Заштитимо Албанске Хомосексуалце и Лезбејке на Косову!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Извештај УК геј Њус (хихихихи) говори о претњама смрћу које су упућене лидерима Косовских лезбејки и Хомосексуалаца из "центра за социјалну еманципацију"

"У име Алаха (упућено господину "З") **** ћемо ти мајку, запалити тебе са свим што имаш, и натераћемо те да носиш сопствена црева"

http://www.ukgaynews.org.uk/Archive/07/May/2403.htm

Лично сматрам да треба да подржимо Албанске хомосексуалце и лезбејке и заштитимо њихова права пред налетом исламофашистичких хорди. Сваки Албанац и Албанка на Косову имају право да буду хомосексуалци!
:lol:
 
Јутрос сам демократски расположен ... :lol: треба заштити ове групе, имају они права да буду шта хоће, то им је најсвежије достигнуће које им је донела мајка Америка. :lol:
Док, ови код нас нису угрожени и не треба им заштита. :wink: Напротив.
 
Torrente BG:
Mislim da bi trebalo da posto su na balkanu ****** generalno ugrozeni KiM proglasiti za oazu pederstva na balkanu.Da se svake nedelje organizuju gej parade,deca u skoli uce kako je to cool itd. :)
Ето како си ти лепо разумео ову идеју, чак је и надахнуто конструктивно проширио ... :lol: :lol: :lol: А не као Куо, ништа му није јасно :lol:
 
Torrente BG:
Mislim da bi trebalo da posto su na balkanu ****** generalno ugrozeni KiM proglasiti za oazu pederstva na balkanu.Da se svake nedelje organizuju gej parade,deca u skoli uce kako je to cool itd. :)

Слажем се.
Иовако имају јак лоби, па да са удруже са најјачим :razz:
 
Torrente BG:
Mada ja mislim da tu ne treba stati.Treba legalizovati i sve droge na KiM. U cilju kampanje da su droge extra davao bi ih deci za uzinu u skolama kako bi bolje ucili i bili skoncentrisaniji na casu,takodje i radnicima po firmama.

Inace ovim potezom bi se napravila i velika reklama jedinom proizvodu koji prave siptari.
Dobro za belo roblje ce se vec smisliti nesto.
 
tokyo:
a jel u Moskvi i Beogradu to podržavaš isto? :evil:

sigurne da ne....ako mi ko na ovom svijetu smeta...onda su to dvolični ljudi...

ma da bar samo dvolični...nego oni sa tri, 4, 5 lica :roll: :roll: :roll:
Beograd i Moskva su nedemokratski orjentisani gradovi u Drzavama gde se nepostuju ljudska prava :-D .A Pristina i Kosovo su demokratski orjentisani koji postuju ljudska prava,a pogotovu prava manjina,tako da nevidim razloga zasto ne bih podrzao gay organizaciju.Zasto da Kosovo gubi status najdemokraticnijeg mesta na planeti radi neke grupice huligana.
A pogotovou se slazem sa torentom,da se legalizuju sve vrste droga,zasto jadni trgovci Aljbanci da se kriju od vlasti u sopstvenoj drzavi.Na pijac pa nek uzviknu koka,koka jeftino.rasprodaja heroina 50% popusta. :-D :-D :-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top