Nikako ne propustite

I v a n a

Početnik
Poruka
6
1.6.2007 godine u 20 h u Domu Vojske u Pancevu se povodom 70 godina Abrasevica odrzava koncert na kome ce ucestvovati prvi ansambli kako iz Panceva tako i Abrasevici iz drugih gradova, zajedno sa svojim tamburaskim i pevackim izvodjacima.
Pozvani su svi da posete jednu ovako lepu i kvalitetnu manifestaciju, na kojoj ce osim odlicnog programa biti i dobrog druzenja!!!!!!!
 
alo, neuki sine, shta se trpash svuda. nije smeshno, nit zabavno skrnaviti kulturnu bashtinu.

"e bas cu da propustim" pa veruj mi da njih bash briga dal cjesh ti docji. ako dodjesh kazacje ti "dobrodoshao" ako ne dodjesh necjesh znati ni shta bi ti kazali...
 
jaaaaaaaaao divno...kod nas u skoli danas ima koncert abrashevica..ali nas abrashevic..iz sapca...
moguce da ce oni doci na taj vas koncert..pitacu drugaricu ona igra..
ja igram u drugom kud-u..i sviram (od skora) :D
ali ja cu i ovaj danas propustiti...a verovatno i taj vas :lol:
 
alo, neuki sine, shta se trpash svuda. nije smeshno, nit zabavno skrnaviti kulturnu bashtinu.

"e bas cu da propustim" pa veruj mi da njih bash briga dal cjesh ti docji. ako dodjesh kazacje ti "dobrodoshao" ako ne dodjesh necjesh znati ni shta bi ti kazali...
Ja necu doc a znacu sta bi mi kazali zahvaljujuci tebi... mnogo ti hvala na pomoci... :)
 
ok..onda znas kako je tamo...
i da dodam..nije se samo dvoje tamo smuvalo :P
ova likusa sto meni drzi probe je u vezi sa harmonikasem nasim...a i igraci su neki bili..medjusobno..(:
zavrsio muzicku .. sta si svirao..? sviras i sad ?
ja sviram u orkestru od skora...tako da necu bas igrati..mada vise volim to..ali bolja prohodnost sa orkestrom..orkestar svuda ide :D
 
to je bas...divno!!! (:
u poslednje vreme...(a i vreme pre poslednjeg :lol: )
opsednuta sam gitarom..obozavam je...a hocu i da malo sviram..
jedan drug ima svoj bend..mislim da svira tu bass....tako da (:
imace posla letos...da muci muku sa mnom :D
ja inace sviram violinu....u kud-u...a zavrsila sam muzicku prosle godine..(:
 
hahaha :D joj violina... [ti si znachi neko 90~91 godishte?]

ovaj, ja obozhavam violinu. omiljeni instrument inache violina :) i na probi chesto uzmem drugaricinu violinu da przhim malo... koliko mogu. a neretko krljam gudalom preko gitare ili bassa... samo to moram da kradem... jer sam joj dosta dlaka pokidao ;D
 

Back
Top