ajde odgovorite.......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ralac

Obećava
Poruka
82
ajde nea mi neko odgovori pre nego sto mi obrisu poruku.......zasto sve ove price o seksu....evo u uae svaka zena koja je u kaficu je prostitutka verovali ili ne (za nase glupace koje iz bg nisu mrdnule i ne znaju sta je zivot) , izadjem u kafic pun devojaka , popijem nesto izaberem devojku (uglavnom ruskinje, uzbekistanke i nase koje navodno rade "po hotelima u turizmu") i odem u njihov smestaj za nekih 25 evra.....devojke koje tamo rade su sa porodicom i ne izlaze napolje ....cuvaju decu i imaju ozbilje price o buducnosti, familiji , buducnost dece......napolje ne izlaze bez muza ili kao znak raspoznavanja da nisu prostitutke guraju kolica....kod nas je jad i bedak......izadjem u bg i vidim da sve jadnice sanjaju o zivotu nekom u oblacima i pricaju o tipovima i jebavaju se za dzabake sa "dobrim" frajerima....dok sve te devojke u uae bivaju brane od strane najpoznatijih licnosti i politicara a pritom i zarade.....ko je ovde lud a ko pametan danas...prostitutka ili nasa beogradska emancipovana devojka kojoj je seks normalna stvar???? zapitajte se malo devojke zato sto svi muskarci ovo znaju a mali broj ce to da kaze...mozda arapi znaju ..mozda nasi jugovici koji decenijama glasaju i navijaju za bedu i jad dok im arapi jebu zene za 20 evra..????????????????????a kod nas besplatno odn za pricu?????????? ok pozdrav nemam vise vremena da ucim izgubljene devojke.......caos
 
Preselis se tamo lijepo i rijesena stvar...
Taman ces moci da si izaberes bilo prostitutku, bilo zenu koja ce da sjedi u kuci... A i prestaces da mastas o beogradskim emancipovanim djevojkama, koje su ocito za tebe nedostizne, pa ih zbog toga i pljujes...
So, kad vec ne mozes da dobijes "za dzabaka", a ti lijepo skokni kod brace Arapa i tamo plati pa klati...
 
Gazdarica:
Preselis se tamo lijepo i rijesena stvar...
Taman ces moci da si izaberes bilo prostitutku, bilo zenu koja ce da sjedi u kuci... A i prestaces da mastas o beogradskim emancipovanim djevojkama, koje su ocito za tebe nedostizne, pa ih zbog toga i pljujes...
So, kad vec ne mozes da dobijes "za dzabaka", a ti lijepo skokni kod brace Arapa i tamo plati pa klati...

Misim stvarno... :shock:
 
pa sta hoces ti-da propagirash ku :!: vanje kao normalnu stvar a sve ostalo je nenormalno???
idi ti pa lezi sa arapima za 20e pa da te pitam kako se osecas?
ej shto ne probas,mozda ti se svidi?? :twisted:
ja biram da budem gloopacha u ovom sluchaju...
 
ralac:
ajde nea mi neko odgovori pre nego sto mi obrisu poruku.......zasto sve ove price o seksu....evo u uae svaka zena koja je u kaficu je prostitutka verovali ili ne (za nase glupace koje iz bg nisu mrdnule i ne znaju sta je zivot) , izadjem u kafic pun devojaka , popijem nesto izaberem devojku (uglavnom ruskinje, uzbekistanke i nase koje navodno rade "po hotelima u turizmu") i odem u njihov smestaj za nekih 25 evra.....devojke koje tamo rade su sa porodicom i ne izlaze napolje ....cuvaju decu i imaju ozbilje price o buducnosti, familiji , buducnost dece......napolje ne izlaze bez muza ili kao znak raspoznavanja da nisu prostitutke guraju kolica....kod nas je jad i bedak......izadjem u bg i vidim da sve jadnice sanjaju o zivotu nekom u oblacima i pricaju o tipovima i * se za dzabake sa "dobrim" frajerima....dok sve te devojke u uae bivaju brane od strane najpoznatijih licnosti i politicara a pritom i zarade.....ko je ovde lud a ko pametan danas...prostitutka ili nasa beogradska emancipovana devojka kojoj je seks normalna stvar???? zapitajte se malo devojke zato sto svi muskarci ovo znaju a mali broj ce to da kaze...mozda arapi znaju ..mozda nasi jugovici koji decenijama glasaju i navijaju za bedu i jad dok im arapi jebu zene za 20 evra..????????????????????a kod nas besplatno odn za pricu?????????? ok pozdrav nemam vise vremena da ucim izgubljene devojke.......caos
Blago tebi s tobom!
 
