DA LI TI KOMPJUTER NEKADA DOSADI?

  • Začetnik teme HAKERISTA
  • Datum pokretanja
Pa sada da li kompijuter dosadi to je relativna stvar :idea: Komp kao komp sam po sebi dosadi pa makar bio najjaci komp trenutno na trzistu sve zavisi od toga sta na njemu radis, kako si sredio svoje okruzenje, i naravno koliko volis da radis na kompu .... U principu sve ovo je relativno, naravno incognito je u pravu kompovi su nepovratna rupa bez dna za trosenje para sem ako naravno na njemu ne zaradjujes :D vise nego sto ulazes :D :D :D :shock: :shock: :shock: sta sad ja naprica ni sam ne znam. :?: :shock: :arrow:

Elem zakljucio sam da moze i komp da dosadi itekako.
 
DA, dosadi i te kako. A onda dobijes zelju da dodas neku novu komponentu, pa da mu se opet malo divis, da podesavas, isprobavas itd. I tako mesec dana, pa opet iz pocetka. Rupa bez dna za novac, ali isto tako trosi i dragoceno vreme za koje covek treba da trazi bolje nacine da ga iskoristi. Zato savetujem svakome da ogranici svoje zelje, da nadje relativno dobru konfiguraciju koja mu odgovara i da je "koristi", da ona njemu sluzu, a ne da on bude rob kompjutera. Ljudi, treba da shvatimo, kompjuter je SAMO masina. On nam ne moze ni dati ni zameniti zivot, mada ga moze olaksati.
 
Marija..._:
NIKADA, znaci obizavam a, ne mogu da zivim bez njega, volim ga, ne odvajam se od njega sem kada moram..(skola i sl) uzivam u njemu...MA ON JE SAVRSEN I NKIKADA MI NECE DOSADITI...a imam ga vec 6 god i volim ga ko i ptvog dana!
ZNACI NE< NIKADA MI NE DOSADI

Isti slucaj!!!! TOTALNO!!!

Nikada mi nece dosaditi, nikada, nikada, nikada ( Kao sto rece mali Cira ) !

Pozdrav svim kompjuterasima, a kome komp dosadi, za njega ni nije stvoren!
 

Back
Top