti za par dana...veceras joj necu slati sms, neka cheka malo, i slusha ovu kompilaciju shto sam joj snimio.

Nestasna Ameba - Ja sam uvek bio skeptichan shto se tiche tih virtuelnih varijanti u zapocinjanju veze, mada imam ortaka koji je devojku upoznao na netu, i ona je stvarno preterana, nije bolju ni mogao naci, ali ja sam josh uvek staromodan, prvo da vidim kako izgleda, pa tek onda da prichamo.

A ovo da je ja odvedem u cvecaru i kazem joj, ajde izaberi neki svet - to nije fora, sad mi recite po vama, da li da joj cvece dam kad stignem ili kad budem odlazio, a znam i shta cu da joj kazem, ako izabere crvenu ruzu, "duzna si mi sad jos hiljadu poljubaca...", samo kad bi bio siguran da me nece odbiti...Hvala u svakom slucaju.
 
E sad, moram da chekam...jos 4 dana, zauzeta je neshto ovih dana.
Najjache je shto oboje studiramo u Budimpeshti (na engleskom), ja sam iz Novog Sada, sutra putujem za tamo, a ona je iz Segedina...Tako da cu ja iz NS-a ici kod nje.
Dacu joj ruze chim se sretnemo, i necu chekati do uveche da bira, nego ce odmah trebati da izabere...od toga ce i zavisiti moje ponashanje/raspolozenje toga dana.
 
Ništa ne razumem čemu sve to sa ružama, da bira, ovo, ono, zavisi koju će da izabere... :confused:
Pokloni joj jednu ružu ili ceo buket, i što je još važnije, pokloni joj dobar provod i lepe trenutke! Znaćeš ti i po njenom ponašanju šta ona misli, a ne tako što ćeš je možda dovesti u neprijatnu situaciju da bira koji će ružu...Uostalom, šta kad uzme jednu ružu, šta ćeš sa drugom - da je baciš, ili sebi da je uzmeš...šta ako uzme pogrešnu ružu, odustaćeš? Mani se biranja ruža!
Ne mogu da zamislim situaciju u kojoj devojci dajem dve ruže, pa da izabere koju će.. :-? Ne shvatam, možda nisam dovoljno romantičan...a baš sam mislio da jesam... :|
 
Tu boja ne igra ulogu...Bitna je simbolika...
Zar je pregladnelom bitno sta ima da jede...
Samo napred...Crvena... i neka bude jedna...
Ako ima nesto vise od drugarstva primice isto i zutu i crvenu i zelenu ( :roll: ).
Bitno je da joj je urucis na sto orginalniji nacin...npr. ja bih to uradio ovako:
samo bih ostavio cvet...i sakrio ga u saku (izaberi ruzu po velicini sake jer dobro bi bilo da se ne vidi da je drzis) i onda kada krenes da se pozdravis sa njom ili dok budete razgovarali, napravi pokret ruke kao da joj milujes kosu i kao sto madjionicari iza uveta izvade maramu ti prikazes otvorenu saku i u njoj ruzu...
Srecno !!!
 
@eldarione - hvala ti ko bratu, mislim da cu to i da uchinim.
Ovim moj topic moze i da se zakljucha, i hvala svima onima shto su imali dobru nameru da mi pomognu. A boja ko boja, u ovakvim situacijama ne igra nikakvu ulogu - ne kupujem joj cvece da bi joj se svidelo po boji, vec da joj pokazem koliko mi znachi.
 
to sa ruzama mi se uopste ne svidza :( dva crteza, cd sa romanticnim pesmama + ruze...daj brale previse je :) polako, korak po korak, ne mozes je odmah zatrpati paznjom, jedno po jedno...sam osmisli kako, ali ne preteruj. naravno dijetu i nesanicu ne spominji, bar za sada :)
srecno !!!
 
eldarion:
Tu boja ne igra ulogu...Bitna je simbolika...
Zar je pregladnelom bitno sta ima da jede...
Samo napred...Crvena... i neka bude jedna...
Ako ima nesto vise od drugarstva primice isto i zutu i crvenu i zelenu ( :roll: ).
Bitno je da joj je urucis na sto orginalniji nacin...npr. ja bih to uradio ovako:
samo bih ostavio cvet...i sakrio ga u saku (izaberi ruzu po velicini sake jer dobro bi bilo da se ne vidi da je drzis) i onda kada krenes da se pozdravis sa njom ili dok budete razgovarali, napravi pokret ruke kao da joj milujes kosu i kao sto madjionicari iza uveta izvade maramu ti prikazes otvorenu saku i u njoj ruzu...
Srecno !!!



Sjajna ideja!!!
I ja definitivno glasam za samo jednu ruzu crvenu!
Zaista mislim da ce biti potpuno blesava ako te odbije!
Zelim ti puno srece i lepe trenutke!
 

Back
Top