ralac:
ajde nea mi neko odgovori pre nego sto mi obrisu poruku.......zasto sve ove price o seksu....evo u uae svaka zena koja je u kaficu je prostitutka verovali ili ne (za nase glupace :shock: :shock: :shock: koje iz bg nisu mrdnule i ne znaju sta je zivot :shock: :shock: :shock: ) , izadjem u kafic pun devojaka , popijem nesto izaberem devojku (uglavnom ruskinje, uzbekistanke i nase koje navodno rade "po hotelima u turizmu") i odem u njihov smestaj za nekih 25 evra :shock: :shock: :shock: .....
Koliko sam ja upucena u stvari, 25e je beda i kod nas, a kamoli u uae.... Ko je ovde glup????
ralac:
devojke koje tamo rade su sa porodicom i ne izlaze napolje :shock: :shock: ....cuvaju decu i imaju ozbilje price o buducnosti, familiji , buducnost dece......napolje ne izlaze bez muza ili kao znak raspoznavanja :shock: da nisu prostitutke :shock: guraju kolica....kod nas je jad i bedak......izadjem u bg i vidim da sve jadnice sanjaju o zivotu nekom u oblacima i pricaju o tipovima i * se za dzabake sa "dobrim" frajerima....dok sve te devojke u uae bivaju :shock: brane od strane najpoznatijih licnosti :shock: i politicara :shock: a pritom i zarade :shock: :shock: :!: :!: :!: .....ko je ovde lud a ko pametan danas...prostitutka ili nasa beogradska emancipovana devojka kojoj je seks normalna stvar????
Zar sex nije normalna stvar?
I da....To BRANE OD STRANE KOJEKOGA.... :shock: :shock: :shock:
ralac:
zapitajte se malo devojke zato sto svi muskarci ovo znaju a mali broj ce to da kaze...mozda arapi znaju ..mozda nasi jugovici koji decenijama glasaju i navijaju za bedu i jad dok im arapi jebu zene za 20 evra..????????????????????a kod nas besplatno odn za pricu?????????? ok pozdrav nemam vise vremena da ucim izgubljene devojke.......caos
Izgleda mi da si ti taj koji se malo pogubio u sistemu vrednosti... :!:
 
20 evra je malo ali kada ima puno ljudi to postane puno.....khoorda ala khoorda taseeer mablagh (sica na sicu postane suma- u doslovnom prevodu)....
(20 evra x 10 ljudi 200 evra dnevno ...10 dana 2000 evra .odbij proviziju za makroa i to ti je to..izracunaj malo!)........kazu arapi hahahahahahahaha ..a sto se tice beogradjanki nabrbio sam se besplatno(cast izuzecima naravno!!) do mile volje mada su uglavnom sve dosta gluplje od pravih prostituki sa kojima nalazim cak i zajednicke teme.......sto se seksa tice ko kaze da to nije nesto normalno.....nasuprot...medjutim kod nasih devojaka je izgubljeno svako merilo vrednosti.....internet ih je raskrinkao.zasto se ama bas sve propoznate u mojim porukama koje su vise nego jasne i realne 8) 8)
ako ste se vi nasle odn ako ste pale 10 puta kao zrtva nekog lokalnog net frajera a jeste...u uae bi ste zaradile vec ohohoho hahahahahahahahahahaha
gde je mozak zenama ....gde ste glupaaaaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sirite i dalje noge i surfujte misem po ekranu hahahahahaha
 
