OHH DA LI SLUTI...

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
bas nesto razmisljam....romanticarski.....
sta li radi i gde je ona sledeca riba koju cu kresnuti?!
da li je znam, ili cu je tek upoznati....da li uci, seta psa ili mozda spava ne sluteci da ce nam prst sudbine uskoro ukrstiti putOve...


da li i vi imate ovakva razmisljanja ponekad?! recite da imate haha
 
i ja se pitam sta mi je sledece...kuda ide ovaj zivot, ko ce sledeci da me kresne, da li ce biti dobro ili lose, da li da mu kazem "hvala" na kraju ili ne, da li cu biti zaljubljena, da li ce on biti zaljubljen, da li cemo da se mrzimo na kraju.. a on mozda sada mirno spava negde i ne sluti o cemu razmisljam..
 
Secam se da sam ja tako razmisljala pre...al ozbiljno...isto tako...
Ne znam sta ta tvoja iz buducnosti radi...al ono sto je sigurno je da te ne voli i ne misli na tebe...hehehe...mene je to znalo da trgne iz tih romanticnih osecanja...
 
-HUGH HEFNER:
bas nesto razmisljam....romanticarski.....
sta li radi i gde je ona sledeca riba koju cu kresnuti?!
da li je znam, ili cu je tek upoznati....da li uci, seta psa ili mozda spava ne sluteci da ce nam prst sudbine uskoro ukrstiti putOve...


da li i vi imate ovakva razmisljanja ponekad?! recite da imate haha
..ovo razmisljanje mi se svidja... :)..moracu da pocnem da praktikujem.. :wink: ..do sad sam samo razmisljala ..''eh..sta sad radi onaj moj bivsi..koga li krese,ako krese..''... :? ...
 
Uvek sam tako razmisljala...
pre: kako li izgleda decko sa kojim cu se prvi put poljubiti,cime se on bavi..
kako li izgleda lik sa kojim cu prvi put spavati,sta li on radi u svom zivotu,.dali je crn ili plav
A sad:kako li izgleda moj buduci muz,moja najveca ljubav isto tako (nadam se),kako ce izgledati to nase upoznavanje,sta li on sad radi,razmislja li i on o meni...kako ja izgledam,ko sam,sta trenutno radim?
...kao li ce izgledati moj sledeci decko...:)
ma ja razmisljam mnogo unapred...MUZ jbt gde sam ja poletela...:roll:
 
bas nesto razmisljam....romanticarski.....

da li i vi imate ovakva razmisljanja ponekad?!

Nikad nisam ovako razmishljala. Da li to znachi da nisam romantichna? Verovatno .. vishe sam praktichna.

Nekad, ali retko, pomislim na neke bivshe i zapitam se shta li sada rade i koga kreshu, shto reche Posesivac, a onda se dozovem pameti i manem se dangubljenja, shto reche Vuk.

Shto se tiche buducnosti ne razmishljam dalje od danas. Mashtarenje nije losha navika, iz nje chesto proizadju i vrlo kreativna dela, ali je uglavnom gubljenje vremena jer se snovi najcheshce ne ostvaruju.
 

Back
Top