Runtime error na programu KGB arhiver

cvele2

Ističe se
Poruka
2.133
Instalirao sam program "KGB Archiver" i kada treba da počne sa arhiviranjem, on mi stalno izbacuje jednu te istu error poruku:
"Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime error!
c:\program files\...\kgb_arch_compress.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application's support team for more information."

I šta ja sad tu da radim? Usput, evo vam internet adresa pa skinite i vi ovaj program pa ga isprobajte.
http://www.softpedia.com/get/Compression-tools/KGB-Archiver.shtml
 
Pa ako se kod još nekog javi slična poruka prilikom pokretanja programa, možda će taj neko lakše rešiti taj problem na svom računaru nego nekom drugom preko foruma. A ako reši problem, da napiše kako je to uradio.
A i ako radi, nije loše da se ima ovakav program. Baš je koristan iako ga još nisam isprobao.
 
cvele2:
Pa ako se kod još nekog javi slična poruka prilikom pokretanja programa, možda će taj neko lakše rešiti taj problem na svom računaru nego nekom drugom preko foruma. A ako reši problem, da napiše kako je to uradio.
A i ako radi, nije loše da se ima ovakav program. Baš je koristan iako ga još nisam isprobao.


@cvele2

Evo, gledao sam ovu temu i gledao, na kraju sam skinup KGB Arhiver i instalirao ga sasvim normalno... Sve radi besprekorno.. Ne znam sta moze da bude kod tebe problem..

Da dodam, da je program veoma mali i da je svega 1.1 MB velik, te i oni koji koriste Dial-up mogu da ga preuzmu ukoliko to zele..

Sad, pogledaj da li je tvoja download aplikacija u redu.. Sve u svemu nije je problem ponovo skinuti pa probati instalaciju..

Inace program je free..

Pozdrav..
 

Back
Top