Flekice

Betty

Elita
Poruka
21.481
syebala sam ih za cirka 7 dana :lol:
gde ima obucara u centru i posta kosta zamena flekica na cipelama (al sam kauboj, majku mu D ), koji je najbrzi, koliko se ceka itd
 
Joooj, postoje li još obućari i da li su cipele vredne toga? :shock: :)
Poslednji put kada mi je obućar popravljao cipelu to je trajalo jedno nošenje i koštalo četvrt cene novih cipela.
 
ajde lekso ne zezaj da ti je neobicno sto neko menja flekice, pa maltene svi koje znam to povremeno rade....ko nosi tanje stikle i puno se krece mora da ih menja svaki cas...sa debljim stiklama i ravnim cipelama prica je dakako vec sasvim drugacija...
ne znam za centar...pitala sam jednom kod jednog obucara u 29. novembra, nije bilo mnogo...ali pojma nemam kako rade...
videla sam da ima i u svetozara markovica, kad se krene ka klinickom centru pre bircaninove sa desne strane, ali je za moj racun cena bila previsoka (tako da vratih cizme kuci)...
danas u flajeru za super vero reklama za prodavnicu obuce (petrovic valjda bese) - flekice od 350 dinara...
ja inace to ne menjam u bgd, ali sledeci put kad budem isla idem po preporuci jedne drugarice (za cije preporuke se generalno pokazalo da zaista vrede) kod nekog obucara koji je lociran kod piramide...ako ti nije predaleko pitacu za tacnu lokaciju.
 
S_K_V_O:
ajde lekso ne zezaj da ti je neobicno sto neko menja flekice, pa maltene svi koje znam to povremeno rade....ko nosi tanje stikle i puno se krece mora da ih menja svaki cas...sa debljim stiklama i ravnim cipelama prica je dakako vec sasvim drugacija...
ne znam za centar...pitala sam jednom kod jednog obucara u 29. novembra, nije bilo mnogo...ali pojma nemam kako rade...
videla sam da ima i u svetozara markovica, kad se krene ka klinickom centru pre bircaninove sa desne strane, ali je za moj racun cena bila previsoka (tako da vratih cizme kuci)...
danas u flajeru za super vero reklama za prodavnicu obuce (petrovic valjda bese) - flekice od 350 dinara...
ja inace to ne menjam u bgd, ali sledeci put kad budem isla idem po preporuci jedne drugarice (za cije preporuke se generalno pokazalo da zaista vrede) kod nekog obucara koji je lociran kod piramide...ako ti nije predaleko pitacu za tacnu lokaciju.

ura!!!!


to!
 
:lol: jaooo Betty kaubojka nasa!! Stvarno zeno de nadje flekice bas da uflekas?? Pa misim stvarnooo. Svemu sam se nadala ali ovo.........habaju se one i meni cesto nego me mrzi da ih menjam pa kad dodje do stikle pa i ona ktene da se trosi ja tek ondak menjam. Ma obucarska posla 50 dindzi fleka..........gde to ima. Ja bi ga isflekala za dzabaka ali.......nece kaze vec sam uflekan a i imam flekica koliko hoces!!! :lol: Sve u svemu ludilo;)
 
imas u kosovskoj pored nevenovog kafica. nije to bre skupo.mislim pricam price,a ne koristim obucu sa flekama.
kupi flekice za kupus pa ih meci sama.
e beti da li je mozda Struja prosla pored tebe u petak 27.aprila, posle cetiri, zapravo negde oko 16.15 u blizini Ateljea?
imala si one moderne core preko celog lica, suknju do pola butina, braon nijanse na sebi.i verovatno cipele sa flekicama.
 
Struja:
imas u kosovskoj pored nevenovog kafica. nije to bre skupo.mislim pricam price,a ne koristim obucu sa flekama.
kupi flekice za kupus pa ih meci sama.
e beti da li je mozda Struja prosla pored tebe u petak 27.aprila, posle cetiri, zapravo negde oko 16.15 u blizini Ateljea?
imala si one moderne core preko celog lica, suknju do pola butina, braon nijanse na sebi.i verovatno cipele sa flekicama.


jbg nije beti bila :lol:
Beti je bila oko 16 u PETAK kod Ateljea u suknjici na kockice 10 cm iznad butina, a u cetvratk sam bila na Nbgd ceo dan i koliko se secam ne u braonskoj suknji. Ali za tebe, ima da obucem! Flekavu ako cemo da pijemo kafu :P
 
Prvo, nisu flekice nego flekNice.
Dalje, kad se ti isflekaš, to nikako ne moš' da bude flekica, već nešto mnogo uflekanije, draga Bettypa... metnice.
Na kraju, šta ćeš da uradiš ako ti se cipelica s novom fleknicom, koji(ni)m slučajem, zakači za žicu? Pozoveš me... Kojot skida, a Bet pazi da ga ne udari Struja. :smile: :lol:
 

Back
Top