Da li volite elektronsku muziku?

Da li volite elektronku muziku?

  • da

    glasova: 27 65,9%
  • ne

    glasova: 14 34,1%

  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
Kad_LupimLupim:
E...
Poshto Tachkica pomenu ambient i sl downtempo grane elektronike, to me podseti.
Evo vam, odakle ja "shmrchem" nekad elektroniku, kad nisam sam svoj DJ. Za one koji imaju flat liniju, dushu dalo:
www.di.fm
Mozda vec neki od vas znaju, al' ono eto, nek se nadje link ;)
Odlična stvar, slušam i ja. Jedini 'problemčić' je što je kvalitet zvuka 96 kb/s, (ako ne platiš za više naravno :D) pa ne mogu da dođu do izražaja raskošni basevi, ali da se slušati veoma lako. Izbor pravaca je veliki i dobar.
 
a valjalo bi i ja da prozborim koju da vas malo edukujem ali mrsko mi...u zadnje vrijeme se vracam korijenima i ne pustam ili veoma rijetko cd-ove a pogotovo mp3 iako imam oko 600gb muzike koju sam ja iskljuchivo skidao godinama..samo analogija samo REJV:) imam oko 800 plocha i samo to slusham...televizuju ne gledam radio ne palim :)
 
Niko ne prica o nekom eletronskom jazzu , o nekom downtempu , o nekim nekomercijalnim ambijentalnim formama , o old scool trance-u , o nekom drugacijem technu .... Carl Craig ? Luke Slater ? Steve Stoll ? Neko chuo ? Slusao albume , ne mixeve , albume ? Jazzanova ? Truby Trio ? Suba , nas covek , pokojnik ? Voliste li house tipa Blaze ili House Of 909 ? Neko ? MAAS t.j. Ewan Person ? Nicola Conte ? Volite li breakbeat .... Plump DJ's , Stantoni , Masterblaster , Aquasky , Drumattic Twins,Evil Nine...
Topic se sveo na to da je prodidzi i skuter texno a da je trans armin van biren i da je Tiesto car.
 
Carl Craig, Nicola Conte, Plump DJ's, Masterblaster i jos neki su ok. Klasicni trance je takodje dobar ali nema sta vise da se prica o njemu.

"Trans" kao diferencirani pravac vise ne postoji, tako da nije uopste problem ako u trans smestis i Armina Van Bjurena. Tiesto nije 'car' ali ima daleko sareniju paletu od ostalih DJ'eva, kao i producenata.
 
Ne u tom cistom obliku tipa trance, drum'n'base i sta ti ja znam..ali volim eksperimentisanje sa elektronikom.
Darkvawe bendovi tipa Diary of Dreamsa ili npr Diorama ili npr na drugoj strani Skinny Puppy, :Wumpscut:..dakle neki elektro industrial....U a volim i Kraftwerk.....i Depeche mode koji isto spadaju u neki sinti elektro dark...
Eto.....nije elektro uvek lose:D
 
TIESTOOOOOO
Markus Schulz

-dva najjaca kralja. Obozavam i Marcela Woodsa.

Slusam jos i Jon O'bir, ATB, Sandera van Doorna (ali i Kleinenberg je dobar), Armin van Buuren ume da zvucim fantasticno, ali nekako oscilira, Paul van Dyk mi nije nesto narocito u poslednje vreme... Menno de Jong je EXTRA!
Obozavam chill out trance, soft vocale, breakbeat.... Ne volim psy (mada psytrance tu i tamo zvuci ok).
Trance vise ne postoji u obliku u kom se prvi put pojavio, danas trance podrazumeva sve i svasta, dosta house-a, dance-a, sa pojedinim chill out momentima; mislim da je Dyk najvise uradio za opstanak transa, jer je TIesto poceo da komercijalise-obozavam BT-a, dobar producent i lepo izgleda :D, ali njegove glasovne mogucnosti su - sranje! Ae L.C.A., ali - Break my fall?! WTF?! Zvuci grozno!
Jedva cekam da vidim sta je uradio sa novim ISOS shesticom...
 

Back
Top