ipak ima nade

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ne treba brinuti za srbiju, yet

Zalepi svog heroja!
Pokret BIRO pozva sve zainteresovane gradjanke i gradjane da u utorak 29. maja u 12.00h prisustvuju svečanom preimenovanju Magistratskog trga u Zemunu u Trg Moćnih Rendzera

Pokret BIRO pozva sve zainteresovane gradjanke i gradjane da u utorak 29. maja u 12.00h prisustvuju svečanom preimenovanju Magistratskog trga u Zemunu u Trg Moćnih Rendzera

Ovom akcijom otpočinje velika kampanja: „Zalepi svog heroja“ tokom koje je predvidjeno i simbolično otvranje Ulice Hi-mena, Ulice Ivice i Marice, Avenije Super Maria, Avenije Teletabisa, Bulevara Letećih Medvedića, Trga Uspavane Lepotice i mnogih drugih.

Edukativna kampanja „Zalepi svog heroja“ javlja se kao neophodna u trenutku kada pripadnici pojedinih ekstremističkih organizacija, usled sopstvene neobrazovanaosti, neinformisanosti i poremećaja vrednosnog sistema, proglašavaju ubice za heroje.

Podsećamo da je Ratko Mladić optužen za ubistvo oko 7000 civila u Srebrenici i da se već godinama krije po šumama i brdima izbegavajući sudjenje za dela koja mu se stavljaju na teret.
Njegov kukavičlik koriste pripadnici pojedinih stranaka kako bi manipulisali neobrazovanim i socijalno ugroženom stanovništvom. Štiteći se poslaničkim imunitetom oni vrše krivična dela u u sticaju i daju loš primer mladim generacijama.

Mladi koji danas u Srbiji odrastaju trebalo bi da znaju da kriminalci i ubice idu u zatvor a da ljudi koji lažu nisu dobri.

Umesto omogućavanja slobodnog putovanja i boljih uslova života i školovanja koje imaju i njihovi vršnjaci u EU mladima se danas kao alternativa nude ubice kao heroji.

Insistiramo da se do daljeg cenzurišu snimci Aleksanda Vučića i ostalih ekstremnih nacionalista na televiziji jer ih smatramo direktno odgovornim za porast nasilja i maloletničke delikvencije.

Za više informacija možete nas kontaktirati telefonom na broj 064 153 43 20
 
Ako se ne varam, BIRO je pre par nedelja javnosti predstavio svoje "istrazivanje" na temu seksipila srpskih politicara. Po navedenim "zakljuccima" ispostavilo se da je Velja Ilic najsexipilnijniji, a isti se na tu informaciju upec'o ko som. Secate se? Bio je to zanimljiv manevar na temu politicke i svakakve druge manipulacije srpskom javnoscu i njene (ne)kriticke svesti.
Ova akcija „Zalepi svog heroja“ ide korak dalje.
Na stranu politicki kontekst citave price, o cemu se moze polemisati godinama, moj je utisak da je ideja krajnje duhovita.
(zbog ove recenice cu biti streljan na nekom od trgova sa zvucnim imenom)

U poplavi inicijativa za promenom imena ulica, za nemenjanje imena ulica, za postavljanje spomenika istaknutim licnostima (Bruce Lee ili Rocky), ja imam jedan predlog!

Molim nadlezne da raspisu konkurs za idejno resenje spomenika Lindi Lovelace, koji ce biti postavljen na istaknutom mestu u srpskoj prestonici, kao simbol mentalne patologije koju su preziveli (ili nisu) gradjani Srbije, sve u stilu najveceg filmskog hita pomenute dive.
 
fortress:
Molim nadlezne da raspisu konkurs za idejno resenje spomenika Lindi Lovelace, koji ce biti postavljen na istaknutom mestu u srpskoj prestonici, kao simbol mentalne patologije koju su preziveli (ili nisu) gradjani Srbije, sve u stilu najveceg filmskog hita pomenute dive.
ovi mladji cisto sumnjam da znaju ko je doticna :oops: :lol: :oops: :lol:
 
adem_ks:
mi smo gostoljubivi... mozes sve koji tebi znace...kod nas vazi ona "prijatelj moje... :oops: je i moj prijatelj"

Znam...idi na temu " Odosmo svi na Kosovo" i procitaj sta sam tamo napisala... :wink:

p.s. ipak je bolje da ja sama dodjem...sta ce nam moja mama... :cry:

Jel' cemo biti sami tamo? :oops: 8-)
 
Mala štrudla sa orasima

60 deka brašna, 20 deka masti, 15 deka šećera, za 1 dinar kvasca, 4 žumanceta, malo mleka, to sve zajedno zamesi razvi na tri jufkice. Fil : 25 deka sdamlevenih oraja kuvati u mleku i po volji osladiti, ostavi da kisne i peci 2 jufke filuj a treću namaži pekmezom od kajsija.
 

Back
Top