ralac:
20 evra je malo ali kada ima puno ljudi to postane puno.....khoorda ala khoorda taseeer mablagh (sica na sicu postane suma- u doslovnom prevodu)....
(20 evra x 10 ljudi 200 evra dnevno ...10 dana 2000 evra .odbij proviziju za makroa i to ti je to..izracunaj malo!)........kazu arapi hahahahahahahaha ..a sto se tice beogradjanki nabrbio sam se besplatno(cast izuzecima naravno!!) do mile volje mada su uglavnom sve dosta gluplje od pravih prostituki sa kojima nalazim cak i zajednicke teme.......sto se seksa tice ko kaze da to nije nesto normalno.....nasuprot...medjutim kod nasih devojaka je izgubljeno svako merilo vrednosti.....internet ih je raskrinkao.zasto se ama bas sve propoznate u mojim porukama koje su vise nego jasne i realne 8) 8)
ako ste se vi nasle odn ako ste pale 10 puta kao zrtva nekog lokalnog net frajera a jeste...u uae bi ste zaradile vec ohohoho hahahahahahahahahahaha
gde je mozak zenama ....gde ste glupaaaaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sirite i dalje noge i surfujte misem po ekranu hahahahahaha


ma da ti nisi jedan od onih sto se prodaju.....mnogo dobro mi to nesto racunas,sve znas kako ko placa itd?
 
ralac:
20 evra je malo ali kada ima puno ljudi to postane puno.....khoorda ala khoorda taseeer mablagh (sica na sicu postane suma- u doslovnom prevodu)....
(20 evra x 10 ljudi 200 evra dnevno ...10 dana 2000 evra .odbij proviziju za makroa i to ti je to..izracunaj malo!)........kazu arapi hahahahahahahaha ..a sto se tice beogradjanki nabrbio sam se besplatno(cast izuzecima naravno!!) do mile volje mada su uglavnom sve dosta gluplje od pravih prostituki sa kojima nalazim cak i zajednicke teme.......sto se seksa tice ko kaze da to nije nesto normalno.....nasuprot...medjutim kod nasih devojaka je izgubljeno svako merilo vrednosti.....internet ih je raskrinkao.zasto se ama bas sve propoznate u mojim porukama koje su vise nego jasne i realne 8) 8)
ako ste se vi nasle odn ako ste pale 10 puta kao zrtva nekog lokalnog net frajera a jeste...u uae bi ste zaradile vec ohohoho hahahahahahahahahahaha
gde je mozak zenama ....gde ste glupaaaaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sirite i dalje noge i surfujte misem po ekranu hahahahahaha


E *...Jesi li ti nekad ziveo al' mislim ZIVEO u Srbiji/Jugi? Pa jadniche kako si se tako 'uspeshno' asimilovao u uae? Koji je recept? Mandarish za sitnu lovu sa tri kurtona i s' tim se hvalish...Jel' spavash mirno pored svih tih 'dama sa stilom, obrazovanjem & dubokom pizzom'? Idesh li redovno kod doktora? Pa imam prijatelja arapa pa se ne hvale da je tako jeftino?! Koja je to klasa? Ona pred umiranje?

'Pacijentu' stvarno si uspeo da me zachudish! A to je bash teshko...

BTW.Ovde je nekim devojkama posao vezan za Internet...kojim se ti poslom bavish?
 
