Marko Zivic Sou...

sweetchick

Aktivan član
Poruka
1.159
Da li neko gleda (mozda prati) ovu emisiju... :D Emituje se na Foxu svakog dana uvece u 22:30, a ima i repriza u 14:00... Svakog dana dovodi u svoju emisiju dva gosta (glumci, fudbaleri, voditelji, pevaci...) i ima cak i zivu muziku (sa pevacicom Ksenijom koju redovno proziva) :)

Ja na emisiju jedino mogu da kazem sledece: :D :D :D
Svaki put se slatko nasmejem...
 
Ma daj...
icon_frown.gif
Bas sam malopre gledala sou i nisam mogla da prestanem da se smejem (gosti su bili neki Zvezdas i jedna debela pevacica)... Par puta sam uhvatila termin i svaki put je bila extra... Tako da
eusa_shhh.gif
 
@sis pa to je i bio cilj, da bude neko nepoznat, i on bas nije u nekom tripu da je poznat, nego se zeza na svoj a i na tudj racun (vise na svoj :) ), i dobro mu ide za sad... Ima genijalnih fora, i ono za lisicu je bas dobro... A Kseniju uvek isproziva posteno, i ako, malo me ona nervira... A dobra je i fora sa Shukijem, itd... itd...
 
ljudi, posao koji marko ima je UZASNO tezak... on treba SVAKO VECE da bude u elementu, da izvaljuje fazonu i tera goste da budu zanimljivi... ako nisu, on mora da se beci i da izvlaci sale iz petinih zila... da ih sili.
kako bi vama bilo da neko kaze- e ajde sada, svako vece od 22 do 23 (nisam siguran kada je show) sada moras da budes jako smesan, da zasmejavas narod pricajuci sa gostima koji ce biti od ovakvih do onakvih. da bar sam drzi show mogao bi da se spremi, ali kada to radi sa gostima.... stalno mora da improvizuje.... pa je*em mu mater, sta ako je covek prosto neraspolozen, nije mu dan, nesto se izbedacio? nije lako ni obicnu emisiju raditi a ne talk show. i to svaaaaki daaan! pa ti pazi da ne ponovis dobre fore!
inace emisiju ne volim da gledam bas zato sto ne moze biti preterano zanimljiva zbog okolnosti koje sam naveo. ali marko kao lik to obavlja stvarno maximalno uzevsi sve u obzir. ponekada mi ga je zao jer covek ima jak smisao za humor, ali ga unistava siljenjem koje se od njega ocekuje....
 
sweetchick:
Ma daj...
icon_frown.gif
Bas sam malopre gledala sou i nisam mogla da prestanem da se smejem (gosti su bili neki Zvezdas i jedna debela pevacica)... Par puta sam uhvatila termin i svaki put je bila extra... Tako da
eusa_shhh.gif
Cveta je tebi debela??? Realno, nije mrsava i poput Grand pevacica, ali devojka je samo malo krupnija, sportski gradjena.
 
polarnimeda:
ljudi, posao koji marko ima je UZASNO tezak... on treba SVAKO VECE da bude u elementu, da izvaljuje fazonu i tera goste da budu zanimljivi... ako nisu, on mora da se beci i da izvlaci sale iz petinih zila... da ih sili.
kako bi vama bilo da neko kaze- e ajde sada, svako vece od 22 do 23 (nisam siguran kada je show) sada moras da budes jako smesan, da zasmejavas narod pricajuci sa gostima koji ce biti od ovakvih do onakvih. da bar sam drzi show mogao bi da se spremi, ali kada to radi sa gostima.... stalno mora da improvizuje.... pa je*em mu mater, sta ako je covek prosto neraspolozen, nije mu dan, nesto se izbedacio? nije lako ni obicnu emisiju raditi a ne talk show. i to svaaaaki daaan! pa ti pazi da ne ponovis dobre fore!
inace emisiju ne volim da gledam bas zato sto ne moze biti preterano zanimljiva zbog okolnosti koje sam naveo. ali marko kao lik to obavlja stvarno maximalno uzevsi sve u obzir. ponekada mi ga je zao jer covek ima jak smisao za humor, ali ga unistava siljenjem koje se od njega ocekuje....
Dobro si to primetio, nije mu lako...
Gledala sam ga par puta, on mi je ok, Ksenija me jakoooooo nervira, kvari mu show, bolje bi bilo da je uzeo neku anonimnu ali harizmaticnu, duhovitu, ovako mi se i ne gleda kad nju vidim... sve u svemu, kakav got da je bolji je od polovine sto su, kao, duhoviti
 
Covek odlicno radi taj strasno tezak posao.Svaka mu cast.Gledala sam samo jednu emisiju,gost mu je bio Niggor Montenigers.
Bez obzira koliko mislim da mu je sou odlican,Kseniju organski ne mogu da smislim.Koprivnjaca mi izadje kad joj cujem glas,bilo da prica ili peva.Uzas!
Ima toliko anonimusa koji besprekorno pevaju,a koji verujem i u prici bi bili zanimljiviji od daveza Ksenije(joj secam je se kad je kao njena sestra pocinjala da peva,pa kao neki duet zajedno,pa kad daju zajedno intervju,koje je to zvakanje.ne zna se koja je pametnija`,napadnija i odvratnija...bljak,blagi Boze).
Zakljucak:sou Marka Zivica bi bio komletno odlican ako promeni pevacicu(smaracicu).
 
@Sis i @sweetchick
Marko Zivic nije uopste nepoznat...On je super glumac, glumi u mnogo odlicnih predstava, i stvarno je extra komicar...A i ovako je lik...
Njegov show mi se svidja, i uvek me slatko nasmeje...A to za Kseniju se slazem, treba da je promeni...
 

Back
Top