Manchester United

Terror Techa:
Osim sto je uspeo da postane trener,za druge nisam cuo!

kulturno si zaobisho da odgovoris na moja pitanja


Ako mislis na ono, koga igraca iz Chelsea Barcelona ne bi dovela.. pa ovako...

Krespa, Gudjolsen, Kol (ako se vratio sa pozajmice, ali mislim da jeste), Makelelelelele, Esjen, Onda i ovaj drugi Kol... ma ima ih dosta... A onaj mali Messi je duplo bolji od Robena... !

Ali ovo je ipak tema o Mancesteru tako da...
 
Podseticu te samo na to da je Milan prosle sezone dva puta pobedio mancester,izbacio ga iz LS, da Milan i ove sezone igra LS dok mancester nije ni u kupu uefa,a probaj da se setis koliko trofeja ima Milan ,a koliko mancester...i tako...pa ti vidi....
 
Pa kakve to veze ima sa otvaranjem teme...
a i o velicini kluba se ne gleda samo godinu dve u nazad.. po tome bi Chelsea bio najveci klub..
Gleda se i istorija kluba.. a kad pogeldas istoriju Manchester-a ne mozes da kazes da ne zasluzuje temu na forumu!
 
Pa ko gleda samo godinu-dve unazad?
Pogledaj medjusobne susrete Milana i mancestera...pogledaj trofeje....

to za temu sam rekao iz zezanja....a posto si se ti o'ma zakacio za Milan,reko cisto da ti ukazem na neke "sitnice"...
 
Pa dobro...sad ne znam u medjusobnim duelima ko je bolji..to ostavljam tebi da kazes..a vec si i rekao.. ali moje misljenje, a mislim da je realno, da je mancester ipak veci klub od milana.. ima vise navijaca i u svetu..mancester je vise institucija..brend..kao koka-kola..pa oni kad odu u Japan, Kinu, Ameriku, svi se lepe za njih..
A kad je rec o fudbalskom kvalitetu..pa ne znam..ne mogu da kazem ko je bolji..
 
Gledaj moliim te s kim se ja raspravljam...
@bojan&n.v
"Rajkard je bolji zato sto ja vise volim barcu"
Samo tupite bez i jednog argumenta(bojan manje-vise)...
Ja se raspisa,a vi...ajde bre...
Samo gubim vreme...
I nisam mislio kog Barca ne bi zelela da dovede...Nego kog ne bi MOGLA(finansijski),da ti dokazem da pare imaju malo veze sa rezultatima Murinja....
I ako imate nesto pametno da kazete,predjite na temu Chelsea-Barca...
Da ne yebavamo vise ovu temu...

on topic
Skroz mi je cudno,da iz premijerlige ne postoji tim koji volim...
Ranije sam gotivio dosta Leeds(i o tome sam pisao,ali bas odavno,cim sam doso na forum)...
Ali sad kad su pali u nmizi rang,ne mogu ni da ih pratim,niti bilo sta...
Sto se tice Man...
Nemam ni ja pojma...
Secate se sigurno,onog perioda kad je Arsenal poceo da razvaljuje pa svi kao postali vatreni navijaci Arsenala...
E,mene je to mnogo nerviralo,pa sam onako,vise iz inata,poceo da navijam za Man...
Mada to nije ni blizu koliko volim Milan i Barcu...
 
Ja nisam rekao da Murinjo nije veliki trener..ali sigurno ne bi imao toliko uspeha da u klubu nije Abramovich..i Murinjo kad pozeli nekog igraca moze da ga ima... ali ok... Murinjo jeste veliki trener..da nije ne bi bio u Celsiju..ali on je tek na pocetku..dok ovi ostali godinama pokazuju svoj kvalitet... ma OK

I ja jos uvek gotivim Leeds..bas sam danas gledao njihove tekmu od pre nekoliko godina na novom kanalu SBB-a SPORT KLUB, kad su pobedili Carlton sa 6:1.. (jos kad su igrali i Kjuel, Smit, Robinson, Viduka...)
 
murinho je dokazao da je dobar strucnjak kad je sa Portom osvojio sve sto se moze osvojiti... iako ga ne volim jer forsira takvu igru kakvu forsira....

drugo, .pbm, 'leba ti... nisi vise interesantan... do skoro si bio, donekle, i ozbiljan....

MANCHESTER UNITED!!!!
 
jedino sto si rekao je da milan ima vise trofeja od manchestera, sto je tacno... ipak su pet ili koliko vec puta bili prvaci evrope, ali, brate, "mancester je sve samo ne ozbiljan klub..." pretera ga...

hteo sam da kazem da smo shvatili da obozavas milan (i ponosan si na njegove uspehe kao da si ga ti osnovao), i da mrzis manchester iz dna duse....
 
Imali su vise trofeja,generacije igraca kakve mancester nikada nije imao,bolji su u medjusobnim susretima,tradicija....

A to za mancester je delimicno i tacno...pa pogledaj da li je njima fudbal na prvom mestu,isto kao i real,najvaznije im je da prodaju sto vise dresova,zgrnu pare za reklamu,turneje po kini,americi... a timovi,fudbal?gde su?

Ne mrzim mancester,samo ne mogu da ocutim na to da je najveci klub na svetu jer puno kineza voli bekama i mancester,i mancester mu dodje kao koka kola...to je poslednje kada se fudbal gleda...
 
A sta mislis zasto svi toliko VOLE mancester kao koka kolu...?

Pisss. ako se tako gleda ko je veci klub onda je Zvezda duplo veci klub od partizana... Tradicija je na strani Zvezde i Zvezda ima mnogo veci broj trofeja...tako da...
 
nisam rekao svi,nego sam rekao kinezi vole bekama i mancester..ali ne znam,de Boga ti reci mi zasto?

A to oces da kazes da Zvezda nije veci klub od Partizana?
Naravno da jeste...a sta se drugo gleda nego rezultati,igraci,tradicija?
 
Ja znam da je Zvezda veci klub od pfc-a ali to treba dokazati nekima... ali ok...

Mancester je vise institucija..cak i veca nego sto je Real... ovo kazem iskreno.. znad da ja nisam neki navijac Mancestera..i ne mrzim Milan.. simpatisem Liverpool u engleskoj..ali ipak je Macester jedan od najvecih ako ne i najveci klub na svetu.. sto ne znaci da je najbolju - da ima najbolju ekipu, da je trenutno najjaci..
 

Back
Top