Skala Fourka

Cika Veljo

Početnik
Poruka
28
Uplatio sam danas aranzman u Skala Fourka, Litsa apartmani,od 21 Juna pa molim da mi posaljete komentare za navedeno mjesto i uopste o zapadnoj obali Kasandre.
Da li je obavezno imati baby sjediste u autu za dijete od 3 god u Grckoj ?
Pozdrav
 
Prosle godine bio sam u Pefkohoriju pa pošto sam bio svojim autom obisao sam i tu zapadnu strane Kasandre.Ukratko,mnogo je nerazvijenija turistički,mesta su selendre,neuredjenije i jadnije i sa mnogo manje turista od Haniotija,Polihrona ili Pefkohorija.Toliko je neugledno mesto da ga se sada već nebih ni sećao da nemam 2-3 fotografije na kojima sam po povratku napisao gde je slikano.Ako ides svojim autom nemora značiti da će ti biti loše,jer ni Pefkohori nije bas bio ono sto smo želeli ali je bio dobra baza za obilazak Kasandre.
 
Idem sopstvenim prevozom tako da nemam namjeru provesti u jednom mjestu cjeli godisnji odmor. A ono sto mi treba je bas ta zapadna strana, manje buke, manje nasih tatara, mirno i urbano tek koliko treba a kad mi zatreba malo haosa i buke, eto me u Haniotiju za cas.
Mislio sam nesto konkretno ako imate za to mjesto, plaze, restorani , izleti i sl.
Kazes da si napravio par snimaka pa posalji ako nije problem.
Jerotije javi pls ako sta saznas .
Pozdrav
 

Back
Top