Najlepse mesto gde ste bili...

diabolo:
Konju, ovo je gradjeno kada je Evropa bila stepa, ako uopšte znaš šta to znači.
Izvinjavam se u ime graditelja, što u to vreme nisu imali neprozirna stakla, disko kuglu, i reklamu za Mc Donalds i Coca Colu da postave na fasadu .......

Kakav moron.......I rodjena majka te se stidi.

..kada je gradjeno i kako?
kao sto grade danas u nekom tamo dubaiju?
..milion jadnih dusa pa se znoji.......a onda salji slike......kako je nesto lepo....sakica dolara zamuti oci.....turci to znaju......
 
A šta je to danas pa bolje ?????

10 Miliona Turaka, po Evropi radi 12 sati dnevno na gradilištu za dnevnicu od maksimalno 50 eur, bez osiguranja, socijalnog, penzionog.... Dovoljno samo da plate stan i hranu.

Ti si neki humanista ??? Ne ličiš mi baš !!!!
 
pajamaca:
dakle..petra..
tamo je sniman indiana jones :)
tamo je aladinova pećina ;)
i jako je lepo.
moji prijatelji kod kojih sam bila u gostima u emiratima su bili nekoliko dana u petri,
išli su zbog ronjenja....
jedv ačekam slike, podeliću neke sa vama.
a gde sam bila a da je najlepše?
moram da se preispitam:p
daj te slike iz jordana....a i ostale........
 
I za ovo mogu SMIRENO da ti odgovorim.

Kod nas na gradilištu šljakatori zarade 20 eur, majstori 30 do 40.

Ali su barem kod svoje kuće, a ne u tudjini, vidjaju svoju decu.....

Radio sam tri meseca na aerodromu na Ohridu, ponedeljkom i petkom je bio let preko BG za Australiju.
NIKADA nam avion nije otišao na vreme, išli smo na disciplinsku komisiju zbog toga...

Dodje 30 putnika, i 1000 njih koji ih ispraćaju. Tih 30 putnika su došli prvi put kući posle 5 godina, i SVA rodbina, zna da će ih ponovo videti NAJRANIJE za 5 godina .

I onda počne lelek i kuknjava, kao na sahrani. Deca leže na podu i vuku tatu za nogavicu, da ne ode. Žene, babe plaču tako da na podu ima suza da se udaviš .

I TO je život ????
 
Las Vegas, Nevada

800px-Roadtrip_02_bg_041506.jpg
 

Back
Top