Sport u Zrenjaninu

pa zrenjanin je oduvek bio poznat kao sportski grad...
mada koliko znam, i pored toga, nikad nije nesto posebno ulagano u taj sport.
e sad, ako neko ima informacije koje se razlikuju, bilo bi lepo da me ispravi :]
 
Koliko ja sa poslovne strane znam, zvanicno i nije, politika i stranke tu odradjuju svoje, ali to je trenutno jedini nacin svuda, ne samo u Zr. Vidim da je zenska kosarka u naglom usponu otkad su se desile neke kadrovske promene i to je dobro...Svaka cast kosarci ! Ok, fudbal i rukomet su nesto tradicionalno dobro, ali kosarka je u poslednje vreme bas bas odskocila.
 
Pre nego sto sam video ovu temu vec sam postavio novi topic, ali nadam se da mi mozete odgovoriti na pitanje: Da li ima teren za tenis u Zr-u? Pogledajte ovde i molim vas da mi ovde odgovorite:
Kod:
http://forum.krstarica.com/threads/154488

HVALA! 8)
 
Ma...odbojkaški klub u Kleku...treniram NFL u NSu, a ovde takođe nema toga nego u Kleku...ne smeta meni Klek, nego bre da nemamo to ovde...čista glupost...karate klub Dijamant, Ruk. klub Proleter, rvački klub Proleter, ŽOK Zrenjanin 023, ŽKK Proleter, PK Proleter...uspešni klubovi našeg grada...evo, kadeti bejzbol kluba "Gradnulica Bečkerek" su osvojili nagradu sportskog saveza opštine Zrenjanin kao najperspektivnija mlada ekipa u 2007. godini i sad ne mogu da treniraju na Gradnulici zbog fudbalera...šta reći...ima još takvih primera...
 
Fudbal, šta reći... Najgluplja, sporedna stvar na svetu. Bar što se mene tiče.
Koliko se samo para godišnje uloži u šurnaest fudbalskih klubova...? Kada bi se samo deo uložio u male sportove kao što je plivanje, možda stoni tenis... ko zna kakve bi još svetske rezultate imali.
 
Jeste glupost, ali sta kazete na to sto su unistili jedan pomocni teren na Banatovom stadionu da bi sagradili halu? Mislim da je to jako glupo da rusis jedan objekat da bi pravio drugi... Kao da je to jedina lokacija na kojoj mozes da podignes halu...
 
Jeste glupost, ali sta kazete na to sto su unistili jedan pomocni teren na Banatovom stadionu da bi sagradili halu? Mislim da je to jako glupo da rusis jedan objekat da bi pravio drugi... Kao da je to jedina lokacija na kojoj mozes da podignes halu...

Prijatelju, nema tu glupo je, nije glupo... Stvar je krajnje jednostavna... Moje je, nije moje... Dakle pitanje: u cijoj svojini se nalazi taj teren... Ako je teren u svojini kluba "Banat", onda ih niko ne moze primorati da ga otudje... Dakle onda su ga prodali, poklonili, ili ucinili drugo cime su preneli pravo svojine... Ako nije bio u svojini "Banata" onda je teren tu bespravno postojao, i stvar je takodje jasna... I konacno ako je teren u svojini "Banata" a objekat bespravno podignut od strane opstine... hehe, ima caka i cakica o cemu vas necu daviti... ;)
 
sve ja to znam, ali je glupo... Sa one druge strane ima mesta da se podigne takva hala... Inace, sve je to gradsko...

Svako ozbiljnije međunarodno takmičenje zahteva između ostalog i određeni prostor za zagrevanje učesnika... Medison je izuzetan objekat za takve stvari, pogotovo kada bude pretrpeo rekonstrukciju. Postoji nešto što se zove "topla veza" izmedju ova dva objekta, dakle "tunel" koji će ih spajati, upravo zbog nevedenog u prvoj rečenici. Nadam se da je sada jasnije zašto su ova dva objekta u neposrednoj blizini.
 
Samo da nova hala bude gotova:roll: Po meni, veci je problem (bar za nas koji se ne bave aktivno sportom) sto ne mozes da se okupis sa drustvom i zakupis bar jedan termin nedeljno u nekoj od skola jer su svi termini zauzeti od strane kojekakvih firmi, osim ako nemas ludu srecu da se ustekas medju iste ili da poznajes direktora. Mislim da je to zalosno!
Takodje podrzavam ideju da se vise sredstava ulozi u "male" sportove.
Nego, nesto sam nacuo za nas otvoreni bazen da nije olimpijski i da na njemu ne mogu da se odrzavaju medjunarodna plivacka takmicenja - kao, kraci je ili sta vec? Zna li neko o tome nesto:?:

@Specnaz
Kad cemo da pucamo covece?
 
Ma...odbojkaški klub u Kleku...treniram NFL u NSu, a ovde takođe nema toga nego u Kleku...ne smeta meni Klek, nego bre da nemamo to ovde...čista glupost...karate klub Dijamant, Ruk. klub Proleter, rvački klub Proleter, ŽOK Zrenjanin 023, ŽKK Proleter, PK Proleter...uspešni klubovi našeg grada...evo, kadeti bejzbol kluba "Gradnulica Bečkerek" su osvojili nagradu sportskog saveza opštine Zrenjanin kao najperspektivnija mlada ekipa u 2007. godini i sad ne mogu da treniraju na Gradnulici zbog fudbalera...šta reći...ima još takvih primera...


Eto, Klek se preselio u Zr i igraće svoje utakmice na Vojnom stadionu... :)
 

Back
Top