Najladovina od kasarne

_guru_

Primećen član
Poruka
674
Ovako. Trebalo bi da idem u vojsku cim zavrsim studije, znaci Septembar ili Decembar. Zanima me koja je kasarna i vod najveca ladovina. Trenutno sam zaveden kao izvidnica pri inzenjeriji, a kako mi je ujak to bio i u ratu, rekao mi je da bezim od toga. Skola mi je povezana manje vise sa ABHO pa me zanima da li neko ima iskustva sa tim.
 
Garnizonske ambulante,VMC-ovi,Domovi vojske...
Ali ako nemas vezu zaboravi na to.Sto se rodova tice vazi ona stara "Veza se zeza,PVO ne radi nista".
Potvrdjeno u praksi.PVO brigada pa garnizonska ambulanta pri PVO brigadi.Sa ladovine dobio otkomandu u ultimativnu ladovinu.Na kraju se smorio od dosade.
GA=4 sata radnog vremena dnevno,nemas fis,ni smotru,ni radove,pozarstva,straze,redarstva..pusku razduzio 5 meseci pre kraja vojske,imao stalnu dozvolu za grad(i to moze da smori veruj mi osim ako ne sluzis u mestu stanovanja),sa oficirima si na ti,svi ti se slihtaju jer si gospodar ormarica sa lekovima 8-) (narkomani pogotovo :sad: ),cirkas u "radno vreme" sa oficirima i ugovorcima,a van radnog vremena sa ortacima iz brigade,u pauzama cirkanja spavas,i na kraju molis da te puste na strazu jer se najgore smoris od visemesecnog spavanja i piva :lol:
 

Back
Top