Problem pri gledanju live

To sto hoces da gledas odnosi se na rmv (real media video)..

Na sajtu koji salje ovakav vid video formata uzivo obicno nude opcije sa kojima se moze da gleda prezentovani materijal..

Najcesce je to.

Vec pomenuti Real Player, Windows Media Player i rjedje ali ima opcija da se ponudjeni materijal moze da gleda i sa WinAmp-om..

Sad, kako sam vec napisao, Real Player ili Windows Media Player bi trebali u potpunosti da udovolje tvojoj zelji, s tim obrati paznju na sajtu, da li traze nesto dodatno, tipa registracije ili nesto da bi se bez problema mogao da gleda pomenuti materijal..

I na kraju, postavi nam link pomenutog sajta, pa cemo zajednicki da pokusamo naci rjesenje..
Usput ne pratim to cudo od Velikog Brata, zato i nisam u toku..
 
Na ovom prvom linku na prve dvije kamere nemam ni ja sliku, ne znam zasto, dok na ostale dvije kamere imam sliku i tom ok..

Cak sta vise, ovo je uradjeno sasvim ok da ti ne trebaju nikakvi dodatni programi..

Dakle, koristi kameru 3 i 4 za sada jer one rade, bar kod mene..
 
Zemljak..

Kako sam napisao.. Ne mogu 100% da tvrdim, ja nemam instaliran niti jedan codec pak, cak ni ffdshow, da ne govorim i K-lite Codec Pack i nakon jedno minut cekanja pojavljuje se slika..

Problem je u ucitavanju i strpljenju, mada eto opet ne mogu da tvrdim 100%...
 
Jedino sto mi pada na pamet jeste da imas neku zabranu, mada i flas player ne igra ulogu u ovom slucaju koliko ja znam... Ne znam koji browser koristis, ja sam sa Operom prosao bez nekih problema, mozda je bilo malo cekanja ali ide.. Probaj sa IE (Internet Explorer) vecinom su te stranice optimizovane za IE, mada ne mora da bude...

Jos mi pada na um da nekim slucajem sve to ne ometa neki Firewall koji imas, mada nisam bas sasvim siguran, ovo je laicko razmisljanje..
 

Back
Top