acina tema..

SiIent Bob:
E, najgori su ti ljudi koji pređu 40... hteli bi da budu mladi, i da "vole sve što vole mladi"... ali ne ide... ne ide... stigle godine, išijas, reuma, i te razne bolesti... poispadali zubi, polni organi zarasli u korov, jer ih jedino koriste za WC potrebe... a onda dođu na forum... joooj... muka je to, treba negde lečiti komplekse... a i klimaks uhvatio i drma...

Eject... 3...2...1...
Stvarno je bezveze da vredjash ljude koji su stariji od 40-god. Mislish da ti necesh imati 40? Mislish da zivot prestaje sa 25? Tvoj "krstashki" rat protiv Vesele zene je vec vishe nego degutantan. Nemash meru pa udarash sve oko sebe. Tvoji roditelji su sigurno stariji od 40. Mislish li da si bolji sa svojih -koliko vec - godina od nekog starijeg? Ma ne samo ti, mnogi se tako postavljaju- kao da neko ko je 10 godina stariji od njih ne treba ni da zivi. E,to je tuzno. :-(
 
help.gif
 
ja nikoga ne vredjam, cak uvek ustajem u odbranu uvredjenih, povredjenih i slabijih. u ovom mom slucaju, jedan ofucani matori lisac od preko 45 godina nema prava da mi ironicno, unoseci se u facu, kaze da je steta sto sam lepo vaspitana (u prevodu, steta sto se ne j.ebem okolo sa slicnim celavim ofucanim probisvetima). u ovom slucaju, JA sam uvredjena, shvatas???? jos ispada da ja coveka vredjam, boze............................ :roll:
 
SiIent Bob:
E, najgori su ti ljudi koji pređu 40... hteli bi da budu mladi, i da "vole sve što vole mladi"... ali ne ide... ne ide... stigle godine, išijas, reuma, i te razne bolesti... poispadali zubi, polni organi zarasli u korov, jer ih jedino koriste za WC potrebe... a onda dođu na forum... joooj... muka je to, treba negde lečiti komplekse... a i klimaks uhvatio i drma...

Eject... 3...2...1...
Nisi ni svestan kako ces brzo stici u te 40te.
 
NovaIsta:
e sad ovako. uz svo postovanje starijih forumasa, ipak je drskost prilaziti toliko mladjim devojkama. pa pobogu, jel ima on ogledalo. cak ne mogu d akazem d aje ruzan,nije uopste ruzan, ali ali ali ali....
sta imate da dodate? :)
procitala sam tvoje postove na ovoj temi i slazem se sa svim sto si napisala (a starija sam od tebe jedno 7 godina verovatno). ogavni su mi takvi likovi.

neko je pomenuo nepostovanje godina. ako oni ne postuju svoje godine i tudje, zasto bih ih ja postovala. fuj fuj fuj, milion puta fuj.
 
da, ja sam ono rekla da podvucem da stvarno nisam htela nikoga da vredjam. ali imam pravo da se osecam uvredjena necijom prostotom i drskoscu. neka ide da vaspitava svoju cerku, bolje bi bilo
 
MarijA`:
E jbg i ti moras sve da pokvaris... pa to sto si napisao svi vec znamo...samo se pravimo ludi da bi im bilo lepo... bar ovde..... :lol: :lol: :lol:
Marija, ne znam zbog cega smatras da imas veca prava da budes ovdje od ljudi koji imaju vise od 40 godina, ali moram da ti kazem da si u zabludi... So, budi ljubazna i ubuduce se suzdrzi od ovakvih izjava!
 
moja tema je nastala kad sam videla acinu temu. radi se o nacinu prilazenja. ne bih volela da se bilo ko oseti uvredjenim (od mene). ako neko voli da ima veze sa dosta starijim osobama od sebe, meni je to u redu, postujem svaciji izbor. cak i ne vidim nesto lose u tome, to je apsolutno stvar afiniteta. moja drugarica se udala za coveka koji 1-2 god mladji od njenog caleta, i apsolutno je ljubav u pitanju. ok, postujem, vazno je da su se ljudi nasli. vredjanja ne podnosim, zato bi moglo da se skrene paznja i osobama koje bi trebalo da su ovde neki cuvari mira i tolerancije, da ne koriste uvredljive izraze ukoliko neko kaze nesto sto se njima ne svidja,narocito ako u tom recenom ne postoji nista uvredljivo. toliko o vredjanju na forumu
 
Ja bih se tu u mnogome slozila sa Novom.
Ako sam ja potrosila sate da se spremin za grad, zelim da mi bude lepo, da se opustim i onda mi se neki dosta star covek unosi u facu i zamislja da je car, ja posle toga mogu da se osetim kao da sam stala u g..no. Normalno da ima prava i da izlazi ida muva, sve ja to podrzavam, ne planiram ni ja da se zbabim kad ostarim, ali prilazenje deda mladim devojkama se kod mene granici sa uznemiravanjem i izaziva mi gadost.
Neka se krecu u svojim krugovima.
I nema pravo ni na kakve komentare tipa je li steta sto je vaspitana ili ne.
To je za mene odvratno i jeste odvratno.
Što dalje od ove devojke...
 
