Biciklizam

:klap:

Svaka cast !

To mi je sediste bilo pod "2" u izboru , ali je preovladalo neko iz "Brooks" serije i ne zalim , i ako je trebalo nekih oko godinu dana da se "aklimatizujemo" :) jedni na druge ...

Ocekujemo uskoro i licna iskustva koja imas sa tim modelom ...

Probao ga u nedelju. Super udobno, za sada nikakvih zamerki nemam.
Za uspon odlicno, prednji deo totalno ravan i nema nikakvih problema. Za spust sasvim lepo "upija" sve udarce.
Nisam stigao da probam fino da ga podesim. Nebo i zemlja za prethodno WTB Volt sediste.

trail_imagejpeg85190.jpg
 
Ja ne volim motore ali vidim da dosta takmičara u mtb ili drumskom biciklizmu voli i vozi motore, posedbno cross...A opet mi nije odgovoreno dali je neko od vas na običnom biciklu postigao više od 30 na sat a da mu duša nije bila u nosu posle...;)

ja sam do sr mitrovice isao 80 km bio mi je prosek 30.6 na mtbu 26'' slikovi,vetar pomogao naravno.povratak je spalo na 25/h cini mi se,na tom bajku sam odrzavao 38/h sa trkackim ,ludilo od bajka je bio,zbog loseg puta sam ga zamenio 29kom koja mu nije ni priblizna
 
Ако сам разумео добро аутомобилима је забрањено да се туда возају али власт гледа кроз прсте?
Teško da će ovim nešto rešiti, možda kada bi došlo kojih 50 000 ljudova ovako, samo ''storm in a tea cup'' što bi rekli englezi, ali opet neko valja i početi...:)
 
Ljudi.
Kao klinac sam ponikom prelazio kilometre i kilometre. U to vreme je bilo ono- zaletis se.. kontra otkaze, zakucas se u drvo, odneses komsiji, komsija zavari i teraj dalje. Sada sam odlucio da se vratim malo u decacke dane i uzeo sam bajk. Ne razumem se toliko u bicikle, niti sam u toku. Model je capriolo, cini mi se oxigen. Disk kocnice, amortizeri, klima, kozna bla bla. Kapiram da je za mene kao rekreativca sasvim ok. No...Kako sam seo na taj sportski sic, nije ni proslo 15 minuta, da izvinete goozica mi je progovorila i pocela da se dernja na mene. Tako odem na youtjub i potrazim neke savete. Kupim jedno mekse sediste, sire i krace i Bom, vec je bolje. Ipak hteo bih da sacuvam taj deo koliko god mogu, jer mislim da je jedan od mojih boljih aseta kada muvam zenske. E sad gace sa uloscima, vidim da je to nesto sto bi trebalo, ali meni kao rekreativcu ne trebaju neke tur de frans gace sa ne znam kakvim spojlerima, dzepovima ili sta vec. Tako da.. gde imaju povoljne? Kapiram da bi mi trebale sa silikonskim uloskom? Jos neki savet za rekreativce?
 
bolje da si uzeo neki normalan bajs polovan da uzivas a ne da teglis capriolo gvozdjuriju i patis se,nea veze,uzmi podgace sa gel uloskom i mozes na posao u njima
46621F8gU1905134766_5b08066b61b50.jpeg


- - - - - - - - - -

46621Jdme3827780327_5b0d77a7471fd.jpeg


- - - - - - - - - -

naravno i ovde kolko para tolko muzike,mora da se uzme dobar brend ako hoces da traje
 
Prvo sam kupio polovan, ali naravno kao sto rekoh, ne razumem se. Lik mi je uvalio bajs sa kojeg se zamalo nisam polomio. Zadnji tocak je valjda olabavio i zakacio ram i naglo stao. Onda sam se iznervirao i otisao u prodavnicu cisto zbog garancije. Da se razumem u bicikle uzimao bih polovni. Ovaj capriolo nije toliko tezak , ali verujem da je u poredjenju sa visom klasom bicikala mala beba. Samo nek on mene izdrzi. 190 cm - jace konstitucije.
Takve gace mi deluju da bi za pocetak bile ok.
Imas li ideju koja bi bila povoljna prodavnica sa takvim gacama?

- - - - - - - - - -

I koja bi bila realna cena za to?
 
pregledaj malo ovde
https://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/odeca-i-obuca-78/sorcevi-donji-deovi-83
ima za par 100tina din,u radnji 10x skuplje

- - - - - - - - - -

sto ovde nisi citao pisali smo o bajsevima toliko puta,sto nisi pitao jbg,za 200 i nesto evra sad 26ica full xt grupe sa dobrom vilom i tockovima,to se ne kvari i ne trosi brzo,kad odes prvi put u servis videces koliko ce da izadje na cupriji losa nova grupa
 
A jbg. Moja greska. Puno sam radio i nisam imao toliko vremena. A eto sada placam na cupriji. Nema veze, prodacu ga posle nekog vremena i kupiti drugi.
Hvala na linku, pogledacu sta ima.
A osecam da ce da me dernu na servisu. Verovatno - menjaj diskove, menjaj ovo menjaj ono... Kapiram da su to ta poslovanja. Imam garanciju na god pa servis i onda jos jedna god.
 

Back
Top