GoD

Ta tvoja bogovska zabava se sa tvog bogovskog foruma automatski redirektuje na cjb.net pa se lepo bogovski nadam da nisam zaradio bogovski virus ili bogovski spyware.
Zasto mislis da je tvoj forum bogovski za ljude? A za zivotinje nije bogovski?
Stvarno se bogovski nadam da ce takvih bogovskih forumcica biti sve manje a ionako zive u proseku bogovskih mesec dana...

Uostalom, sta tebe briga za ovo, zar ne?
http://forum.krstarica.com/threads/66302

Aman ljudi, sta vam je vise sa tolikim forumima?
 
Khm.. stvarno vise ne razumem ove sto postavljaju forume gde stignu i bez imalo smisla i veze...
Lice mi sve vise na kerove sto na ulici zapisaju svako drvo, hidrant, coveka sto ceka autobus i poneki saobracajni znak...
Tako i ovi, gde god na vascelom internetu nadju mogucnost da za dzabaka skrpe neki forum, eto njih "sernu" malo, ostave svoje tuzno govance i idu dalje. Ni sami vise ne posecuju svoj vlastiti forum, jos ih kasnije hosting kompanije brisu sve cupajuci kose jer su dozvolili tolike free forume a niko ih vise ne koristi, samo mesto zauzimaju
Znam decka koji je skrpio 12 foruma po raznim mestima a na 8 je jediji clan a najvise ima 5 clanova na jednom jedinom forumu. Pitam ga - sta ce ti to, a on sav sretan odgovara "znas li ti koja sam ja faca u razredu sa tolikim forumima? Pa jeeeebote, jos cu ih praviti dok ne pobedim onog iz kraja, ima bre lik 31 forum!"
Sta reci...
 
Taj tvoj nije normalan, tako sam ja pre 3godine krenula sa pravljenjem sajtova - ne valja ajmo opet i tako napravila ne znam koliko i nijedan mi ne odgovara. Sad bih tacno znala kako i gde da napravim, ali me smorilo, nakon toliko pokusaja. 8-)
Ali ovaj tvoj je i mene zaebo...
Ja bih koristila u (drustveno) korisne svrhe :!:
code, zavali se u stolicu (po mogucstvu fotelju) i ignorisi spamere, jer ako to vec modovi ne koriguju, zasto bi ti gubio vreme? Oni nece shvatiti, jedino te mogu vredjati...
A obicno su takve osobe newbies sa jednim postom i ne kontaju da postoje pravila.....
 
To sto si ti pravila sajtove, je ipak kreativni rad i dobro je tako, vise se nauci vremenom.
Ali, postavljanje foruma ne zahteva nikakvo znanje, vec slaganje "kockica" a to moze svako ko ume da upali racunar i ukuca neku sifru... Velika je razlika izmedju tebe i njih :)

Nije mi tesko da napisem par reci u vezi ovoga, mozda se neko i urazumi vremenom :)
 

Back
Top