straši, straši, straši, straši... DA SE SVE UPLAŠI !!

Glavni adut predizborne kampanje DS-a?

  • Podsecanje na Curuviju i njegov postupak

  • Podsecanje na Legiju i presude

  • Podsecanja na Stambolica i postupak

  • Strasenje od povratka u Miloseviceva vremena

  • "Proevropska politika i vrednosti"

  • Milosevic je kriv za sve

  • Ako MI ne pobedimo nastupice totalna izolacija!

  • Mi smo jedini pravi a svi ostali su lazni


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
Novi slogan mini DOS-a za nove izbore:

straši, straši, straši, straši... DA SE SVE UPLAŠI !!

DS predizborna kampanja se sastoji od:

- Curuvija i postupak
- Legija i optuznica
- Djindjic i sjecanja
- Stambolic i postupak
- Opasnost od povratka na vlast nacionalista
- "Proevropska politika i vrednosti" - neznam samo kako ce ovo progurati nakon izjave ambasadora USA i UK
- Milosevic je kriv
- Ako MI ne pobedimo nastupice totalna izolacija!
- Necemo rat
- Toma i Vucic imaju veliki stan xa xa
- strasi, strasi, strasi, strasi.... DA SE SVE UPLASI
- ......

Sta drugo ocekivati od stranke ciji se program zasniva na 2 lista papira
 
- Curuvija i postupak
- Legija i optuznica
- Djindjic i sjecanja
- Stambolic i postupak
- Opasnost od povratka na vlast nacionalista
- "Proevropska politika i vrednosti" - neznam samo kako ce ovo progurati nakon izjave ambasadora USA i UK
- Milosevic je kriv
- Ako MI ne pobedimo nastupice totalna izolacija!
- Necemo rat

U sustini ovo treba da bude ideja svake zdravorazumne stranke u Srbiji. Samo, da bi ovde pobedio zdrav razum, neophodno je da se promeni svest kod ljudi koji je uzasno zatrovan devedesetih godina.

Bas zbog toga sta se sve dogadjalo devedesetih godina, sustina svake normalne politike treba da se bazira na tome da se devedesete nikada ne ponove.
 
Jerry Ropero:
ds-ov politicki program je zastrasivanje gradjana i pljacka srbije.

ko ne veruje nek ode pre nekog sastanka ispred sedista DS-a u Krunskoj ulici na Vracaru i nek obrati paznju na vozni park.

Niko od DS-ovskih funkcionera ne vozi auto jeftiniji od 30.000e

a niko od njih sem sto se bave politikom nista konkretno ne radi.
A tvoji voze jefitnija? Pa svi političari se voze u skupim kolima, to smo već raspravili. A o zastrašivanju građana bolje da vidiš sa svojima.
 
nesha taxista:
A tvoji voze jefitnija? Pa svi političari se voze u skupim kolima, to smo već raspravili. A o zastrašivanju građana bolje da vidiš sa svojima.

Jedino je Nikolic predlozio da se vozi iskljucivo zastavinim vozilima. "Demokrate" se odmah usprotivile, nece da se voze zastavinim vozilima. Umesto da budu primer naciji, "demokrate" pokupovali luksuzna zapadnjacka kola. I jos se ne stidite, nego kao "pa sta ako necemo zastavina vozila". Vlada Republike Srpske uglavnom kupuje zastavina vozila.
 
Не знам, колега Марлон, ваљда је то у складу с вредностима новог светског поретка. Паре, паре, паре ... заради, заради, заради ... преко мртвих, не гледај уназад ... а чини ми се да протестанти имају ону :"Шта год урадим, Бог ми је то дао и омогућио ...тако је Он хтео"
 

Back
Top