E da, i meni se cini da nisam shvatila poentu, teme...Osim toga, ti mi delujes ko dusevni bolesnik, bas onako zalosno...A ko je cija zrtva ovde, pa mislim da je to licna stvar..Neko voli da (na)plati, a nekome se svidja za dz...Sta ces, svaka rupa nadje zakrpu...
 
ma sve je ovo u redu sex, lova, arapi, strane ribe, ruskinje .... nego ralac reci mi gde si ti krenuo i u cemu je poenta imam utisak da vredjas nase zene?
da ti majka nije mozda prirodna nemica koja se **** u uae za zlatne dinare jer koliko sam provalio i tamo se racunaju evri ?!?!?! i ako bi mogao da mi pojasnis da li ti znas gde se ti nalazis? nadam se da ti nije problem? i pozdravi matorog i reci mu da je napravio skota, ok? budi pozdravljen i zapamti sve mozes da izgubis ali obraz ne smes nikada. Nadam se da si razumeo
 
Vise puta sam procitala tvoje dubokoumno izlaganje i, iako mozda po tvojoj lestvici spadam u kategoriju glupih, moram priznati - nisam shvatila poentu...
Jedino sto sam uspela da shvatim je da ti imas ozbiljnih problema i da nisi bas sasvim svoj cak i ako je ovo samo provokacija...
 
kao shto vec rekoh jednom prilikom, ne uchestvujem u glupim i besmislenim temama [ za ovu se nezna u chemu prednjachi od toga dvoga ] al moram reci da sam kao mushkarac posramljen kad vidim da nas ima ovakvih :shock:x1.000.000.000.000.000.000
 
PAzi kad covek delimicno ima prava ali ima los zivotni stil i zakljucak mu je pogresan. Prvo i prvo nase devojke po kaficima su dosta skuplje a i nisu sve bas takve kao sto ih je onocrnio, mada u zadnje vreme ih je najezda. Drugo, sto to vredja postene i normalne devojke kada je opste poznato sta se i kako radi u Silikonskoj dolini i po splavovima.
 
Niko se ne pronalazi u tvojim duhovitim recima, nego lepo komentarisemo i "slusamo" naslov tvoje teme. Ma, da, slazem se da nisi najnormalniji, ali znas sta me zanima? Kako te neke normalne zene tamo rese da budu porodicne i da li su mozda i one bile ***** svojevremeno i kako su prestale da se bave tim plemenitim zanimanjem?
 
hahaha
bas ste se sve napalile.....muskarci me napadaju koji picu nisu okusili ili su ovde same glupace koje se predstavljaju kao muskarci ....hahahaha kada se srpska zena suoci sa surovom cinjenicom da je njeno bitisanje nistavno.....dodje joj da se ubije hahahahahahahahaha a ja sam ovde dokazao nelogicnost bitisanja nase srpske zene koja spas trazi u seksualnim temama na netu i po ovim oglasima se raspravlja....a za to vreme moze da nadje hiljadu pravih frajera i zgrne lovu u isto vreme i mnooogo bolje se zabavi i upozna malo sveta hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha baas se ludo zabavljam.....nekada su se zene krile i davale oglase po novinama a danas javno odlaze na krstaricu i predstavljaju se kao savremena zene koje obavljaju svoj posao i traze zabavu hahahahahahahahahahaha
haooooooooooooooooooooooooooooooooooossssssssssssssss
 
d1:
Eric Cartman:
Mommy... If you were in German "Sheize" video you would tell me... right?"
:P :P :P
:)
ko kaze da sam ja ocrnio zene....ja ih obozavam jer da nisu takve sta bi mi muskarci radili....ti mene napadas jer se nadas da ces na taj nacin opaliti neku na krastarici i to ti je jedini nacin ....ja pisem istinu jer nemam namera na krstarici ....samo zakljucujem...i ne ocrnjujem zene....ja sam pobornik prostitucije...ovde ce uskoro da uvedu i prostituciju gde su prostitutke nevine.....jos su ti kosti zelene baki sine.....treba da zivissssssssssssssssssssssssss pa tek onda da napadas....glupaca procita i odmah napada a one pametnije sto se kriju procitaju, shvate i iskljuce se sa neta hahahahahahahha 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top