"Demokrati" po naredbi amerike unistavaju srpsku vojsku

Sorab1:
Да је Шешељ владао уместо Милошевића 1991 не би се могло говорити о велико српској агресији.
Ti ne uviđaš očiglednu kontradikciju prvog i drugog dela rečenice?
Sorab1:
Али би хрватска била данас мање величине од шумадије.
To ti je samo pretpostavka. Moja je da bi Srbija bila te veličine, jer bi on izazvao rat takvih razmera da bi na kraju prošli kao Nemci 1945.
pilgrim_kg:
pa sta ako je 'unistavaju'?
i neka je 'uniste'. za sta ce nam? da ponovo ratujemo? neka hvala.
da se igramo rata zapravo.
a i extra na sve to, koji ce nam djavo vojska koja ima opremu staru 50 godina?
Vojska treba da postoji sve dok je imaju i svi drugi, samo ne treba niko da se zanosi da možemo napraviti armiju koja se može suprotstaviti protivniku veličine SAD ili Rusije.
Sorab1:
Глас јавности није тачно написао јели "демократо", боље теби да се верује :lol: .
U ovoj zemlji je demokratija definisana ustavom, tako da se s tim nemoj izmotavati.
Drugo, u tekstu koji si citirao je izostavljena jedna, ali veoma važna reč. Da podsetim:
''Mark Iston, vojni ataše pri ambasadi SAD u Beogradu, potvrdio je da su Amerikancima srpske vojne snage potrebne SAMO u borbi protiv terorizma, narkomafije i krijumčarenja ljudi.''
Ja nađoh tekst u kojem piše pored ostalog: ''On je naglasio da su Americi danas potrebni saveznici u borbi protiv terorizma, i da Srbija u tome može da joj pomogne.''
Znači, onog ''samo'' ovde nema. Ceo tekst imaš ovde.
Dalje, u tekstu koji si naveo nije ni navedeno ono što sam rekao, znači da oni zapravo žele jačanje naše vojske, kao i svih ostalih koje planiraju da im pomognu, što je uostalom i sasvim logično. Kako misliš da planiraju da im pomažemo u nekim operacijama, ako bi, kao što tvrdiš prvo uništili našu vojsku?
 
crow:
nisi skoro pushio, Kragujevchanin...
zapostavljaju te gazde... :)

pa... izvoli 8)
Pa i nisam, nikada, jer sam nepusac, a nisam ni iz Kragujevca (opet si se jadan zbunio, valjda mislis na neshu, on je iz KG :confused: ).

Al' zato ti pushis pa ne prestajes :D
Nije ni cudo, vrane su poznate kao strastveni pusaci, pogotovo sto ionako svasta trpaju u kljunce :roll:

crow_hmed_4p.jpg
 
maneken tadic insistira na Ponosu za nacelnika generalstaba,da zavrsi taj posao konacnog rasformiranja vojske,da se ona vise nikada ne oporavi.
podsjeti me ta situacija na jednu hipoteticku paralelu:
Zamislite da je Slobodan Milošević predsjednik vlade, a da su izbori bili 21.januara i da do danas nije formirana nova vlada. Ovi koji je danas ne formiraju nazivali bi Miloševića "SADAMOM" i lupali bi u šerpe i lonce, zviždali i jurišali na Skupštinu da je zapale.. Ovde uopšte nije riječ o Ponošu ili Tadići, već o elementarnoj političkoj nekulturi i nepoštovanju naroda. Zar je bilo koje kadrovsko rješenje važnije od potreba države i naroda. Vrijeme je konačno za nove izbore.
 
Salvantis:
Nesho, sta bi sa 'MI6' :confused:
Pa nije valjda da te vec izbacise... steta, a takvu karijeru si mogao da izgradis :twisted:
Pa i London je pored reke. Konspiracija, eto.
giovaniI:
maneken tadic insistira na Ponosu za nacelnika generalstaba,da zavrsi taj posao konacnog rasformiranja vojske,da se ona vise nikada ne oporavi.
podsjeti me ta situacija na jednu hipoteticku paralelu:
Zamislite da je Slobodan Milošević predsjednik vlade, a da su izbori bili 21.januara i da do danas nije formirana nova vlada. Ovi koji je danas ne formiraju nazivali bi Miloševića "SADAMOM" i lupali bi u šerpe i lonce, zviždali i jurišali na Skupštinu da je zapale.. Ovde uopšte nije riječ o Ponošu ili Tadići, već o elementarnoj političkoj nekulturi i nepoštovanju naroda. Zar je bilo koje kadrovsko rješenje važnije od potreba države i naroda. Vrijeme je konačno za nove izbore.
Razmišljaš li ti malo? Načelnika generalštaba su u igru oko funkcija ubacili DSS-ovci. Bilo koja funkcija u samoj vojsci ne bi trebalo da bude deo partijskog plena, jer ako krenemo tim putem, na kraju će i komandiri četa morati da razmišljaju kojoj će se stranci prikloniti. Ne!
Ministar vojni je politička funkcija, a ostalo nije.
Inače vojska je najviše upropaštena upravo za vreme Miloševića, koji joj, ako nisi znao, nikad nije preterano verovao. Prvo značajno smanjenje vojnih potencijala je utanačeno još u Dejtonu, a to je potpisao...ko?
 

Decu ne voditi u jaslice i ne čitati proevropske bajke Braće Grim. Isključivo im čitati narodne junačke i "Gorski Vijenac" a makanju sa tim pesmama uspavljivati. Dete koje prvo nauči da izgovori nož, osveta, krv, ponos, rat, borba biće dobro dete. Dete koje prvo nauči "mama" ili "tata" biće neuko.

Decu prvo baciti sa stene u hladnu vodu pa koje preživi da se odvede u crkvu a posle uči vojnoj veštini.

Deci objasniti da nije zdravo da spavaju obučena i pokrivena jer nije bogougodno.

Razdvojiti mušku od ženske dece jer nije zdravo.

Mušku podvrgnuti najtežim fizičkim naporima i ne dozvoljavati da spavaju više od 6 sati a žensku učiti da pomažu muškarcima i da ne jedu mnogo pite.

Škola nije dozvoljena, pogotovo ne ženskoj deci jer muško mora da bude pametnije.

Glasajte za našu stranku!

p.s. sledi verzija na ćirilici!
 
Salvantis:
Pa i nisam, nikada, jer sam nepusac, a nisam ni iz Kragujevca (opet si se jadan zbunio, valjda mislis na neshu, on je iz KG :confused: ).

Al' zato ti pushis pa ne prestajes :D
Nije ni cudo, vrane su poznate kao strastveni pusaci, pogotovo sto ionako svasta trpaju u kljunce :roll:

crow_hmed_4p.jpg


pa ti jedino "Pravnik sa IQ 140" mozesh u kragujevcu da budesh
pa sve i da ti ispod slichke pishe diznilend

a kako ne pushish....

i ti kao i svaki tradicionalista zaboravljash Istoriju
u tvom sluchaju podforum Istoriju 8)

:D :D :D

uh uh
kako se "dimilo"...
josh se o tom propoveda...
 

Back
Top