Здружена акција министарстава Полиције и Правде!!!

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Министар јочић и Министар стојковић у паници јер легионар "пластични кук ,стаклена памет" поручио да уколико иду са својих места а евидентно иду, да му више није довољан лап-топ у цз и туширање топлом водом,морају да испуне обећање или ће проћи као коштин предходник!!!
да ово није трач говоре и најновији потезе ове двојице напред наведених који су убрзали припреме и повукли одређене потезе у циљу реализације датог обећања или
зна се ...
Србија земља чуда у власти вила и чаробњака времеје да дође шумар и истера и партизане и немаце,и алису у земљи чудеса!!!!
 
fosilvaso:
ne bi me čudilo da legionar traži i dva-tri sata dnevno sprave i vežbe za održavanje kondicije, zatim, redovne vežbe gađanja na streljani i bla, bla!?:)

ČITAO SAM OVDE NA FORUMU DA JE NEKO TVRDIO DA mali cema izlazi iz cz-a i ulazi iz vatrogasnog doma u svoju kuću iza filmskog grada kroz onaj isti tunel u kome se krio po atentatu na premijera Srbije.
ko zna šta su mu sve obećali...ovi lovokradica joca mali perica od bia i semafor stojković
JA BI VOLEO DA GA PUSTE,PA NEKA SE POKAŽE KO JE ...ALI BEZ DŽOKERA
znači kao i njegovi konkurenti,KLADIM SE da bi preživeo 1 i 30 sekundi...
 
a da čujem da su mu se siti izčestitali rođendana konkurenti iz nekih bgd klanova,
da je gospođa ivanović podigla mere...ne znam samo čega,da nije crta u pitanju?
Združena akcija mora da uspe ili će lovokradica joca,mali perica od bia i aca svi.. faca
morati u penziju...to jest tamo gde ...je predhodnik ovih koji ga je lagao,PAKAO im ne gine
ili će lovokradica da pređe da umesto da šiša kosu brusilicom istu počne da brije i sa ekipom pređe kod legijaliste na smeštaj,a kada obuku prugasto odelo ima svi ko jedan : da pevaju ili pesma 1. MILORADE BEKRIO SVE SI SRBE POBIO ,
pesma 2. preduhitrili nas nismo bili obavešteni da smo pukli na izborima....
videćemo ko će koju pesmu da peva!
 

Back
Top