Biciklizam

ti vozis cestovni

- - - - - - - - - -

Ukraden bicikl iz kuce u Nisu.
-Ram BC
-Full SLX oprema
-Vila :Tora SL vazduh
-Gume: Maxiss 2.2
p.s. Jedina razlika u odnosu na sliku je skroz crveno staro Capriolo sediste

kontakt tel : 064 246 75 18
peromax@gmail.com

Svaka informacija je dobrodosla, hvala unapred!

- - - - - - - - - -

8260F62t3635166831_58d3b18ab1a92.jpeg
 
Kak??? Pa ja imam 181cm i rama je 22 incha, tj. 56cm i morao sam podići sic. A s obzirom da si viši od mene, i tebi je 22 incha minimum

https://keindl-sport.hr/koja-velicina-okvira/

Ne znam ja sam to negde pročitao, ali sam posle pročitao i da je svaki ram toliko individualan i zavisi od osobe da bi teoretski svako trebao da pravi specijalizovan bajs za sebe, mada mislim da je to preterivanje...Inače sam video primere da visoki likovi voze kratke bajseve, naizgled bez problema i uvek bih se zamislio kako to rade...Meni nije toliko važna brza koliko duga vožnja, moj bajs nije drumaš već mountain, po većini karakteristika...
Danas sam vozio preko Pupina i dan je bio prelep, tačnije veče, temperatura prijatna, povetarac i boje...:)
P250317_1734.jpg
 
Ne znam ja sam to negde pročitao, ali sam posle pročitao i da je svaki ram toliko individualan i zavisi od osobe da bi teoretski svako trebao da pravi specijalizovan bajs za sebe, mada mislim da je to preterivanje...Inače sam video primere da visoki likovi voze kratke bajseve, naizgled bez problema i uvek bih se zamislio kako to rade...Meni nije toliko važna brza koliko duga vožnja, moj bajs nije drumaš već mountain, po većini karakteristika...
Danas sam vozio preko Pupina i dan je bio prelep, tačnije veče, temperatura prijatna, povetarac i boje...:)
Pogledajte prilog 434214

Pa po onoj tablici ispada da ti paše 20 inča, tj. 51 cm veličina okvira bicikla.
Ja sam sad neki dan bio na biciklijadi, 60km smo prešli... Sic ću definitivno morati mjenjati... Za kraće relacije je ok, ali za duže nikako...
 
Kakav imaš sic? Ako slušaš majstore jednom ti kažu da ti treba srednje mekan drugi put ultra mekan, onaj ženski...:p Ja imam srednje...Na novom bajsu sam imao neki tvrd kao kamen, seleov, ne znam ko vozi to možda trkači, za koga to prave?!
 
Imam "Brooks" sediste i zaista sam zadovoljan sa tim modelom i mogu da preporucim svakom zainteresovanom da , ako ikako moze , odvoji potreban novac za neki njihov model .
Licno sam iskoristio jedne zime one "zimske popuste" , ustedo nekih 10 % i nakon par meseci prilagodjavanja "obe zainteresovane strane" , exploatacija je u toku .
 
Imam "Brooks" sediste i zaista sam zadovoljan sa tim modelom i mogu da preporucim svakom zainteresovanom da , ako ikako moze , odvoji potreban novac za neki njihov model .
Licno sam iskoristio jedne zime one "zimske popuste" , ustedo nekih 10 % i nakon par meseci prilagodjavanja "obe zainteresovane strane" , exploatacija je u toku .

Neki od ovih ili?
http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=825

Podjeli sa 7,5 da dobiješ cijenu u €
 
Specialized Days 2017 / 13. i 14. maja u Beogradu
Beosport vas poziva na SPECIALIZED DAYS 2017. koji će se u periodu 13. – 14. maja 2017. održati u Beogradu, na Košutnjaku.
Ponedeljak, 17. april 2017
thumb_22643_default_big.jpeg
Beosport, oficijelni ditributer Specialized programa vas poziva na SPECIALIZED DAYS 2017. koji će se u periodu 13. – 14. maja 2017. održati u Beogradu, na Košutnjaku u vremenu od 10h-16h. Na ovom jedinstvenom događaju na ovim prostorima biće testirani bicikli za drumsku i MTB vožnju. U prilici ste da probate modele koji se voze na aktuelnim Pro Tour, Grand Fondo i MTB trkama. Modeli koje ćete testirati su:

  1. VENGE PRO DISC VIAS UDi2, u veličinama 54, 56 i 58
  2. ROUBAIX EXPERT Di2, u veličinama 54 i 58, pravljen za trku Paris – Roubaix
  3. CAMBER WMN FSR COMP CARBON 650B u veličinama S i M, namenjen Damama
  4. ALLEZ DSW SL SPRINT COMP u veličinama 54 i 56
  5. ROUBAIX TEST BLK, u veličini 56
  6. ENDURO ELITE CARBON 29, u veličinama M i L
  7. CAMBER FSR PRO WHITE TINT, u veličinama M i L
  8. EPIC FSR EXPERT CARBON WC 29, u veličinama M, L i XL
  9. EPIC HT EXPERT CARBON WC 29, u veličinama M i L
  10. LEVO FSR EXPERT CE 6FATTIE, u veličinama M i L
  11. SJ FSR COMP CARBON 6FATTIE, u veličinama M i L
Kao i kacige i sprinterice:

  1. SPECIALIZED PROPERO HELMET, u veličinama S,M i L
  2. SPECIALIZED AMBUSH HELMET, u veličinama S,M i L
  3. SPECIALIZED S-WORKS ROAD SHOES, u veličinama 42,43,44,45
  4. 2FO MTB SHOES, u veličinama 42,43,44,45
Iskoristite šansu, dođite da se družimo i da probate najnovije i najatraktivnije modele, a ako želite da budete sigurni da će bicikli ili željeni model biti u određeno vreme dostupan možete rezervisati vaš termin lično u Beosport prodavnici u Sava centru, nivo parkinga ili putem telefona 062/8835-401. Poželjno je da na test ponesete svoje kacige, pedale i sprinterice kako bi vaš ugođaj bio potpun.
Tokom Specialized Days započnite avanturu i zabeležite je i dokumentujte Suunto satovima i Gopro kamerama . U prilici ste da isprobate i najnovije modele Salomon patika .
Od posebne je važnosti da nam prenesete vaše utiske i lična zapažanja, jer od toga će zavisiti naš uvoz u pogledu modela i količina. Dođite da se družimo, probajte, procenite, odaberite!
Tokom Specialized Days biće održana i trka Serbia Ultra 24h
Dobrodošli!
thumb_22644_default_big.jpeg

thumb_22646_default_big.jpeg

 
kome god da se kupuje detetu ili devojci ,se moze objasniti da su to sve kineski raspadi u kojima svaka voznja bude kocka sa zivotom, manje vise delovima,sta god da ode servis kosta boga oca tako da ce taj vrlo brzo izadji duplo vise,ako se vozi naravno,ako je poklon radi poklona onda nije bitno biraj po boji
 

Back
Top