seksualna osveta...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
Da li se seksualno svetite ljudima koji su vam ucinili seksualno nazao, ili prelazite preko seksualno svega? Da li seksualno vracate odmah, u afektu, istom seksualnom merom, ili mislite da je osveta seksualno jelo koje se najbolje servira seksualno hladno? Jeste li seksualno zlopamtilo ili seksualno lako zaboravljate? Dajete li ljudima seksualnu drugu sansu, ili ne tolerisete greske u seksualnim koracima?
 
rile_laki_oblak:
Da li se seksualno svetite ljudima koji su vam ucinili seksualno nazao, ili prelazite preko seksualno svega? Da li seksualno vracate odmah, u afektu, istom seksualnom merom, ili mislite da je osveta seksualno jelo koje se najbolje servira seksualno hladno? Jeste li seksualno zlopamtilo ili seksualno lako zaboravljate? Dajete li ljudima seksualnu drugu sansu, ili ne tolerisete greske u seksualnim koracima?
Stvarno si sexualno opterecen :?:
 
rile_laki_oblak:
pa, ima... preporucujem da se svi salimo kao bombay... vidite kako se on sali... kaze nesto hard as a rocku, a onda posle promeni... jao, kako je smesno... ha haha... ne mogu da se zaustavim...
U bre sto si dosadan.Ako sam tebe citirao znaci da sam se tebi obratio.Nego Rile yebes li ti stagod il se samo sexualno svetis?
 
Treba biti seksualno korektan. Seksualne neuspehe ne pripisivati drugima, a seksualne uspehe podeliti sa zasluznima. Seksualna osveta je neprimenjiva, jer je lose seksualno- proslo seksualno, i onda nema potrebe za seksualnim revansizmom.
 
Jako sam osvetoljubiva.. volim male zlobe.... ili velike ako nekog uzmem na zub.. ali kad su lj&s u pitanju ne.... i ne mogu da verujem da mi je rile sa njegovom temom trebao da bi o tome razmišljala i ovo shvatila
 

Back
Top