Чеда за годишњицу брака купио уникатно вино од 4000 евра у продавници луксузних пића.

Torius

Primećen član
Poruka
968
Продавница хиперлуксузних пића, имала је рекордну продају, када је познати купац (Чеда Јовановић) купио уникатно вино од 4000 евра.

Браво Чедо царе, напред Чеда. Живео Чеда (како је он успешан, а тако млад, мора да и он носи гајбице у Пожаревцу).

Ову информацију коју је РТС имао, није била објављена због уредничке политике по којој то није била информација од општег значаја.
 
svetolik trpkovic:
A zar ti nisi bio baba sera u onom klubu u cijem se WC u Cedomir drogirao ? Sad si poceo da radis kao potrcko u podrumu **** i opet imas informacije iz prve ruke ?


Не него од људи уз РТС-а, камермана да будем прецизнији, а тамо где има дима има и ватре.

Наравно то твом малом надуваном мозгићу не може пуно да значи, за тебе је Чеда поштено зарадио први милион, а за други па то је бар јасно купио је јабуку очистио и продаи итд,,,итд и онда је испоручио СЛобу Хагу и узео награду који су САД обећале.
 
svetolik trpkovic:
Ma ne mislim ja da je Ceda posteno zaradio pare ne znam kako ih je zaradio ili koliko ih ima al mi nije jasno kako ti znas koliko kosta Chedino vino , jel to RTS snima pricu o Cedinim gastronomskim i hedonistickim afiniteta pa idu sa njim u shoping :)

Извини због оног''надувани'' али новинари имају информацију ваљда па хтели да је објаве а Тијанић није дао, па се пронела прича кроз РТС о томе и ето....
 
О овоме смо причали одавно, мислим да је Мишони однекуд "набо" ову вест.

Вино од 4 000 € ? Кад постоји будала која може да звекне такву цену, нађе се и будала која ће да плати. Препотентно ? Не знам, његова ствар, заболе ме. Једино, постоји сумња како је успео да буде тако галантан кад се зна да нема ни једног дана радног стажа ? Шта оно беше, драматург ?!
 
svetolik trpkovic:
A zar ti nisi bio baba sera u onom klubu u cijem se WC u Cedomir drogirao ? Sad si poceo da radis kao potrcko u podrumu **** i opet imas informacije iz prve ruke ?
Kakav recnik :roll:
Vest da je Ceda platio vino 4OOO eura, objavile su i dnevne novine.
Na naslovnim stranama, Ceda nije demantovao.
Toliko, istine radi!
 
*BILJA*:
Ima dosta primera bracnih ljubavi, ali supruznici ne mogu sebi da priuste ni casu najobicnijeg vina. Ljubav se ne meri novcem, ali se ponekad plati, odrzava, ili necista savest...

Ovo je najlepsa oda ljubavi -sta?! ODA?! Ma HIMNA ljubavi - koju sam ikada procitao, i ima veze sa vezom koliko i jez sa golubom. Bravo Biljana, majko svih pesnika...
 
Lacibg, Vi ne razumete spoj poetike i politike. To je danas neophodno, da bi mladi glasaci znali u kakvom svetu zive. Po Gaborovoj teoriji omniprezentnosti, i svekrva i sekvoja imaju veze. Mislim, uzgred budi receno, da ste odstupili malo od teme, jer Vas komentar nema veze ni sa vinom ni sa gospodinom koji ga je kupio. Ccccc... pec po prstima!
 

Back
Top