tweet-tweet:
Ja bih se tu u mnogome slozila sa Novom.
Ako sam ja potrosila sate da se spremin za grad, zelim da mi bude lepo, da se opustim i onda mi se neki dosta star covek unosi u facu i zamislja da je car, ja posle toga mogu da se osetim kao da sam stala u g..no. Normalno da ima prava i da izlazi ida muva, sve ja to podrzavam, ne planiram ni ja da se zbabim kad ostarim, ali prilazenje deda mladim devojkama se kod mene granici sa uznemiravanjem i izaziva mi gadost.
Neka se krecu u svojim krugovima.
I nema pravo ni na kakve komentare tipa je li steta sto je vaspitana ili ne.
To je za mene odvratno i jeste odvratno.
Što dalje od ove devojke...

Cek, cek malo: da obavis sve te pripreme za grad i unesete ti se u lice i sve to ponovi tvoj vrsnjak - to ti ne bi smetalo?

Razluci - da li ti smeta to sto je dripac ili to sto ima vishe godina od tebe? (naravno sve je ovo u hipoteticnoj situaciji)
 
Bad_Wolf:
Cek, cek malo: da obavis sve te pripreme za grad i unesete ti se u lice i sve to ponovi tvoj vrsnjak - to ti ne bi smetalo?

Razluci - da li ti smeta to sto je dripac ili to sto ima vishe godina od tebe? (naravno sve je ovo u hipoteticnoj situaciji)

Razlucila-da mi bilo ko pridje na tu foru ja sam svetski giga mega car, a ti mala ajd' sad pishkaj firnajz isto bi mi bilo. Znaci ne volim dripce.
A da mi pridje sedi deda od 60 godina isto bi mi bilo skenj pa makar bilo sta rekao jer je deda i postoje neke granice.
S obzirom da nemam 15 vec 25 god ne mislim da je strasno ako bi mi prisao dobrodrzeci covek srednjih godina sa ok spikom. Da li bih prihvatila to je moja stvar, ali se ne bih zgrazavala.
 
Pipi Langstrumpf:
Stvarno je bezveze da vredjash ljude koji su stariji od 40-god. Mislish da ti necesh imati 40? Mislish da zivot prestaje sa 25? Tvoj "krstashki" rat protiv Vesele zene je vec vishe nego degutantan. Nemash meru pa udarash sve oko sebe. Tvoji roditelji su sigurno stariji od 40. Mislish li da si bolji sa svojih -koliko vec - godina od nekog starijeg? Ma ne samo ti, mnogi se tako postavljaju- kao da neko ko je 10 godina stariji od njih ne treba ni da zivi. E,to je tuzno. :-(
Nije, ne znam, ko zna, kako kome, nemam, ** ****** * **** **, jesam, i treba, nije.
 
Shto ce reci ne radi se o broju godina, nego o nachinu na koji je prishao. Nisam za dzabe ostavila na temi onaj razgovor sa mora, jer se radilo o osobi koja je bila nekoliko godina mladja od mene, moze se reci da smo vrshnjaci. Prilaz mu je bio jednako drzak kao i ovo shto je Novalsta navela u temi. Krugovi se preplicu i ne mozemo se drzati iskljucivo svojih vrshnjaka, jer ne zivimo u getu klasirani po godishtima. Treba imati stila bez obzira na godine, mada se nekako ochekuje od starijih da su shlifovaniji, no, papaka ima u svim generacijama. Devojke, zivot nam ne donosi samo fine ljude i lepa deshavanja, tek cete se susretati sa svim i svachim.
 
Original postavio Pipi Langstrumpf
Stvarno je bezveze da vredjash ljude koji su stariji od 40-god. Mislish da ti necesh imati 40? Mislish da zivot prestaje sa 25? Tvoj "krstashki" rat protiv Vesele zene je vec vishe nego degutantan. Nemash meru pa udarash sve oko sebe. Tvoji roditelji su sigurno stariji od 40. Mislish li da si bolji sa svojih -koliko vec - godina od nekog starijeg? Ma ne samo ti, mnogi se tako postavljaju- kao da neko ko je 10 godina stariji od njih ne treba ni da zivi. E,to je tuzno.


Nije, ne znam, kako kome, nemam, ** ****** * **** **, jesam, i ne treba, nije.


Tebe treba ukinuti ... ili lechiti.
 
tweet-tweet:
Razlucila-da mi bilo ko pridje na tu foru ja sam svetski giga mega car, a ti mala ajd' sad pishkaj firnajz isto bi mi bilo. Znaci ne volim dripce.
A da mi pridje sedi deda od 60 godina isto bi mi bilo skenj pa makar bilo sta rekao jer je deda i postoje neke granice.
S obzirom da nemam 15 vec 25 god ne mislim da je strasno ako bi mi prisao dobrodrzeci covek srednjih godina sa ok spikom. Da li bih prihvatila to je moja stvar, ali se ne bih zgrazavala.


Ja bih bas volela da nabasam na jednog u kasnim tridesetim sa , kako kazes, dobrom spikom ( psihom)...ne bih gavise ispustila!
 

Back
Top